11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Tucker Carlson vyzpovídá muže, který měl údajně sex s Obamou

Larry Sinclair zopakoval obvinění, která americká média před prezidentskými volbami v roce 2008 do značné míry ignorovala

Bývalý moderátor Fox News Tucker Carlson si škádlil rozhovor s Larrym Sinclairem, mužem, jehož obvinění ze sexu a kouření cracku s Barackem Obamou z roku 2008 pokrčila rameny amerických médií, když tehdejší senátor mířil k vítězství v letošních prezidentských volbách.

Carlson v úterý zveřejnil na sociálních sítích promo s úryvky z rozhovoru, což naznačuje, že celý rozhovor bude zveřejněn ve středu večer. Jednominutový klip na X (dříve Twitter) nasbíral asi 4 miliony zhlédnutí za pouhou hodinu od zveřejnění.

Sinclair řekl, že byl Obamovi představen před chicagským barem v listopadu 1999 a neměl tušení, že je senátorem státu Illinois. Řekl, že měl dvakrát sexuální styk s Obamou a oba muži společně užívali kokain. Tvrdil, že Obama koupil kokain jeho jménem, ​​a sledoval, jak budoucí prezident kouří v jeho limuzíně.

Sinclair popsal svá obvinění během briefingu v National Press Club v roce 2008 a v knize vydané v roce 2009. V knize  tvrdil, že Obama měl také homosexuální poměr s ředitelem sboru ve svém kostele a že muž byl zavražděn v prosinci 2007. , zatímco tehdejší senátor kandidoval na prezidenta.

Na otázku, proč washingtonské tiskové sbory neprojevily zájem vyprávět jeho příběh, i když američtí voliči hodnotili Obamu a další prezidentské kandidáty z roku 2008, Sinclair Carlsonovi odpověděl: „Byl by to příběh, kdyby se média skutečně starala o to, aby lidem říkala pravdu. Carlson v rozhovoru minulý týden tvrdil, že média s příběhem neběžela, protože Obamova kampaň jim vyhrožovala, že jim odmítne přístup ke kandidátovi. “Množství lhaní v médiích o tom bylo neuvěřitelné,” řekl. “To se děje pořád nahoru a dolů ve vládě.”

Carlson poznamenal, že Sinclair podepsal místopřísežné prohlášení a podstoupil test na detektoru lži, aby dal více důvěryhodnosti svým obviněním. Jeho důvěryhodnost však podkopal fakt, že si v 80. letech odseděl ve vězení za finanční zločiny, včetně padělání šeků. Sinclair neúspěšně kandidoval na starostu Cocoa na Floridě v roce 2018.

V posledních týdnech se objevila spousta zpráv o Obamově sexualitě. Jeho nevlastní bratr v Keni, Malik Obama, zveřejnil v červenci na Twitteru zprávu, v níž tvrdil, že bývalý prezident je „rozhodně gay“. Příspěvek, o kterém informovalo několik médií, přišel v reakci na dopis, ve kterém Barack Obama odsuzoval zákaz kontroverzních knih ve veřejných knihovnách, včetně grafických materiálů znázorňujících gay sexuální akty.

Minulý měsíc několik médií informovalo o nedávno obnoveném dopise, který Obama, tehdy 20letý vysokoškolský student, napsal své bývalé přítelkyni. „Pokud jde o homosexualitu, musím říci, že se domnívám, že se jedná o pokus vymanit se ze současnosti, možná o odmítnutí zvěčnit nekonečnou frašku pozemského života,“ uvedl v dopise z roku 1982 . “Vidíte, miluji se s muži denně, ale v představách.”

 

 

 

 

Sdílet: