5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Kam zmizel agent Pávek se svojí metresou – politručkou, když Ukrajinec likvidoval patnáctiletou českou dívku?

Agente Pávku, jak to, že nejste v Plzni a neprosíte Boha za odpuštění? Prý za plivnutí má ukrajinská dívka komplexy na celý živor a české, zmasakrované dívce Ukrajincem se vysmíváte  a ani slovem se nezmíníte?

Co máte za manželku, která se vystavuje jako politručka bolševických let a když je třeba morálně podpořit zmasakrovanou dívku a její rodinu, bůhví kde se válí?

Čiň čertu dobře peklem se ti odmění!

A mezitím se Piráti Dredové a Rakušanové vesele baví mezi pochybnými úbory sletu evropských úchylů, kteří se nezastaví ani před dětmi! Odporné, hnusné a zrůdné!

Ve středu ráno jsme obdrželi tak děsivou zprávu, že jsme jí v první chvíli nevěřili a považovali jsme ji za výplod něčí úchylné fantazie. Náš zdroj nám uvedl, že v Plzni Lobzích mladý Ukrajinec brutálně znásilnil, pobodal a poté ještě polil nějakou kapalinou, zřejmě benzínem, teprve patnáctiletou dívku.

Bohužel, mluvčí policie nám událost předběžně potvrdila s tím, že policisté na objasnění zločinu intenzivně pracují. Zároveň jsme také obdrželi žádost kriminalistů, abychom veřejnost zatím neinformovali, abychom nenarušili právě probíhající pátrání a vyšetřování.
Případ si samozřejmě převzali krajští kriminalisté, kteří se zabývají těmi nejzávažnějšími zločiny, a po pachateli začali usilovně pátrat.
Vypátrat se ho podařilo po několika hodinách, kdy byl zadržen a umístěn do policejní cely. Mladík zrůda, podle našich informací se skutečně potvrdilo, že šlo o Ukrajince, byl poté obviněn z několika trestných činů.

“Kriminalisté zahájili trestní stíhání teprve osmnáctiletého muže, kterého dnes odpoledne obvinili ze spáchání trestného činu vraždy ve stádiu pokusu a trestného činu znásilnění,” uvedla nám tisková mluvčí policie, s tím že policie podá státnímu zástupci spolu se spisovým materiálem podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby.

Může jít o obrázek 7 lidem a text that says 'PLZEN Krimi Plzeń 2h VIDEO, FOTO: Mladý Ukrajinec dívku svázal, znásilnil, pobodal a poté hodil ze srázu i fCVP PORO. PO0 PG krimi.plzen.cc Brutální znásilnšní teprve patnáctileté dívky V Plzni Lobzích'

Agente Pávku, to je na demisi! Včetně premiéra Fialy a ministra vnitra Rakušana! Kde je nácek Dominik Hašek, když žádal kolektivní vinu vyhnat zpěváky či sportovce jen proto, že se narodili v Rusku? Kde jsou další náckové, co řvali na ruské sportovce jen proto, že se narodili v Rusku? A najednou Dominik Hašek, agent Pávek a další mlčí?

Naše ženy a dcery musíme hlídat my, zatímco o jejich se stará armáda a policie! To je neskutečné svinstvo. kde jsou protesty jejich manželek a dcer? Ještě se našim holčičkám napospas zrůdám vysmívají?

P.S. A už veřejností hýbe další znásilnění Ukrajincem 38 leté v pražském Hostivaři doprovázené střelbou!

Petr Pokorný

 

 

 

 

 

 

Sdílet: