29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Mateřské školy v Německu se sexuálními místnostmi pro děti

Mateřské školy v Německu budou mít takzvané „místnosti sexuálního průzkumu“, kde budou batolata povzbuzována, aby se sama sebe dotýkala nebo se účastnila „sexuálních her“ s ostatními batolaty.

„Ať už jde o masturbační místnosti ve školkách nebo reklamu na operace změny pohlaví ve školách: ve spolkových zemích probíhá malá genderově politická revoluce…“

Takový článek je na světě.

V německé spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko plánují nejméně dvě školky zřídit intimní prostory, kde by se děti mohly stáhnout a masturbovat.

Nebo, jak říká vedení školky ve městě Kerpen: „Objevte a fyzicky se uspokojte“.

Německý list Die Welt uvádí, že školky tvrdí, že „dávají dětem svobodu prožívat dětskou sexualitu“ a že „masturbace je normální“.

Navíc tato zařízení, která sexualizují děti, tvrdí, že vzdělávací systém považuje příležitost k sexuální masturbaci v jejich pokojích za aktivitu „velké důležitosti“.

V další školce ve stejném státě, tentokrát ve městě Rheinberg, jsou místnosti speciálně zřízené pro „hry na doktory“, kde jsou děti povzbuzovány, aby si navzájem prozkoumávaly svá těla.

Podle řádu školky si děti mohou vybrat, které konspecifické jedince chtějí “prozkoumat”, ale jsou vyzvány, aby to dělaly “opatrně” a jsou výslovně žádány, aby “nevkládaly žádné předměty do tělesných otvorů” svého průzkumu. partnery.

V červnu Bild informoval o podobných praktikách ve školce v Hannoveru.

V desetibodovém e-mailu vedení školky informovalo rodiče o svém záměru zařadit do programu „hru na doktora“, při které se malí navzájem utěšují a vyšetřují.

Zpráva přečtena

“Všechny děti, zejména předškolní děti, znají místa v areálu, kde může probíhat nahota a zkoumání těla.”

A rodiče byli ujištěni:

„Každé dítě se samo rozhodne, zda a s kým chce hrát fyzické a sexuální hry. Dívky a chlapci se dotýkají a zkoumají jeden druhého pouze do té míry, která je pro ně i pro ostatní děti pohodlná.“

Mateřská škola v Hannoveru po rozhořčených reakcích rodičů i veřejnosti svůj projekt zrušila.

V Severním Porýní-Vestfálsku se naopak obce nechtějí nechat ohromit rozhořčením rodičů, uvádí Die Welt.

Na dotaz novinářů, zda by děti měly být povzbuzovány k masturbaci a dotekům, ministryně pro děti (!), předsedkyně Strany zelených Josefine Paulová, odpověděla, že „sexuálnímu chování dětí“ nelze „zabránit“.

 

 

 

 

 

Sdílet: