2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Takhle to vypadá, když děti nejsou očkované: Data očkovaní vs. neočkovaní

U řady onemocnění je míra výrazně vyšší u očkovaných dětí.

“CDC nikdy nestudovalo dlouhodobé zdravotní důsledky očkovaných a neočkovaných dětí,” řekl profesor Brian Hooker, Ph.D., v prezentaci pro Světovou zdravotní radu.

Brian Hooker je vrchním ředitelem pro vědu a výzkum na Children’s Health Defense a emeritním profesorem biologie na Simpsonově univerzitě v Reddingu v Kalifornii, který již 20 let obhajuje a zkoumá bezpečnost vakcín.

Vzhledem k neochotě CDC provádět dlouhodobé studie srovnávající očkované a neočkované děti, Dr. Hooker se ujal shromažďování a provádění takových studií.

Toto je jeho výsledek.

Dr. Hooker představil studii Anthonyho R. Mawsona a kolegů. Tato studie shromáždila informace od matek, které své děti vyučují doma, a zaměřila se na děti ve věku 6 až 12 let.

Při srovnání očkovaných a neočkovaných dětí Mawson a jeho kolegové zjistili něco úplně jiného. Poměr šancí pro řadu onemocnění byl významně vyšší u očkované kohorty než u neočkované kohorty.

Pravděpodobnost vzniku alergické rýmy byla u očkovaných dětí 30krát vyšší než u dětí neočkovaných.

U jiných nemocí byl obrázek podobný. U očkovaných dětí v Mawsonově studii byla 3,9krát vyšší pravděpodobnost vzniku alergií, 4,2krát vyšší pravděpodobnost výskytu ADHD, 4,2krát vyšší pravděpodobnost autismu, 2,9krát vyšší pravděpodobnost výskytu ekzému a 5,2krát vyšší pravděpodobnost, že budou mít poruchy učení a 3,7krát častěji trpí neurovývojovými poruchami než neočkované děti.

Výzkumná práce Dr. Mawson byl poprvé publikován v časopise Frontiers in Public Health a přitáhl širokou pozornost, když během prvních tří dnů získal více než 80 000 zhlédnutí. Po této široké pozornosti časopis stáhl článek s odůvodněním, že nebyl nikdy plně přijat navzdory jeho dřívějšímu zveřejnění. Článek prošel dalším kolem vzájemného hodnocení a nakonec byl společností Frontiers zamítnut. Na Dr. Mawson znovu publikoval svůj článek v Journal of Translational Science v roce 2017 .

Kritici řeknou: “Je to jen studie.”

Profesor Brian Hooker a demokratický prezidentský kandidát Robert F. Kennedy Jr. dokázali sestavit více než 100 dalších studií, jako je Mawsonova , které porovnávaly zdravotní výsledky očkovaných a neočkovaných dětí.

A to, co našli, je pozoruhodné. Neočkované děti mají trvale lepší zdravotní výsledky než děti očkované. Kniha se jmenuje Vax-Unvax : Let the Science Speak. Přečíst si ho můžete zde .

Celá prezentace Dr. Hookerovo vystoupení na Světové radě pro zdraví můžete sledovat na videu níže .

 

 

 

 

 

Sdílet: