1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Novinky o covidu: Jako přeludy kultu smrti infikují naši dobu

 Covidové vakcíny ovlivňují mozkové funkce člověka, pravděpodobně vyvolávají rakovinu, mohou způsobit krvácení do mozku mladých lidí a jsou za mnoha případy „nečekaného úmrtí“. Náhle umírají i očkovaná zvířata v zoologických zahradách.

Minulý týden byl zveřejněn soubor dokumentů týkajících se klinických zkoušek covidových vakcín od společnosti Moderna, které podobně jako klinické zkoušky vakcín od společnosti Pfizer vyvolávají několik vážných otázek o bezpečnosti a odpovědnosti za vedlejší účinky.

Bez vyšetření těchto podezření se dnes začíná vyvíjet tlak na další vakcíny proti antraxu a RSV viru.

Profesor Anthony Halls říká, že máme-li pochopit genezi zabíjení biologickými zbraněmi, které se uskutečnilo ve jménu zastavení šíření covidu, potřebujeme pochopit skutečnou povahu darebáctví během psychologické operace 11. září 2001 (útoky na dvojčata v New Yorku).

Níže uvádíme sbírku nedávných novinek a rozhovorů z různých zdrojů.

Novinka č.1: Ovlivňují vakcíny proti covidu vaši schopnost myslet?

Jedna z věcí, se kterými se setkal lékař z amerického Středozápadu, bylo několik případů, kdy rodiče jeho přátel v domovech důchodců po vakcíně proti covidu okamžitě zaznamenali rychlý kognitivní pokles, který byl „diagnostikován“ jako Alzheimerova choroba, a krátce na to zemřeli.

„Když jsem po očkování začal pozorovat několik příznaků kognitivní poruchy, uvědomil jsem si, že jde o něco, co jsem dříve viděl při chronických zánětlivých stavech, jako je toxicita z plísní, poškození vakcínou proti HPV a lymská borelióza.“

Poznámka: Jedním z nejběžnějších typů poškození zdraví způsobeného covidovými vakcínami jsou neurologické poruchy, které zhoršují kognitivní funkce a vytvářejí psychiatrické symptomy. To staví pacienty do složité situace, kdy jsou označováni lékaři za simulanty a hypochondry, kteří si zdravotní problémy pouze namlouvají.

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Novinka č.2: Covidové vakcíny způsobují záchvaty u mladých lidí

22letá youtuberka Annabelle Hamová, 36letá vicemiss v Indii a 10letá dcera ředitele oddělení vakcín ve společnosti Johnson & Johnson – všichni zemřeli na záchvaty.

Bylo přezkoumáno 14 úmrtí v důsledku záchvatů.

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Novinka č.3: Krvácení do mozku u mladých lidí

Liverpool, Velká Británie, 19letá studentská univerzita, St. Catharines, Ontario – 35letý, Skotsko – 36letý a další.

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Novinka č.4: Virus rakoviny nalezený v covidových vakcínách

Během rozhovoru v pořadu The Alex Jones Show vydal Dr. Peter McCullough nouzové varování: „Kromě kolísání množství mRNA ve vakcínách proti covidu existuje i kontaminace cDNA.

Jsou to fragmenty DNA, které pocházejí z výrobního procesu. A jedním z nich jsou fragmenty z opičího viru SV40, o kterém je známo, že vyvolává rakovinu. A ano, jsou ve vakcínách proti covidu.

„SV40 zapíná rakovinové geny v lidském těle. Aby toho nebylo málo, hrotové proteiny poškozují lidské systémy k potlačování růstu nádorů. Říkám, že covidové vakcíny prostřednictvím genů z viru SV40 podporují růst rakoviny a blokují naše vlastní mechanismy pro potlačování nádorů.“

Rozhovor si můžete prohlédnout zde (od času 1 hodina 53 minuta 50 sekunda):

Novinka č.5: „Očkovaná“ zvířata nadále „náhle umírají“ v zoologických zahradách po celém světě

Jedná se o tato zvířata: 2 sloni; 2 žirafy; šimpany; černý nosorožec; mládě koaly; lenoch; opičí veverka; 5 surikatů; liška; jelen; krajta; lemur; orel skalní; mořský lev, gepard a 4 lvíčata.

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Novinka č.6: Další miliardová dohoda o vakcínách v USA

Jelikož výnosy z prodeje vakcín proti covidu prudce klesají, nastal čas, aby farmacie znovu nastartovala očkovací stroj s novým hnacím motorem – vakcínami proti RSV viru.

Na trh byly uvolněny 3 nové vakcíny téměř ve stejnou dobu pro kojence a dospělé a brzy bude schválena i vakcína proti RSV pro těhotné ženy.

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Novinka č. 7: Nová antraxová vakcína Cyfendus nefunguje

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léků (FDA) připouští, že nová vakcína proti antraxu nefunguje, její vedlejší účinky jsou hrozné a pravděpodobně způsobí vrozené vady, stejně jako to bylo při předchozí vakcíně proti antraxu.

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Novinka č.8: Členové církve dostanou odškodné za zatýkání v roce 2020 kvůli ignorování nařízení na nošení roušek

Město Moskva, Idaho, USA, vyplatí více než 300 000 dolarů jako odškodnění členům církve, kteří byli v roce 2020 zatčeni za ignorování příkazu nosit roušku i během „žalmového zpívání“ v exteriéru.

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Novinka č.9: Analýza studií týkajících se obličejových roušek

Přehled 77 studií o rouškách provedených po roce 2019 byl publikován v medicínském časopise MedRxiv dne 7. července 2023. Dospěl k následujícímu závěru:

„Úroveň důkazů získaných studiemi o efektivnosti roušek byla nízká a vyvozené závěry nejčastěji nebyly podloženy daty. Naše zjištění vyvolávají obavy o spolehlivost prezentovaných informací v „Týdenní zprávě o nemocnosti a úmrtnosti“ při informování o zdravotní politice.“

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Novinka č.10: Klinické zkoušky Moderny vynechaly pitvy zesnulých účasníků studie a zlehčovaly vážná poškození zdraví

V úterý zveřejněný 13 685stránkový soubor dokumentů souvisejících s klinickými zkouškami vakcíny proti Covid-19 od společnosti Moderna obsahuje podrobnosti o úmrtích v 16 studiích, výskytu závažných nežádoucích událostí a jiných abnormalit.

Uvedené dokumenty byly získány prostřednictvím zákona o svobodném přístupu k informacím.

Byly také získány dokumenty popisující experimenty zahrnující mRNA vakcíny na potkanech v letech 2017-2018, před vypuknutím covidu.

Dr. Meryl Nassová, internistka, epidemioložka pro biologický boj a členka vědeckého poradního výboru Children’s Health Defense, uvedla, že údaje z klinické studie Moderny obsahují podobnosti s výsledky pozorovanými v testech covidové vakcíny od společnosti Pfizer a vyvolávají několik otázek o bezpečnosti a odpovědnosti za způsobené poškození zdraví.

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Novinka č.11: Kam se poděla chřipka?

Byl to virus nebo lidské zasahování, což způsobilo, že „chřipka“ v letech 2020/21 zmizela ze zeměkoule? Nebo to bylo spiklenecké úsilí skrýt ji?

Uvádí se, že „chřipka“ v letech 2020/21 z velké části zmizela ze zeměkoule, vrátila se až v letech 2021/22 av některých zemích až v letech 2022/23. V současnosti existují dvě možná vysvětlení.

Prvním vysvětlením je, že nastala virová interference mezi SARS-CoV-2 a chřipkou, kde SARS-CoV-2 zvítězí nad chřipkou, což následně vede ke kolapsu výskytu chřipky. Druhým vysvětlením je, že lidský zásah způsobil pokles hlášených případů chřipky.

Změny v testování na chřipku, testovací protokoly, sekvenování a částečná demolice národních systémů dohledu nad chřipkou mohly přispět k poklesu nahlášených případů chřipky, což znamená, že za zmizením chřipky může být takzvaná „zaujatost pozorovatele“. Profesor Martin Neil zvažuje důkazy. Viz video níže (v angličtině):

Novinka č.12: Psychologický covidový experiment

Zatímco „covidové vakcíny“ byly největším světovým lékařským experimentem, který stále probíhá, metoda pro dosažení poslušnosti lidí a dodržování nařízení byla největším psychologickým experimentem na světě.

Zprávu s názvem „Rychlé důkazy“ vydala Vědecká poradní skupina („SAGE“) pro provincii Alberta v Kanadě v září 2020. Zpráva popisuje, jak dosáhnout, aby byly masy poslušné a na koho je třeba se zaměřit. Uvádí se v ní:

„Nejslibnějšími strategiemi jsou 1) komunikace pro zvýšení znalostí o pandemii a 2) komunikace pro zvýšení vnímané (nikoli skutečné) hrozby viru.“

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Novinka č.13: Úvahy o „přeludech kultu smrti“, které infikovaly naši dobu

Potřebujeme pochopit skutečnou podstatu darebáctví během operace z 11. září 2001 (pád dvojčat v New Yorku), máme-li pochopit genezi zabíjení biologickými zbraněmi ve snaze zastavit šíření Covid-19, píše profesor Anthony Hall.

Studium hoaxů z 11. září 2001 a pandemie covidu jsou nezbytnými stavebními kameny na cestě ke zhodnocení zločinů na vysoké úrovni, které páchají ti samí, kteří podněcují i ​​válku proti změnám klimatu.

Celý článek (v angličtině) si můžete přečíst ZDE .

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com

 

 

 

 

Sdílet: