5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Střet dvou opilých řidičů (oba z Ukrajiny) a vážné zranění šestnáctiletého

Co dělají tito muži na našem území a co dělá policie, když mají být ve službě vlasti bojovat za Ukrajinu dle zákona Zelenského je na cizinecké policii a zda tuto práci zvládá. Každopádně.

Před osmou hodinou večer došlo na silnici mezi Podmokly a Dražovicemi na Sušicku k dopravní nehodě, při které se střetly osobní vozy Škoda Octavia a Volkswagen Golf.

Předcházející

Brutální znásilnění Ukrajincem teprve patnáctileté dívky v Plzni Lobzích

Mladý Ukrajinec dívku svázal, znásilnil, pobodal a poté hodil ze srázu

K čemu v Lobzích došlo?

V noci z úterý na středu byla v lesním porostu mezi střelnicí v Lobzích, Rolnickým náměstím a ulicí Na Hraně velice brutálně znásilněna teprve patnáctiletá dívka. Podle našich informací se měla krvácející dívka s vážným bodným zraněním dopotácet ke kamarádce domů, odkud jí byla přivolána pomoc. Na místo samozřejmě vyjeli záchranáři i policisté a následně bylo zjištěno, že útočník dívku nejen znásilnil, ale i okradl. Poté, zřejmě v přesvědčení, že je mrtvá, zabalil pachatel tělo dívky do igelitového pytle a shodil ze srázu.

“Podle zatím zjištěných informací mladý muž dívku vylákal na procházku kolem řeky s tím, že cestou odnese věci známému. Jelikož se dívka s mladíkem nějakou dobu znala, souhlasila. Po chvíli muž nečekaně změnil směr a zabočil do nedalekého lesíku. Tam dívce svázal ruce, přelepil ústa a znásilnil ji. Následně jí způsobil ještě řezné zranění a vyhrožoval jí smrtí. Poté ji zabalil do pytle, shodil ze srázu do lesa a odešel,” popsala děsivé okamžiky tisková mluvčí policie a pokračovala: “Dívce, která předstírala smrt, čímž si zřejmě zachránila život, se podařilo z místa dostat a zavolat Zdravotnickou záchrannou službu, která o situaci ihned vyrozuměla policii.”

Dopadení pachatele

Vypátrat se ho podařilo po několika hodinách, kdy byl zadržen a umístěn do policejní cely. Mladík, podle našich informací se skutečně potvrdilo, že šlo o Ukrajince, byl poté obviněn z několika trestných činů.

Jejich chování začíná být neúnosné, a chovají se zde jak na dobytém území.

Petr Pokorný

 

 

 

 

Sdílet: