29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Za brutální zmasakrování dívenky Ukrajincem může demonstrace 16.9 Jindřicha Rajchla!

Dvouprocentním vládním darebákům a jejich přisluhovačům od soudně uznaného santusáka Šafra z FORUM 24 už žádná špína není cizí. Teče jim do bot, stát je před zhroucením a tak už útočí na cokoliv.

Lejna jim tečou z úst, a nejen z úst, už je fyzicky hází i na protestující před úřadem vlády! Je vidět, že čas dozrál a lejno sem, lejno tam, hnůj teče od vlády plným proudem přes kokain, úchyly, až k malým dětem a ta zvěrstva narůstají!

Lidem se pění krev, lidé se bouří, zuří a tím více tečou lejna vládních posluhovačů z neziskovek směrem k občanům. Už se neštítí ničeho, Rakušan už se skoro hroutí a obviňuje každého, kdo ukáže na kokainisty, rozkrádání bytů, šmeliny či zvěrstva kolem trollí klaky Pětidestrukce.

Před pár hodinami propustili vraha z Ukrajiny, který zavraždil Roma. Prý to může být trochu jinak. A zde hned pár minut na to zmasakruje jeden řidič dvě Ukrajinky a zrovna ta jedna je zbitá, jako zmasakrovaná 38 letá a znásilněná Ukrajincem v Hostivaři. A co víc: FORUM 24 píše, že zmasakrovaná běžela k autu vyndat klíčky. To musela být machrovina. A důkaz je zde!

„Vybavuji si tři rány pěstí a pak mám okno. Probrala jsem se až v nemocnici,“ uvedla Lilia, která podle lékařské zprávy utrpěla otevřenou zlomeninu čelisti a dále zlomeninu lícní kosti a nosních kůstek.

Snímek obrazovky 8445

V případě lehčí zlomeniny se čelisti zafixují obvazem a na základě rentgenu se provede speciální fixace čelisti, a to na dobu minimálně 6 týdnů.

A POZOR, ŽÁDNÉ HNED, TO BYLO 13. SRPNA!!!

Snímek obrazovky 8436 b340c

A kdo je ten darebák, který ostatní uráží? Starosta Tetína, známý z covidové doby!

Snímek obrazovky 8442 7f3de

A pozor, zmasakrovaná, po těžké operaci lebky , zdemolovaný mozek a najednou po deseti dnech vykládá v televizi Prima CNN News, jakoby se nechumelilo. Dále, 13. srpna téhož dne byla rvačka s dalším Ukrajincem a opět se netuší, kdo to byl, ale je jasné, že za to může pan doktor Rajchl a lidé, co nemají na jídlo a bydlení. Ti Češi, ta žebrota, dezoláti, a frustráti by klidně brali peníze a nechtěli své peníze dát nikomu jinému. A tyto urážky jenom na Facebooku tečou, aniž Rakušan, a ministerstvo vnitra zakročí. I vyhrožování smrtí ženám a dětem od Řeporyjce Novotného není důležité, ale šmejdi xenofobové nechtějí vydat své byty Ukrajincům.

Ta hrůza!

P.S. Samozřejmě jako v nadpisu to explicitně neřekli. Ale z daného kontextu to tak vyplývá. Kde vzniká šílená nenávist? Když  stále více lidí a maminek s dětmi chodí do potravinových bank a mnoho Ukrajinců jezdí v SUV, dostane bydlení a chová se jak na dobytém území. Když plivnutí na malou dívenku oznámí bývalý generál Pavel jako masakr a pozve ji na Pražský hrad a zmasakrovanou, znásilněnou a skoro ubitou dívenku bagatelizuje, nebo když lidé nadávají, ještě vyhrožují trestem jako rasismus. Samozřejmě protest a demise vlády z šílenými činy Ukrajinců nesouvisí, ale ve společnosti vzrůstá napětí a ani rodiny vojáků, policistů či soudců a soudkyň nejsou imunní. K tomu ekonomický masakr a to vše může skončit obrovským výbuchem.

Je čas, aby do vlády přišli lidé, kteří milují naši zem a vrátí jí důstojnost.Lidé už odmítají nechat si věšet bulíky na nos.

Snímek obrazovky 8387 816b7

Sdílet: