11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Zde je tvrdý důkaz, že covidové „vakcíny“ byly záměrně navrženy tak, aby zabíjely nenarozené děti

Specialista na porodnictví a gynekologii Dr. James Thorp si nedávno povídal s Dr. Naomi Wolfovou o tom, co ví o nebezpečích „vakcín proti Covid-19“.

Dr. Thorp je jeden z mála poskytovatelů zdravotní péče pro těhotné ženy a novorozence, kteří na tento problém upozornili. Prozradil Dr. Wolfové, že „vakcíny“ (experimentální genové terapie) byly podle všeho navrženy tak, aby zastavily lidskou reprodukci.

Dr. Thorp byl za svá prohlášení propuštěn z práce v St. Mary’s Health System, jednom z největších katolických zdravotnických zařízení v zemi. Důvodem bylo, že zveřejnil informace o tom, co on a jeho manželka právnička Maggie zjistili při podání žádosti o poskytnutí informací podle Zákona o svobodě přístupu informacím.

Různí takzvaní „influenceři“ dostali kousek z koláče v hodnotě 13 miliard dolarů na propagaci mRNA injekcí od společností Pfizer-BioNTech a Moderna.

Existovala také smlouva zahrnující ziskovou nevládní organizaci OB/GYN (NGO), která dohlížela a ovlivňovala desetitisíce porodníků a gynekologů na více kontinentech, aby pro těhotné ženy prosazovaly „vakcíny“ pomocí vládní propagandy.

„Smlouva získaná na základě zákona o svobodném přístupu k informacím, kterou zveřejnil Thorp, zakotvuje povinnost vrátit peníze, pokud lékařské organizace nedodrží „bezpečný a účinný“ scénář pro těhotné ženy a čerstvé maminky, který jim předložil jejich poskytovatel zdravotní péče,“ vysvětluje stránka State of the Nation.

Dr. Thorp nezávisle potvrdil zjištění WarRoom/DailyClout ze tří dalších nezávislých zdrojů – že placenty, plody a novorozenci jsou mRNA vakcínami poškozováni.

Všechny čtyři zdroje potvrzují stejné druhy poškození: fibriny, krevní sraženiny, omezení růstu a hmotnosti placenty a kalcifikace. To znamená, že děti očkovaných matek v děloze nemusí dostávat dostatek živin a chybí jim prostor pro normální růst a vývoj.

(Související: Až poté, co téměř všichni příslušníci americké armády byli přinuceni očkovat se proti covidu, Pentagon konečně upustil od této smrtící povinnosti.)

Každý porodník/gynekolog by měl vědět, že covidové „vakcíny“ poškodí ženy a jejich nenarozené děti

Na základě všeho, co Dr. Thorps odhalil, je přesvědčen, že každý porodník/gynekolog by měl vědět o nebezpečí covidových „vakcín“ pro těhotné ženy a jejich nenarozené děti, protože jsou zánětlivé, což je pro těhotenství katastrofální.

„Říkám vám, že 95% lékařů a sester je podchyceno a jsou na výplatních páskách farmaceutických firem,“ řekl Dr. Thorp doktorce Wolfové.

Dr. Thorp během rozhovoru zašel do velkých podrobností a vysvětlil, jak se společnost Pfizer pokusila zakrýt pravdu tím, že žádala soud na 75 let utajit dokumentaci o vakcínách a zároveň spustila masivní propagandistickou kampaň .

„Asi 300 velkých organizací a ovlivňovatelů, včetně synagog, kostelů a mnoho dalších, přesvědčilo Spojené státy a celý svět, že tato smrtící „vakcína“ je bezpečná, účinná a nezbytná pro nejzranitelnější populaci – těhotné ženy.“

Americké Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb (HHS) a Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) uzavřely pakt o „smlouvě smrti“ s Americkou komorou porodníků a gynekologů, jakož is influencery, aby šířily lež, že injekce jsou bezpečné a účinné pro těhotné ženy a jejich děti.

„Sebrali více než 11 milionů dolarů a podepsali smlouvu s ďáblem, že jim není dovoleno odchýlit se ani o kousek od vražedného narativu HHS,“ řekl Dr. Thorp.

„Pokud by tak učinily, budou zodpovědní za splacení každého jednoho centu, který si už vzali do kapsy. Takže proto Americká komora porodníků a gynekologů, Americká řada porodníků a gynekologů a Společnost pro těhotenskou medicínu jsou dodnes špatnými organizacemi, které spáchaly tento zločin. A já neustoupím od útoků na ně, protože máme důkazy.“

Závěr

Celý rozhovor v angličtině si můžete přečíst na stránce State of the Nation .

Covidové „vakcíny“ jsou rozsudkem smrti. Více se i nich dozvíte na stránce ChemicalViolence.com .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com

 

 

 

 

Sdílet: