1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Trump vydal prohlášení k možnému opětovnému zavedení covidových omezení: „Neuposlechneme!“

Bývalý americký prezident Donald Trump vydal vzdorovité video, ve kterém prohlásil, že se vehementně staví proti pokusům o obnovení restrikcí souvisejících s covidem, včetně lockdownů, povinných roušek a vakcín.

V reakci na rostoucí snahy o obnovení covidových omezení Trump prohlásil, že tentokrát „Neuposlechneme!“

Stránka TGP uvádí:

Trumpovy komentáře přicházejí uprostřed zvýšených obav z nových variant Covid-19 ve snaze zmanipulovat nadcházející prezidentské volby v roce 2024.

Ve videu zveřejněném na vlastní sociální síti Truth Social Trump tvrdí, že „progresivističtí šílenci“ opět používají taktiku zastrašování s novými variantami covidu, aby připravili půdu pro obnovu omezení.

Dále řekl, že skutečným motivem tohoto jejich jednání je ovlivnit nadcházející volby v roce 2024 prostřednictvím pokusu o „restartování covidové hysterie“.

Zde je uveden přepis videa:

Progresivističtí šílenci se velmi usilovně snaží opět zavést lockdowny a covidová omezení prostřednictvím náhlých obav z nových variant, které prý přicházejí.

Pánové, víte co ještě přijde? Volby. Chtějí restartovat covidovou hysterii, aby mohli ospravedlnit další lockdowny, větší cenzuru, více nelegálních volebních schránek, více poštovních hlasovacích lístků a biliony dolarů na výplatách svým politickým spojencům ve volbách v roce 2024. Zní to povědomě?

Toto jsou špatní lidé. Toto jsou nemocní lidé, se kterými nyní máme co do činění. Každý covidový tyran, který nám chce vzít svobodu, vyslechni si tato slova:

„Neuposlechneme! Proto na to ani nepomysli! Naše školy nezavřeme. Nebudeme akceptovat vaše lockdowny. Nebudeme dodržovat vaše příkazy k nošení roušek a nebudeme tolerovat vaše příkazy k očkování.“

Zmanipulovaly volby v roce 2020 a nyní se pokoušejí udělat to samé znovu. Chtějí zmanipulovat nejdůležitější volby v historii naší země – volby v roce 2024 – i kdyby to mělo znamenat přivést zpět covid. Ale selžou, protože to nedovolíme.

Když se vrátím do Bílého domu, využiji všech dostupných nástrojů ke snížení federálního financování jakékoli školy, univerzity, letecké společnosti nebo systému veřejné dopravy, které zavedou povinná rouška nebo povinné očkování.

Co se děje v USA a brzy možná i u nás?

Trumpovy komentáře přicházejí poté, co stránka Infowars oznámila, že Bidenův režim se připravuje na obnovení úplných lockdownů pro Covid-19, počínaje povinnými rouškami pro TSA (zaměstnance bezpečnosti v dopravě) a zaměstnance letišť, údajně již v polovině září.

Vysoký představitel TSA oslovil stránku Infowars a podrobně informoval o setkání, na kterém byli manažeři TSA informováni o nových směrnicích a vyhláškách, které by znovu zavedly nošení roušek.

Tyto vyhlášky obnoví povinnost nosit roušky pro zaměstnance TSA a letišť od poloviny září.

Podle představitele TSA budou další podrobnosti o tom, jak budou opatření eskalovat, poskytnuty v následujícím týdnu. Představitel TSA dále dodal, že do poloviny října bude nošení roušek povinné pro piloty, letový personál, cestující a všechny ostatní lidi na letištích.

Po tomto prozrazení představitele TSA společnost Infowars oslovila další důvěryhodný zdroj z pohraniční stráže, který je také na manažerské pozici. Tento zdroj rovněž potvrdil směrnice a uvedl, že podobná opatření se plánují i ​​pro pracovníky pohraniční stráže.

„Řekli jim, že to není otázka „či“, ale „kdy“ se oficiální čísla covidu vrátí a do poloviny října očekávají obnovení nařízení povinných roušek, které Bidenova administrativa předtím jen neochotně ukončila po masivním tlaku veřejnosti,“ informoval portál Infowars .

Ve své show Alex Jones varoval, že do prosince bude implementován návrat k naprostému covidovému lockdownu.

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv 

 

 

 

 

Sdílet: