2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Covidové vakcíny 25násobně zvyšují riziko brzkého nástupu demence

Investigativec Steve Kirsch vypustil další bombu týkající se „vakcín proti koronaviru Covid-19“, které jsou podle něj spojeny s 25násobným zvýšením rizika brzkého nástupu demence.

Kirsch si povídal se zdravotní sestrou v rehabilitačním zařízení pro dlouhodobý pobyt seniorů, která pracuje v ošetřovatelství 32 let. Řekla mu, že nikdy neviděla nic podobného tomu, co vidí nyní, pokud jde o obrovské množství nových případů demence, které se objevují všude kolem ní.

Před covidem zdravotní sestra jen zřídka viděla, že by někdo náhle bez zjevného důvodu projevoval chování podobné demenci, jako jsou například náhle vznikající halucinace. Byly to nanejvýš dva případy za rok, ale pravděpodobnější to byla spíše nula – až do příchodu covidu.

Jen za posledních 12 měsíců zaznamenala zdravotní sestra brzký nástup symptomů demence téměř 50krát, což představuje 25násobné zvýšení míry demence v důsledku masového očkování proti covidu.

Míra úmrtnosti v zařízeních péče o seniory rovněž explodovala. V normálním červenci by v zařízení, kde pracuje zdravotní sestra, zemřelo možná sedm klientů. Letos došlo již ke 150 úmrtím, což mělo za následek mimořádně rušnou sezónu v místním pohřebním ústavu.

„Vidět to mohou hlavně lidé, kteří pracují v domovech důchodců, ale většina z nich není schopna o tom mluvit bez rizika ztráty zaměstnání,“ píše Kirsch. „Konečně jsem našel někoho, kdo je ochoten mluvit na kameru. Zůstaňte naladěni.“

(Související: Věděli jste, že podle vládních údajů jsou covidové vakcíny nejméně osmkrát smrtelnější než samotný virus SARS-CoV-2?)

V roce 2023 se očekává, že bude zaznamenáno nejvíce úmrtí souvisejících s očkováním proti covidu

Mějte na paměti, že už u mladých 18 letých lidí se momentálně projevují příznaky demence.

Před masovým očkováním tohle nikdy nebylo. Nyní, když se covidové vakcíny nacházejí v tělech miliard lidí na celém světě, případy demence prudce stoupají jako nikdy předtím v historii.

„Žádná jiná vakcína ve 33leté historii amerického systému na zaznamenávání nežádoucích účinků očkování VAERS nevykazuje nic podobného současným druhům poškození zdraví,“ píše Kirsch.

Možná si vzpomínáte, že Kirsch nedávno provedl svůj vlastní průzkum o úmrtnosti v zařízeních péče o seniory a geriatrických ústavech. Specificky navrhl průzkum tak, aby hledal úmrtí související s očkováním proti covidu, přičemž zjistil, že každý rok od zavedení „vakcín proti Covid-19“ se celková úmrtnost nadále zvyšuje.

Zatím se zdá, že v roce 2023 bude zaznamenána nejvyšší úmrtnost, která překoná i úmrtnost v pandemických letech 2021 a 2022, přičemž rok 2022 je poslední, ve kterém většina lidí dostala vakcínu (posilující dávku).

„Úmrtí se v letech 2021, 2022, 2023 každý rok více než zdvojnásobila v porovnání s výchozím stavem před covidem, přičemž rok 2023 vypadá jako rok s nejvyšší zaznamenanou úmrtností,“ poznamenává Kirsch .

“Nepovažuji to za překvapující.”

Zaměstnanci ošetřovatelských zařízení spontánně potvrzují trend rozvoje demence

Kirsch do svého průzkumu zahrnul i sekci komentářů, ve které se respondenty ptá na další podrobnosti, které jsou ochotni poskytnout.

Jeden z pěti respondentů se spontánně vyjádřil, že zaznamenal obrovský nárůst případů demence ve svém zařízení poté, co byly zavedeny covidové vakcíny prostřednictvím masové očkovací kampaně.

„Zejména nové případy byly vysoké, ale i věk nástupu demence byl mnohem nižší než normální,“ vysvětluje Kirsch.

„Protože tyto komentáře byly naprosto spontánní (v průzkumu nebyla nikde zmínka o demenci), mám podezření, že se to děje v každém ošetřovatelském zařízení a lidé jen předpokládají, že je to zvláštní a myslí si, že je to jen náhoda a hlouběji se nad tím dále nezamýšlejí. Ne. Není to žádná náhoda.“

Stručně řečeno, covidové vakcíny ničí mozky starších lidí a dokonce i mozky některých mladých lidí. A vyvrcholení toho, co se nakonec stane s „plně proočkovanými“, teprve začalo.

Nikdy není dobrý důvod dát se naočkovat proti covidu. Více se dozvíte na stránce ChemicalViolence.com .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com

 

 

 

 

Sdílet: