11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Zaměstnanci Pfizeru dostali odlišnou šarži vakcín než zbytek populace

Představitelé společnosti Pfizer potvrdili, že ne každý, kdo se dal očkovat proti Covid-19, dostal stejnou mRNA vakcínu.

Během nedávného legislativního výslechu v Austrálii odhalili vedoucí představitelé společnosti Pfizer, že zaměstnanci společnosti dostali „speciální šarži“ vakcíny, která se lišila od těch, které byly distribuovány široké veřejnosti.

„Dočetli jsme se, že v rámci vašeho nařízení na očkování zaměstnanců byla použita vlastní šarže vakcíny speciálně dovezená pro Pfizer, která nebyla testována TGA,“ řekl senátor Malcolm Roberts ze strany One Nation s odvoláním na údaje od TGA, což australský ekvivalent amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) nebo slovenského Státního úřadu pro kontrolu léčiv (ŠÚKL).

„Je to pravda?“ následně se zeptal Roberts.

„Uh, pane senátore, víte, společnost Pfizer se rozhodla dovézt šarži vakcín speciálně pro program očkování zaměstnanců, a to proto, abychom nebrali z vládních zásob, které byly potřebné pro dodávky na kliniky,“ potvrdil zástupce společnosti Pfizer .

Když se zástupců firmy pak zeptali, zda někoho vyhodili z Pfizeru za to, že si odmítl dát píchnout vakcínu, vedoucí pracovníci se zamračili a šklebili, až nakonec uvedli, že „malý počet kolegů opustil firmu“ poté, co se odmítli nechat očkovat.

(Související: Nezapomeňte si prohlédnout rozsáhlou historii zločinů společnosti Pfizer v souborech s odhaleními o společnosti.)

Zde si můžete prohlédnout video s výslechem zástupců firmy Pfizer v australském parlamentu:

Pfizer je nedůvěryhodná farmaceutická společnost, které se propeče i vražda

Výslech se pak zabýval imunitou, kterou společnosti Pfizer udělila australská vláda, ale zaměstnanci Pfizer o ní odmítli diskutovat.

Nepotvrdily ani, zda by uvedená dohoda o imunitě přestala platit v případě, že by se potvrdilo, že společnost Pfizer „spáchala úmyslný trestný čin, jakým je například prezentování podvodných údajů z klinických zkoušek vakcín“.

Odmítnutí společnosti Pfizer odpovědět na jakékoli otázky týkající se dohody o imunitě naznačuje, že stejně jako ve Spojených státech je farmaceutický gigant chráněn před vší odpovědností za poškození zdraví nebo úmrtí způsobené svými jedovatými injekcemi.

Jeden zástupce firmy Pfizer tvrdil, že společnost „vždy dodržuje všechny zákony a předpisy trhů, na kterých působí“. To ovšem není pravda i vzhledem k miliardám dolarů, které společnost musela vyplatit na pokutách a soudních dohodách za nezákonnou propagaci léků, nepravdivá tvrzení a páchání jiných trestných činů.

Stručně řečeno, Pfizer je přinejlepším pochybná společnost, která si vybavila speciální doložky o imunitě spojené s uvolněním svých covidových vakcín na trh, o kterých dnes již víme, že jsou vysoce smrtelné.

Společnost také vyrobila jednu šarži vakcín pro své zaměstnance a další šarže pro širokou veřejnost.

Reakce lidí na nová odhalení o Pfizeru

„Je nemocné sledovat, jak tito lidé neustále klamou a vyhýbají se otázkám,“ napsal jeden pozorovatel, který sledoval výše uvedené výslechy.

„Odmítání odpovědět na jednoduché otázky typu „ano“ nebo „ne“ pod přísahou by mělo být považováno za přiznání viny,“ napsal další. „Tito zločinci by měli být obviněni ze zločinů proti lidskosti. Jsou to odporní lháři, kteří patří za mříže.“

“Neodpovídat na otázky senátu by mělo být trestným činem ,” řekl někdo jiný, čímž navázal na všeobecné nálady veřejnosti v souvislosti s těmito manažery obchodujícími s léky.

„Nikdy nezapomeň a nikdy neodpusť politikům, lékařům, farmaceutickým společnostem a zaměstnavatelům, kteří vnutili tento jed jiným lidem. Měly by jít do vězení a veškerý jejich majetek by měl být zabaven a použit na odškodnění lidí,“ řekl někdo jiný.

„Tohle je poprvé, co jsem viděl, že potkani z Pfizeru a tyranského establišmentu jsou reálně zpochybňovány a grilovány,“ zdůraznil další, přičemž vyjádřil uznání australským politikům za to, že odvádějí mnohem lepší práci než američtí politici, pokud jde o vyvození odpovědnosti vůči velkým farmaceutickým firmám.

Zjistěte více o nebezpečích a neúčinnosti covidových vakcín na stránce ChemicalViolence.com .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com

Sdílet: