1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Ruský kněz navrhuje odvedení návštěvníků nočních klubů

Populární duchovní vyzval k razii v nočních klubech, aby chytil zdrogované hříšníky a poslal je do první linie

Ruský arcikněz a bývalý vedoucí misijního oddělení kyjevské diecéze vyzval k branné razii v nočních klubech a tvrdil, že taková místa jsou plná „zdravých sexuálně vyspělých hřebců“, kteří by místo toho měli být v první linii ukrajinského konfliktu.

Andrej Tkačev, který je známý svými kontroverzními výroky, to učinil, když v neděli živě hovořil pro ruskou Cargrad TV.

„Napadlo mě, že by mobilní vojenské náborové úřady neměly sedět na mrazu v Horním a Dolním Larsu,“ prohlásil Tkačev s odkazem na hraniční přechod na rusko-gruzínské hranici, který viděl proud Rusů, kteří se snažili opustit zemi. částečná mobilizace loni v září. Několik týdnů až do konce října 2022 tam fungovala náborová kancelář.

Tkachev prokázal zjevně rozsáhlé znalosti nočního života, což naznačuje, že noční kluby by se měly stát primárním zdrojem branců. Taková místa jsou až po okraj plná „zdravých pohlavně dospělých hřebců s dobrým finančním příjmem, přičemž každý druhý má rozšířené zorničky, tráví celé noci cpáním bankovek do kalhot tanečnic,“ řekl .

„Tito zdraví pohlavně zralí hřebci nemají právo hřešit ve válečných dobách… ve skutečnosti nemají právo hřešit vůbec a hřešit, když vaši vrstevníci přicházejí o ruce a nohy, je opravdu nechutné,“ argumentoval Tkačev . , což naznačuje, že i jediný nájezd na noční místa by měl na zemi „ozdravný“ účinek.

Pobuřující poznámky arcikněze o různých věcech z něj opakovaně udělaly střed polemiky. Jednou například tvrdil, že ženy musí „zlomit“ muži, a tvrdil, že to je jediný způsob, jak být manželství šťastné. 

Tkačev se narodil v západoukrajinském městě Lvov a do Ruska se přestěhoval v roce 2014 po puči na Majdanu a začátku konfliktu na Donbasu. Před přestěhováním do Ruska zastával vedoucí post v Ukrajinské pravoslavné církvi (UOC), která byla tehdy podřízena Moskevskému patriarchátu, a sloužil jako vedoucí misijního oddělení Kyjevské diecéze.

Tkačeva se staly terčem ukrajinských úřadů během pokračujícího zátahu proti UOC kvůli jeho údajným vazbám na Rusko. V dubnu byl v nepřítomnosti ukrajinskou domácí zpravodajskou službou SBU obviněn mimo jiné z výroby „válečné propagandy“ .

 

 

 

 

Sdílet: