28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Proces genocidy běží – uvědomujeme si to?

Nacisté na základě etnické příslušnosti likvidovali Židy a konfiskovali židovský majetek. Dnes USA, EU a vlády jednotlivých zemí EU konfiskují majetek Rusů za to, že jsou Rusové. Ne za to, že něco spáchali či podporovali nebo dokonce financovali válku Ruska.

Rok 2014 se stal na Ukrajině začátkem genocidy Ukrajinských Rusů a pokrokový svět strkal hlavu do písku – nevšímal si toho.

Rok 2022 invaze Ruska na Ukrajinu, mírová jednání se sabotovala, začaly sankce ze strany USA a EU, které přerostly do konfiskování majetku Rusů, ale i Rusů žijících na západě, kteří s konfliktem neměli nic společného a válku nepodporovali.

Nestačilo to, USA, EU a další země světa přistoupily k sociální konfiskace práv Rusů na základě etnika – zákaz činnosti pro sportovce, umělce, podnikatele, likvidace kulturních památek.

Kolik prostředků se od 2 světové války proinvestovalo, aby se to neopakovalo? Nezapomínejme, pasivním postojem lidí se může genocida zapakovat na jiném etniku.

Nedá mi připomenout Covid-19, politici řídili testování, očkování, kontrolu, pokud nejsi očkován, tak nemůžeš do práce, do školy, k lékaři, do obchodu, prostě skap. Ale přežili jsme to, i když s následky. Odpovědní za způsobené poškození zdraví a zbytečná úmrtí chodí mezi námi a někteří se nabízejí opět na volebních plakátech.

Proto občan hledej a navrhuj do politiky jen lidi s morálním profilem, kteří jsou ochotni a hlavně schopni vytvořit spravedlivější společnost. Opět volit lidi, kteří selhaly je cesta k začátku postupné genocidy.

ZDROJ

 

 

 

 

 

Sdílet: