10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Čína může vyhladovět svět tím, že zničí jiným národům rybolov a schopnost uživit se

Jeden z nejpodlejších plánů komunistické Číny na ovládnutí světa se naplnil, jelikož největší světová diktatura má nyní do značné míry pod kontrolou oceány a globální zásoby mořských plodů.

Kolující satelitní fotografie ukazují obrovské „plovoucí město“ v čínském vlastnictví ve vodách u pobřeží Argentiny. Toto plovoucí město je větší než celý Washington, DC a jelikož leží za hranicí 200 námořních mil od pobřeží Argentiny, technicky je v mezinárodních vodách.

Účelem čínského plovoucího města je legálně lovit v argentinských vodách ryby a mořské plody, které pak posílají zpět do Číny. No a Argentina s tím nemůže nic udělat, protože umístění plovoucího města je technicky legální.

Podle zpráv lodě zakotví v čínském plovoucím městě a zůstanou tam někdy i roky. Když se tyto lodě naloží produkty z mořských plodů, vrátí se do Číny, aby vyložily kořist.

„Neplatí zde žádné daně a nekupují žádné zásoby ani palivo,“ uvádí jedna zpráva z Argentiny.

„Vůbec s námi nekomunikují navzdory tomu, že jsou hned vedle nás, ale obsazují všechna rybářská místa na celá léta, dokud všechny ryby nevyloví, a pak se přesunou dál.“

Za několik let v jižním Atlantiku vyhynou ryby kvůli přítomnosti plovoucího města Číny

Bezohledný způsob, jakým Čína loví ryby v argentinských vodách, znamená, že už za pár let bude celá oblast – a možná i celý jižní Atlantik – zcela bez ryb.

„Nejsou to „naše“ ryby, protože jsou za hranicí 200 mil,“ říkají zdroje z Argentiny. “Ale naši rybáři tam chodí ve snaze vydělat si na živobytí, ale je to rok od roku těžší.”

Podobně jako ve Spojených státech amerických, i Argentina a další jihoamerické země se ve snaze chránit oceány před odpadem ubírají směrem k zákazu plastových brček a tašek. Mezitím Čína vylovuje vody oceánu a nikdo o tom nic neříká.

Podle argentinských zdrojů už Čína napáchala nenávratné škody na oceánské ekologii. To zahrnuje i Tichý oceán, který se momentálně nachází ve spirále smrti kvůli chybějícím článkům v potravinovém řetězci.

V následujících pěti letech se očekává, že Tichý oceán ztratí 80 % své biologické rozmanitosti. V Atlantiku každý rok vyhyne 25 až 100 různých druhů mořských živočichů.

„Populace aljašských krabů jsou pryč,“ říkají argentinské zdroje. „Máme před sebou možná ještě 2-3 roky rybolovu, než zmizí navždy.“

Existují také zprávy, že Čína používá v severním Atlantiku „maskované lodě“ k bagrování humrů namísto jejich chytání do živých pastí, jak je to běžně zvykem. To znamená, že lovu neuniknou ani žádné humry, které se právě množí nebo nesou vajíčka, protože Čína je všechny sbírá bez ohledu na jejich budoucí přežití.

„Za dva roky Čína zrušila více než 100leté snahy o regulaci lovu humrů,“ říkají zdroje.

„Jejich rybářské flotily měly být potopeny před pěti lety. Teď už je pozdě s tím něco dělat. Oceány zemřou, dokud nezavedeme plošný zákaz rybolovu na příštích 40 let.“

Závěr

Říká se, že úplné zničení našich oceánů je záměrné a že komunistická Čína to dělá schválně, aby zničila schopnost jiných národů uživit se.

Jak tedy vidíme, drama se odehrává nejen na souši s  demolicí zemědělství , ale také v našich oceánech, což může brzy vést ke kolapsu světové produkce potravin a vyvolání hladomoru.

Všechny světové supervelmoci bojují o globální nadvládu. Více se dozvíte na stránce Tyranny.news .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com

 

 

 

 

Sdílet: