29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Dalším milníkem globalistické agendy na cestě k totalitě jsou klimatické lockdowny

Už v únoru 2020 zveřejnil medicínský žurnál The Lancet přehled 24 studií dokumentujících vliv lockdownů.

Analýza dospěla k závěru, že nucené odloučení od blízkých, ztráta svobody atp. mají dramatické účinky na lidi – od hněvu a ztraceného příjmu až po psychický stres, jako je úzkost, deprese, zneužívání návykových látek a sebevraždy.

Zjistilo se, že následky lockdownů pokračovaly i dlouho po jejich skončení. Hlášen je výskyt převážně posttraumatického stresu.

Přestože vlády znaly nepříznivá rizika, stále vyhlašovaly lockdowny a způsobovaly škody obyvatelstvu. Mnozí toto období nazvali „největší psychologický experiment, jaký byl kdy proveden“.

Výsledky toho všeho dnes již známe a shodují se s výsledky studií Lancetu, přičemž mnozí jednotlivci stále trpí následky lockdownů i po letech.

Navzdory zjevné škodlivosti lockdownů existují zvrácené plány zavést je znovu, tentokrát jménem „boje s klimatickou krizí“, o kterých píše novinář Ethan Huff v článku původně publikovaném na stránce Natural News.

Plánuje WHO rozpoutat klimatické lockdowny?

Nyní, když podvod s Covid-19 skončil, Světová zdravotnická organizace (WHO) je zaneprázdněna plánováním své další tyranské operace v podobě dalšího kola lockdownů, tentokrát na zastavení „změny klimatu“.

Nově navrhované změny Mezinárodních zdravotních předpisů (IHR) a takzvané Pandemické smlouvy zahrnují to, co je známo jako princip „Jedního zdraví“ (One Health).

Schéma One Health poskytne WHO absolutní moc iniciovat „klimatické lockdowny“ v době, kdy se „globální oteplování“ považuje za příliš velkou hrozbu, kterou nelze ignorovat.

„Ačkoli je jazyk použitý v podvodu s One Health nejasný a matoucí, je nástrojem pro vytváření sítí a kombinovaného úsilí o centralizaci moci a kontroly, což je vždy cílem všech vládců na celém světě,“ uvedl Mac Slavo v Discern Report .

„Po nastolení centrální moci WHO mají být podobná opatření, která byla zavedena v reakci na plandemii covidu, použita ik boji se změnou klimatu, ztrátou biologické rozmanitosti, lidskými chorobami, infekčními chorobami a dalšími problémy.“

Další umělý lockdown bude lockdownem všech lockdownů

Další kolo lockdownů, na které bude dohlížet přímo WHO, bude mnohem horší než lockdowny proti covidu. Šéf WHO Tedros Adhanem Ghebreyesus bude moci uvalit neomezenou autoritářskou tyranii na každého člověka na celém světě a přimět lidi, aby zůstali doma „v bezpečí“ na neurčito.

S pomocí umělé inteligence (AI) bude mít vláda možnost na každého po celou dobu dávat pozor – opravdu jste si nemysleli, že ty mozkové implantáty jsou ve skutečnosti o „záchraně života“, jak to tvrdí Elon Musk?

Bill Gates a jeho Nadace Billa a Melindy Gatesových jsou největším sponzorem WHO, kteří řídí tuto tyranskou agendu. Billy Boy prostě nemůže čekat, až se spustí další falešná „pandemie“, která uvrhne celý svět zpět do pekla – mimochodem, mnohem horšího pekla než covid.

Covid byl jen generální zkouškou toho, co WHO plánuje příště. Světové ekonomické fórum (WEF), které vede Klaus Schwab, je také zapojeno do přípravy schémat, které Daily Exposé popisuje takto:

„Pandemická smlouva WHO se nebude týkat jen pandemií. Globálně zavede také ideologii „Jedního zdraví“ (One Health). Uvedený koncept uznává vzájemnou závislost zdraví lidí a zvířat a jejich propojení s životním prostředím.

Přes agendu One Health bude mít WHO moc přijímat rozhodnutí v záležitostech týkajících se životního prostředí (včetně emisí skleníkových plynů, znečištění a odlesňování), zdraví zvířat (např. dobytka) a lidského zdraví (včetně vakcín, sociálních věcí, pohybu obyvatelstva atd.). “

S těmito rozšířenými pravomocemi by WHO mohla pohotově vyhlásit klimatickou nebo environmentální nouzovou situaci a vynutit si zavedení lockdownů.

Omluvou pro všechnu tuto tyranii je, že se to musí stát, abychom získali „paprsek naděje na řešení všech globálních výzev“. Jinými slovy, snaží se nás přesvědčit, že planeta zemře, pokud na všechny lidi kromě „elity“ nebude uvalen lockdown a nestanou se možným objektem genocidy .

K řešení 14 „globálních výzev“, které identifikovala WHO – mezi něž patří potraviny, voda, bezpečnost, ochrana, zdraví půdy a „komparativní biologie“ – musí vládci světa uzurpovat kontrolu nad vším. Tedy nejen nad lidmi, ale také nad zvířaty, rostlinami, vodními toky a celými ekosystémy.

Závěr

Aby se tato noční můra nenaplnila, kritické množství lidstva si musí nejprve uvědomit, co se děje a podniknout systematický odpor.

To zahrnuje i „vymahače práva“, tj. silové složky, které si uvědomí, že pracují ve prospěch zla a to je povzbudí k tomu, aby změnily stranu a místo boje proti lidskosti bojovaly za lidskost.

Autor: Patricia Harrityová, Zdroj: expose-news.com

 

 

 

 

 

Sdílet: