4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Více než 94% případů propuknutí lepry se vyskytlo mezi oběťmi covidových vakcín

V důsledku „vakcín proti koronaviru Covid-19“ narůstá počet případů lepry, přičemž více než 94% všech případů této biblické nemoci bylo v minulosti očkováno proti covidu.

Podle údajů z Kliniky lepry v Nemocnici pro tropické nemoci v Londýně (HTD) je 49 z 52 dosud pozorovaných případů u lidí, kteří poslechli svou vládu a dali se naočkovat.

Klinika HTD se rozhodla provést dvě samostatné případové studie o této záležitosti, přičemž zjistila, že lepra je ve skutečnosti potenciální nežádoucí reakcí na covidové vakcíny.

Většina případů se vyskytne do 12 týdnů od podání vakcíny a nejméně u jednoho jedince se vyvinula „hraniční tuberkuloidní lepra“ jen jeden týden po druhé dávce.

Další případ se týká osoby, která byla očkována proti covidu a do dvou týdnů se u ní vyvinula hraniční tuberkuloidní lepra.

Ukázalo se, že covidové vakcíny byly navrženy tak, aby vyvolaly reakci bílých krvinek, známých také jako T-buňky, které jsou schopny vybudit k aktivitě Mycobacterium leprae, bakterii, která způsobuje lepru a jejíž výskyt se zvyšuje v americkém státě Florida.

(Související: Podívejte se na předchozí zpravodajství o propuknutí lepry, ke kterému nyní dochází díky masovému očkování proti covidu.)

Každý, kdo byl očkován proti covidu, toho bude nakonec litovat

Padesát dva případů nemusí znít jako mnoho, ale toto je jen jeden strašný nepříznivý účinek z mnoha, který je nyní na vzestupu a je spojen s očkováním proti covidu.

Několik tuctů zde a několik tuctů tam, které se nesčetněkrát znásobily po celém světě, může nakonec znamenat katastrofu pro zdraví každého, kdo byl zabodnut vakcínou, ať už utrpěl nepříznivou reakci nebo ne.

Nakonec, když se začnou naplno projevovat škodlivé účinky, každý jeden očkovaný člověk toho bude více než pravděpodobně litovat. Ať už jde o malomocenství (lepru), slepotu, reprodukční selhání, na protilátkách závislé zesílení onemocnění (ADE) nebo raná smrt, přichází vakcínový „Jack rozparovač“.

„Je důležité, aby si lékaři byli vědomi potenciálních nežádoucích účinků lepry spojených s očkováním proti SARS-CoV-2,“ varuje před touto záležitostí jedna ze dvou případových studií kliniky HTD.

Kromě toho, že způsobují lepru, se covidové vakcíny spojují s různými dalšími nežádoucími účinky, včetně menstruačních poruch u žen, neléčitelných očních sraženin, myokarditidy a perikarditidy, které jsou obě prominentní mezi plně proočkovanými, nemluvě o kardiovaskulárních důsledku i samotný život.

Tisková agentura Associated Press (AP) tvrdí, že propuknutí lepry na Floridě nesouvisí s covidovými vakcínami, i když je zřejmé, že ano.

Šířitel falešných zpráv zveřejnil „ověření faktů“, ve kterém tvrdí, že zpráva amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) o covidových vakcínách způsobujících lepru je nepravdivá, protože se údajně spoléhá na údaje o případech lepry, které byly shromážděny ještě před očkovací kampaní .

Oficiální příběh říká, že žádná vakcína, včetně té proti covidu, není schopna způsobit lepru, bakteriální infekci formálně známou jako Hansenova choroba. Čistě technicky to sice platí, ale také platí, že oslabení imunitního systému může dát volný průběh jakékoli bakterii.

Agentura AP však trvá na tom, že „spojení není jasné“ a že lidé by měli tuto možnost automaticky zcela odmítnout.

„Tohle vypadá opravdu zvláštně,“ napsal jeden z komentujících o propojení lepry s očkováním proti covidu. „Svatý otec Damien pracoval v kolonii malomocných Molokai 25 let, než se nakonec i on nakazil nemocí.“

„Tak a je to tady,“ napsal další. „Už jen jedna nepříjemná nemoc a máme zde zombie apokalypsu.“

Nejnovější zprávy o poškozeních zdraví způsobených covidovými vakcínami naleznete na stránce ChemicalViolence.com .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com

 

 

 

 

Sdílet: