4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jane Kaufman: Agent Zelenský a jeho poslání

Jak říká Scott Ritter, hned jak se Vladimír Zelenský stal ukrajinským presidentem, tak zcizil větší částky peněz z národní pokladny. Jakákoliv zmínka o něčem takovém v mediích, nebo na internetu je ale ihned odcensurována pryč. Je zde zjevná snaha nadále představovat Zelenského jako druhého Churchilla, bojovníka za spravedlnost svého lidu.

Jenže nic nemůže být dál od pravdy než toto tvrzení. Zelenský byl vybrán na to, aby vedl Ukrajinu, protože umí poslouchat příkazy; jako herec, umí číst scénář plný lží a nepravdy a vypadat přitom věrohodně. Jeho program „Sluha lidu,“ kde hrál učitele historie, který byl zvolen presidentem, běžel těsně před volbami. I to byla součást propagandy.

Zelenský tehdy říkal: „Jsou lidé, kteří s námi chtějí bojovat; chtějí rozdělit naši zemi, rozdělit nás podle barvy a podle řeči a podle všeho možného. Nemohu mluvit za sebe, já jsem kulturní člověk …“ … tehdy s tím ještě nesouhlasil.

Přiznává, že pracuje pro pět nebo šest rodin, zřejmě oligarchů. Určitě mu to vynáší, protože vlastní vilu v Miami v Americe, která má cenu $34 milionů, dům v Israeli v ceně $8 milionů, vilu v Itálii, hodnocenou na $3,8 milionů, byt v prestižní části Londýna, na Baker Street, přímo proti muzeu Sherlocka Holmese. Ten má cenu $3 milionů a ještě vlastní pět obytných jednotek v Gruzii a luxusní byt ve vile na Krymu, v ceně $1 milionu.

Hned na začátku své presidentské kariéry řekl ve veřejném proslovu: „Náš první úkol je mír v Donbasu. Ujišťuji vás, že udělám cokoliv je potřeba, aby naši hrdinové dále neumírali.“

A Američanka Victoria Nuland, agent-provokatér, která organizovala ukrajinský puč v r. 2014 prohlásila, že od r. 1991, kdy se Ukrajina stala opět nezávislým státem, Spojené státy investovaly do této země nějakých 5 miliard dolarů, aby zajistily, že „lidé budou mít pevnou, demokratickou vládu, která se zastává jejich práv.“

Ten, kdo si myslí, že vláda Spojených států má zájem na dobru národa – kteréhokoliv národa, včetně svého vlastního – tak nepoužívá mozek.

Agent rozvědky

Při návštěvě Londýna se Zelenský tajně sešel s Richardem Moore, který vede špionážní rozvědku Anglie, zvanou MI6. Setkali se přímo v hlavním sídle rozvědky, což znamená, že Zelenský se tam osobně dostavil.

Už to je ponížení pro presidenta státu, který se snížil na úroveň špionů a je to přiznání viny. Ještě nikdy se nestalo, aby president země jednal přímo s představiteli válečné mašinerie jiné země. Když je president státu kdekoliv na cizí půdě, tak jedná pouze se sobě rovnými.

Skutečnost, že k tomuto setkání vůbec došlo potvrzuje, že Zelenský je profesionální britský agent. Každý agent má nad sebou dozorčí osobu, která ho vede a přikazuje mu co dělat. V tomto případě je dohližitel a manipulátor Zelenského sám velitel MI6, Richard Moore.

Návštěva Vatikánu

Při svých cestách se Zelenský rovněž stavil ve Vatikánu. Přišel tam jako obvykle nevhodně oblečen, v černém tričku, ozdobeném znaky ukrajinských nacistů OUN-M, viz obrázek.

Jako dar, dovezl papežovi obraz, kde je panna Maria s Ježíškem (viz další obrázek), ale Ježíšek je tam jen jako černý předmět. Něco takového je podle církevních ustanovení satanismus. Přesto, papež obraz přijal, což by nám mělo hodně říci!

Dále se Zelenský ukázal jako člověk bez základního vychování, když se usadil u stolu dříve než si jeho hostitel, papež, stačil sednout. To je velké provinění proti etiketě, což mu mnozí zúčastnění těžko promíjeli. Také to, že nevěnoval pozornost tomu, o čem papež mluvil, bylo právem považováno za neomalenost.

To skutečné setkání, kvůli kterému Zelenský asi do Vatikánu přijel, se ale událo ve vedlejší místnosti a bez papeže. Zúčastnil se ho vatikánský Ministr cizineckých vztahů, arcibiskup Paul Gallagher, který je Brit. Jako další byl přítomen (ze všech lidí na světě!) vedoucí rozvědky MI6, Richard Moore. Všichni tři rozmlouvali asi hodinu a půl.

Úkoly agenta rozvědky

Agenti špionážní služby obvykle dostávají od svých dohližitelů-manipulátorů úkoly a v tom směru není Zelenský žádná výjimka. Ve skutečnosti, za poměrně krátkou dobu svého presidentství dokázal splnit hodně z toho, co dostal za úkol a co přispělo k dokonalému zničení Ukrajiny. Jeho zásluhy byly takového druhu, že člověka, který není psychopat, mrazí na zádech, když si na ně po letech vzpomene. Z nich připomeneme následující:

Zrušil používání ruštiny a nahradil ji místním nářečím, kterému se říká ukrajinština. Napřed propagoval, aby ti, co mluví rusky, tak mluvili i nadále a lidé jásali a volili ho. Potom ruštinu zakázal, což byl důvod, proč se Krym odtrhl. Zelenský sám mluvil pouze rusky a obhajoval ruštinu až do té doby, než se stal presidentem. A hned na to muselo být všecko v ukrajinštině. Dnes je druhá řeč na Ukrajině angličtina, ne ruština.

Zničil Ruskou pravoslavnou církev na Ukrajině a v prosinci 2018 tuto zkázu dovršil tím, že s pomocí Porošenka a Spojených států ji nahradil Ukrajinskou církví. Tato se veřejně prohlašuje za rozdílnou a oddělenou od té ruské. Hlavní představitel Ukrajinské církve je Serhij Petrovič Dumenko, který si říká Epifanius I.

Brzy po svém ustanovení začal Dumenko přijímat četné návštěvy ze Spojených států. Dokonce i dřívější ředitel CIA, Mike Pompeo a americký ministr zahraničí Antony Blinken se stavili, jeden po druhém, prý aby dali najevo, že US podporují uznání této umělé církve i na mezinárodní úrovni.

Nová Ukrajinská církev vyhnala původní kněží a mnichy z pravoslavných kostelů a zabrala kostely pro sebe. V současné době je Ruská ortodoxní církev na Ukrajině zakázána.

Zelenský přepsal historii. 9. květen, který byl slaven jako den vítězství nad hitlerovským fašismem byl nahrazen „Evropským dnem.“ Postupně bylo všecko ruské zakázáno: prapory, sochy, spisovatelé básníci, umělci, hudebníci. Dokonce chtěl odstranit sochy Lenina a nahradit je někým, kdo prý je víc populární. Sochy Gorkého, Puškina a jiných byly rovněž strženy a odstraněny.

Zelenský zakázal všecky ukrajinské televizní stanice a povolil pouze jednu, která je pod vládní kontrolou. Předtím, než se ujal presidentského úřadu, tak říkal: „Já osobně se zastávám svobody slova a nikdy bych nezastavil vysílání televizního kanálu.“ O rok a půl později změnil názor, když prohlásil: „Tento televizní kanál zaměstnává mluvící armádu, která lže a profesionálním způsobem vymývá lidem mozky.“ A pak, v únoru 2021 zakázal produkci třem televizním stanicím.

Také zakázal všecky opoziční politické strany. V březnu 2022 bylo zákonem zakázáno celkem 11 politických stran. Nikdo na Ukrajině proti tomuto útoku na svobodu slova neprotestoval. Ti, co protestovali byli buď ve vězení, nebo zabiti, anebo odešli do zahraničí.

Tajný dokument ze 22. ledna 2022 přikazoval vojenským taktickým skupinám, aby spustily ‚zvláštní operaci,‘ čímž byl myšlen útok na Donbas. Existují ještě jiné důkazy o plánování tohoto útoku, jedním z nichž je nová vojenská strategie, kterou Zelenský odsouhlasil těsně po schůzce v britském MI6. Spis ze 25. března 2021 jednal o nepoměru mezi vojenskými možnostmi Ukrajiny a Ruské federace. Přikazoval pohotovost pro útok na Donbas a upozorňoval na následné ztráty na životech. Tehdy bylo poprvé jednáno o použití obyvatel země jako lidských štítů, což je způsob boje teroristických skupin.

Z toho všeho je zjevné, že boj do posledního Ukrajince byl dávno naplánován. Provokace byla úspěšná: Rusko vtáhlo do země tak, jak bylo očekáváno.

Předstírání. Nejmenovaný člověk, který byl na zasedání vlády v Moskvě volal Zelenského, aby mu oznámil, že ruský president Putin ho nechce nechat zabít. Zelenský dal ihned ven video, kde se chlubil: „Nemám z ničeho strach.“ Holedbal se, jak žije ve sparťansky zařízeném bytě a přitom v těsné blízkosti byl pohodlně vybavený bunkr, kde mohli všichni členové vlády spokojeně přežít.

V únoru 2022 se odborníci na vztahy s veřejností rozhodli, že mu dají nový vzhled, což byl vojenský styl. Chtěli, aby vypadal jakože se právě vrátil z fronty, neoholen, po probdělé noci, kdy pracoval až do rozednění. Ale psychologové byli toho názoru, že následky používání kokainu, což je neustálé potahování nosem a nevhodné chování, byly příliš zjevné.

Zelenského návyk na drogy začal s ‚trávou‘, s marihuanou. V r. 2020 navrhoval uzákonit trávu pro zdravotní účely, ale daleko se s tím nedostal. Později, když začala válka, tak tento nápad obhajoval tím, že něco takového by pomohlo vojákům proti psychologickým následkům války. Podle něho, tráva na frontě by byla ta nejméně škodlivá droga.

To, že ukrajinští vojáci jsou těžce nadrogovaní když jdou do boje, to je dobře známo. Snad proto se mohou dopouštět všech těch zvěrstev, o kterých se dovídáme.

Něco takového má americká rozvědka velice ráda. Byl by to zločin nevyužít presidenta státu na drogách, pro své účely. Takový člověk je snadno ovladatelný. S největší pravděpodobností dodávali západní dohližitelé Zelenskému drogy vysoké kvality. S někým, kdo není uživatelem drog by Západ nikdy nedocílili to, co se jim podařilo na Ukrajině. Připomíná to historické Opiové války, kdy Angličané zkoušeli prosadit své zájmy v Číně tím, že navykli na drogy skoro všechny členy čínských horních vrstev.

Ukrajinci byli z toho všeho, co se dělo tak vyšinutí z normálu, že dokonce vyzývali jiné země, aby si vyzkoušely nové zbraně na nich. Tím změnili Ukrajinu na území, kde je možno na lidech zkoušet cokoliv, nejen zbraně, ale i biologické a chemické jedy.

Vojenské biolaboratoře. „Agentura na zmírnění ohrožení“ byla ustanovena na Ukrajině, což je oblíbený projekt amerického Ministerstva obrany (Pentagonu). Jedním z jejích úkolů bylo sledovat biologické ohrožení, včetně smrtelných virů a bakterií. Američané si vybrali a zacvičili personál, přičemž neustále rozšiřovali zaměření těchto laboratoří.

Existovala sbírka jedů a jejich odnoží, kterou kdysi vytvořil Sovětský svaz a Američané ji za každou cenu chtěli. Nakonec za ni zaplatili 2 miliardy dolarů. Je jasné, že takovou sbírku nepotřebovali na nic prospěšného pro lidstvo.

„Agentura“ se na Ukrajině rozšířila díky Američance jménem Ulana Suprum, která je dcera ukrajinských emigrantů a na Ukrajině zastávala funkci Ministra zdravotnictví. Ona to byla, kdo otevřel dveře všech biolaboratoří v zemi Spojeným státům a pomohla založit laboratoře nové. A pak začaly hromadné pokusy na ukrajinských občanech a na armádě.

V r. 2015-16 bylo posbíráno asi 4000 genetických vzorků ukrajinských vojáků z různých částí země. Tisíce lidí neváhaly poskytnout krev na tyto pokusy. To všecko bylo vydáváno za úctyhodnou snahu o vypátrání odolnosti lidského těla vůči patogenům. Jenže pak přišly zprávy, 20 ukrajinských vojáků zemřelo a 200 byli v nemocnici s něčím, co se projevovalo jako chřipka; říkali tomu Kalifornská chřipka. (Možná začátky Covidu?)

Cizí žoldnéři. V r. 2016 podepsali Ukrajinci smlouvu s americkým Ministerstvem obrany o spolupráci a o rok později se přidali i Kanaďané. Jednalo se o vyslání instruktorů na Ukrajinu, kteří by vycvičili Azovský prapor.

V rozporu se Ženevskou smlouvou najímala ukrajinská ambasáda ve Washingtonu D.C. vojáky a žoldnéře pro nastávající válku s Ruskou federací. CIA a jiné americké vojenské rozvědky byly rovněž zúčastněny, někdy pouze v úloze rádců a organizátorů. NATO pak tyto nově najaté vojáky vycvičilo – byly jich desetitisíce!

Aerodynamika. Přitažlivost mezi Spojenými státy a ukrajinskými nacionalisty (nacisty) se táhne již od konce 2. světové války. Tehdy přijala Amerika do země zjevné a známé členy vražedné bandy Štěpána Bandery. A pak, v r. 1948, začali tajnou válku proti Sovětskému svazu, která měla kódové jméno ‚Aerodynamika.‘

Agent CIA jménem Frank Wisner tyto lidi zacvičoval k tomu, aby byli později v plné zbroji posláni na Ukrajinu. Už tehdy zde byla snaha o odtržení Ukrajiny od Sovětského svazu a o přeměnu této země na zbraň. Jejich činnost byla ale odhalena a tak museli změnit strategii.

V Kanadě byla zahájena operace, nazvaná ‚Rudokožec‘ (Redskin). Asi 100 jejích členů, Američanů a Kanaďanů, začalo v r. 1959 navštěvovat Sovětský svaz. Mnozí z nich byli ukrajinští nacionalisté, kteří spolupracovali s americkou a britskou rozvědkou.

Kanada je třetí na světě co do počtu ukrajinských emigrantů. Tito tvoří v Americe 1 milion lidí a v Kanadě to jsou 1,3 miliony. Většina z nich jsou radikálové. Takže dnes tvoří kanadskou politiku potomci ukrajinských nacistů, jako na příklad ministryně financí, Christia Freeland. A i v Kanadě zkoušejí vychovávat děti v duchu nacismu. Vystavují je vojenské výchově a militaristické propagandě – stejně jako na Ukrajině.

Pod nátlakem těchto lidí vložil ukrajinský president Zelenský hnutí „Plast“ do zákona země. Dnes toto tvoří hlavní výchovnou strategii pro mladé Ukrajince, která je podporována státem. Je to přímé uzákonění nacismu.

Bývalý ukrajinský premiér, Mikola Azarov říká, že budování nacistické Ukrajiny začalo již za Porošenka. Ale dovést tento vývoj až ke státnímu vojenskému konfliktu vyžadovalo přetvoření populace a její přípravu na válku. Pro něco takového byl Žid ten nejlepší vedoucí, protože dokázal přijít s nejrůznějšími výmluvami. A tak se Žid Zelenský dostal na presidentské místo.

Scott Ritter dodává, že nacistům nedělalo problémy jít se židovským presidentem a Zelenský sám proti nacismu a jeho krutostem nebyl. Takže mu nevadilo včlenit Azovský prapor do ukrajinské armády.

Prodej území. Ukrajinská ústava měla zvláštní odstavec, který pojednával o orné půdě. Tento zákon říkal: „Země je základní národní bohatství, které je pod zvláštní státní ochranou. Právo na zemi je zaručeno. Toto právo mají a mohou uplatňovat občané, právnické osoby a stát a to výhradně v souladu se zákonem.“

Dnes, za vlády Zelenského je ukrajinská půda rozprodávána spekulantům z celého světa. Zelenský potřeboval peníze a IMF mu slíbilo půjčky, když zmiňovaný zákon o půdě z Ústavy odstraní. Veřejně Zelenský oznámil, že cizinci mohou koupit ukrajinskou půdu pouze když s tím budou lidé souhlasit formou referenda. Jenže žádné referendum nebylo. A pak, v červenci 2021 byl zákon o ochraně ukrajinské půdy z Ústavy odstraněn. Ukrajinská orná půda pak byla prodávána většinou hektar za 1000 dolarů, v některých ojedinělých případech až za 2500 dolarů.

V té době (2018) byla cena za hektar orné půdy v Americe různá, podle států: stát Illinois, $18000; Iowa, $16200; Kansas $4200; Minnesota $9600; Missouri $7600; Nebraska $9600; Oklahoma $3600; South Dakota $6600; North Dakota $4000.

V západní Evropě stál hektar orné půdy následovně (2018): Estonsko $3700; Maďarsko $5500; Bulharsko $6000; Francie $7200; Polsko $12000; Španělsko $15600; Itálie $31700.

Takže Ukrajina prodávala cennou ornou půdu, snad nejlepší a nejúrodnější na světě, hluboce pod cenu. Měli bychom si uvědomit, že tato půda je součástí Evropy a dnes, když ji vlastní cizinci, tak bude vyňata z potravinového okruhu a pak může být Evropa hladem. To byl ale plán od samého začátku, snížit evropské zásoby potravin, aby byla větší kontrola těchto částí světa. Spojené státy obilí nepotřebují, mají dost svého. Ale potřebují kontrolu a tu získají tím, že kontrolují potraviny a jiné životní nutnosti.

Celkové výsledky a následky

Ukrajinský projekt se Spojeným státům opravdu vydařil. Nejen že se zbavili všech svých zastaralých zbraní, které tam Ukrajincům navozili. Jejich boháči dále skoupili veškerou ornou půdu co mohli a ještě získali výhradní právo na rekonstrukci země po skončení války. Firma BlackRock podepsala smlouvu se Zelenským na vybudování země v květnu 2023. Cena byla odhadnuta na $350 miliard, ale později byla zvýšena na $1 bilion. Takže Ukrajina je dnes privatizována a rozprodávána firmám jako jsou BlackRock, Monsanto a jiní a ještě ke všemu je skrze ničivý dluh zotročena IMF, Světovou bankou, Spojenými státy a Evropskou unií.

Německý podnikatel Waldemar Herdt, který dříve pracoval pro Bundestag (německý parlament) říká, že BlackRock má obrovský vliv na celý svět už proto, že kontrolují skoro všecky banky. Je skoro nemožné představit si dosah tohoto vlivu. Na Ukrajině nebude jejich hlavním cílem vybudování země. Ne, budou budovat závislost a okruh vlivu skrze opravování válečných škod. Politika, armáda a ekonomie jsou tříhlavý drak, který v současné době vládne světu.

Mikola Azarov je toho názoru, že jakmile dojde k uzavření míru na Ukrajině, přísun financí z Ameriky bude zastaven. A pak budou Ukrajinci přitisknuti ke zdi, protože všichni budou po nich požadovat splacení dluhů. A nikoho nebude zajímat, že Ukrajina není schopna platit.

Kolik dluží Ukrajinci? Jen to, co budou dlužit BlackRock budou splácet dalších 300 let. Kromě toho dluží vládám Spojených států, Británie, Evropské unie a Kanady více než $46 miliard a NATO země přidaly $120 miliard.

Americký president Biden podepsal v květnu 2022 ‚Land Lease‘ zákon, podle kterého začala Ukrajina dostávat dodávky zbraní a nábojů na dluh. Sovětský svaz kdysi také obdržel vojenské potřebnosti z Ameriky na dluh a Rusko tuto ‚Land Lease‘ smlouvu s Amerikou vyplatilo teprve v r. 2006. 60 let potřebovali na splacení americké půjčky.

Ukrajina je tak zadlužena, že je to málem nesplatitelné. A přitom v zemi panuje neuvěřitelně vysoká inflace. Ceny potravin vzrostly o 26%. Chudoba, která byla dříve 5,5% je dnes 25% a zasahuje více než 7 milionů lidí. Ukrajina ztratila pětinu své velikosti a co je nejdůležitější, statisíce lidských životů byly naprosto zbytečně utraceny.

Další miliony zemi opustily a to co z ní zbylo je k politování.

Jane Kaufman, 8. srpna 2023

 

 

 

 

Sdílet: