5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Etnický Žid zakrývá glorifikaci nacismu na Ukrajině!

Etnický Žid zakrývá glorifikaci nacismu na Ukrajině! Vladimir Putin znovu varoval, že Volodymyr Zelenský byl kolektivním západem dosazen k moci proto, aby svým židovským původem zamaskoval rozvinutý nacismus na Ukrajině a jeho metody! A během čtvrt roku probíhající ukrajinské ofenzívy ztratila ukrajinská armáda 66 000 mužů a 7 600 kusů západní zbraňové techniky! Šokující mapa odhaluje selhání ofenzívy na celé čáře!

Nestává se příliš často, aby se ve výrocích vysokých politiků jakékoliv země hovořilo o Židech, mluví-li se o válce a o nacismu. Jenže v Kremlu k tomu došlo již podruhé. Prezident Vladimir Putin znovu prohlásil, že ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský byl do funkce dosazen západními kurátory proto, aby zamaskoval ryze a veskrze nacistický kyjevský režim na Ukrajině. Aby nikdo nemohl obviňovat Ukrajinu z nacismu a z glorifikace Banderovců a z podpory neonacistických polovojenských skupin.

Přesně proto byl Volodymyr Zelenský sponzorován Igorem Kolomojským, ukrajinským židovským oligarchou s izraelským pasem, protože cílem bylo nainstalování komedianta s židovským původem do čela Ukrajiny, aby byla vykreslena legenda o tom, že je Žid a tudíž nebude dovoleno, aby na Ukrajině a ani v zahraničí pobíhaly fámy a zvěsti o neonacistické agendě Kyjeva a o proti-židovských a antisemitských procesech.

 

 

Zelenský kandidoval na funkci prezidenta se slibem, že ukončí občanskou válku na Ukrajině a zařídí mír. Kvůli tomu ho volilo přes 70% ukrajinských voličů, právě kvůli tomuto slibu. Jakmile se ale dostal k moci, začal konat přesně naopak. Zahájil mohutné proti-ruské tažení a integroval do řad ukrajinské armády neonacistické skupiny Azov a Aidar. Vzápětí na Ukrajině začaly být přijímány zákony proti ruskému jazyku, začala obrovská bezpečnostní eskalace a Zelenský namísto snah o mírové urovnání situace na Donbasu začal jezdit po světě a začal prosazovat myšlenku vstupu Ukrajiny do NATO, přičemž vypověděl následně i Minské protokoly, že je Ukrajina plnit nebude, protože jsou pro ní neakceptovatelné a dokonce vyzval k tomu, aby Ukrajina znovu získala jaderné zbraně.

Zelenský a Kolomojský si jdou po krku? Anebo je to telenovela?

Vrcholem komedie je současný soudní proces s Igorem Kolomojským, kterého Zelenský nechal zahájit ukrajinským generálním prokurátorem kvůli údajné korupci a praní peněz [1]. Je to samozřejmě kalech, podvod, protože se tím jako má prokázat, že Zelenský není Kolomojského koněm, že není jeho vazalem, a proto tento proces s Kolomojským byl zahájen. Je to podobná snaha o argumentaci, jako v případě židovského původu Zelenského a tvrzení, že nemůže podporovat nacisty z Azova a Banderovce, když je přitom sám Žid.

Postavení Kolomojského před soud je stejné inscenační divadlo, které má prokázat, že Zelenský určitě néééé, není pod kontrolou Kolomojského. Určitě nééé, zapomeňte! Prezident, který předtím, než se stal prezidentem, účinkoval jako transvestita, nakrucoval zadkem jako buzna a mlátil penisem do klavíru, se prostě snaží zbavit před volbami prezidenta na Ukrajině nálepky subíka, který pracuje i po nocích pro Kolomojského.

Peníze na Zelenského volební kampaň v roce 2019 poskytl Igor Kolomojský na základě dosud neobjasněného blízkého vztahu mezi ním a Zelenským

Tohle se píše na ukrajinských sociálních sítích, že Zelenský a Kolomojský spolu měli a možná dost pořád mají intimní vztah. Štěbetají si o tom vrabci nejen v Kremlu, nejen na ukrajinských telegramech, ale i v Praze v okolí Fialovy vlády. Vyzývavost Zelenského jako komedianta byla obrovská a jeho transvestity výstupy ho přivedly ke Kolomojskému a k jeho šrajtofli.

Výsledkem je tak situace, kdy Zelenský vyhrožuje USA, že na Ukrajině žádné volby prezidenta nebudou, pokud je Američané nebo EU nezaplatí [2]. A vůbec bych se nedivil, že Zelenský se pokusí Kolomojského pumpnout o peníze výměnou za to, že ho soud nepošle do basy. Po Kolomojském totiž jdou i Američané, kterým prý vyfouknul nějaké obchody na Blízkém Východě podobně, jako Viktor Kožený vyfoukl Američanům ropná těžební práva v Ázerbájdžánu počátkem 90. let.

VIDEO: Během ukrajinské ofenzívy zahynulo 66 000 ukrajinských vojáků

Ukrajina je tak zemí absurdního divadla, kde Žid v roli prezidenta oslavuje nacisty z Azovu a Banderovce jako hrdiny a posílá před soud svého milence s izraelským pasem a s narvanou šrajtoflí proto, aby neprojel prezidentské volby, na které ale nemá peníze a musí mu je zaplatit Američané, kteří pro změnu jdou po krku právě Kolomojskému. Dá přednost svému milenci a osvobodí ho? Anebo ho bude vydírat? Anebo ho předá Američanům?

Za čtvrt roku trvající ofenzívy obsadila ukrajinská armáda dvě vesničky a zaminovaná pole v šedé zóně před 1. ruskou obrannou linií. Modrá označení na mapě zobrazují Ukrajinci obsazená území

To je panečku doslova jako mexická telenovela. Jenže přitom umírají desítky tisíc Ukrajinců. Ruský generální štáb uvedl v úterý podrobnosti a přímo ministr obrany RF Sergej Šojgu uvedl detaily a čísla. Ukrajina přišla za 3 měsíce své nepovedené ofenzívy o 66 000 mužů a 7 600 kusů západní techniky. Za celou dobu obsadila de facto jen dvě vesničky a uvázla na 1. linii ruské obrany. Po čtvrt roce se AFU nikam neposunula a Kyjev tak znovu přešel k teroristickým útokům proti civilním cílům a proti letištím v Rusku a vykazuje to za své úspěchy, aby Ukrajina zakryla neúspěch své ofenzívy.

 

 

Ukrajinští vojáci si mírnix týrnix malují na své tanky, auta a obrněné transportéry trámové kříže Wehrmachtu a ti odvážnější rovnou na uniformách nosí insignie divize SS Galizien, ale židovský prezident v Kyjevě jako svatá monstrance tvrdí, že žádný nacismus na Ukrajině není, protože on by to jako Žid musel vědět. Je to podobné, jako když nainstalovali v roce 2008 v USA do Bílého domu poprvé v historii černocha, který kandidoval s tím, že ukončí válku v Afghánistánu a v Iráku.

Jenže poté pod vládou Baracka Obamy vypukla v roce 2011 největší bezpečnostní a válečná krize, tzv. Arabské jaro, následovala invaze NATO do Libye, invaze do Sýrie a ze slibovaného stahování americké armády z Iráku a z Afghánistánu nezbylo nic než jen divadlo, protože Američané z Iráku i z Afghánistánu odešli až za prezidentování Donalda Trumpa a Joea Bidena. Barack Obama se stal falešným Mesiášem míru a tupí Američané si ho navíc zvolili dvakrát po sobě. Stockholm effect v masivním měřítku amerického elektorátu.

Falešní Mesiáši míru přinášejí pouze další a hrozné války

Zelenský je ve stejné roli jako Obama, prostě dva prezidenti, kteří kandidovali do funkce pod heslem míru a ukončení válek, zatímco po nástupu do funkcí nové války naopak rozpoutali. Je to kalech proces na goyim. Dáte voličům před nos bílý praporek, aby vás zvolili, ale po zvolení se oblečete do černého a máváte praporem černým jako tér.

A voliči jsou často tak tupí, že ten rozdíl barev nejen nevidí, ale když na to někdo upozorní, třeba Aeronet, začnou útočit a řvát, že to není pravda, že ten prapor vlastenectví je bílý, pouze na něj odněkud dopadá jakýsi stín, za který strana či politik nemůže. Existuje dokonce i ve fyzice zajímavá hádanka, logická úvaha, kterou se zjišťuje fyzikální vědomí studentů. Jakou barvu má bílá vlajka v dokonalé a absolutní tmě? A jako barvu má černý prapor v absolutním světelném toku? Tohle se používá nejen ve fyzice, ale i v konceptuální gramotnosti. Na barvě praporu samotného totiž ve skutečnosti i ve fyzice nezáleží.

Alex Soros, nový šéf Open Society nadace a Barack Obama

Záleží pouze na percepci pozorovatele praporu! A pokud pozorovatel má percepci posunutou nebo ovlivněnou prostorem, prostředím, tak nevidí skutečnou barvu praporu, ale pouze tu barvu, kterou určuje okolní prostředí. V dialektice se proto uvádí, že pravda může být lež a lež může být pravda, protože záleží čistě na percepci, tedy na vnímání informace. Pokud veřejnost vidí ve válce jedinou cestu k míru, potom válka je mír a mír je válka.

Proto neplatí tvrzení, že čím více faktů máte, tím jste blíže k pravdě a k její redistribuci k ostatním lidem. Záleží skutečně jen na percepci, a ta je ovlivňována pouze úrovní konceptuální gramotnosti, kterou si rozšiřujete své rozlišovací spektrum pro vyhodnocování toho, co vidíte a jak to vidíte, což je důležitější než samotný fakt. A protože takových lidí schopných pokročilé konceptuality je menšina, proto je válka na Ukrajině. A proto drtivá většina populace neví, proč a z jakých příčin ta válka vypukla. Není schopna vidět Ukrajinu ve skutečné barvě, pouze v barvě nasvícené sodíkovými lampami západních dezinformačních médií.

-VK- Šéfredaktor AE News

 

 

 

 

 

Sdílet: