11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Bratislavská gay pride proběhla za plné podpory režimu a zahraničních korporaci

Nakupují v německém řetězci Billa pouze sexuální devianti? Dáte si teplé pivo Zlatý bažant?

O víkendu proběhl v Bratislavě další ročník pochodu sexuálních deviantů a jejich podporovatelů. Jednalo se de facto o státem propagovanou a financovanou akci, kde se aktivně podílely i zahraniční korporace.

Mezi nejdůležitějšími sponzory bylo ministerstvo kultury SR, město Bratislava, bratislavský kraj a třeba i ministerstvo spravedlnosti. Proč spravedlnost sponzoruje takové perverzní akce je opravdu záhadou? To je to tam Račianskej ulici 71 samý deviant?

Mezi hlavní korporátní sponzory patřil řetězec Billa, který je vlastněný německou skupinou REWE. Nakupují v Bille snad jenom sexuální devianti LGBT++P? To by si měl normální Slovák dát pozor a do Billy nechodit! Dále mezi sponzor značka piva Zlatý bažant, ze kterého se oficiálně stalo homo pivo. (Češi mají svůj homo Staropramen a Braník). V seznamu sponzorů figuruje Ikea, nebo výrobce zubních kartáčků Curaprox (to si s nimi gayové po análním sexu čistí přirození?), Opomenout nelze ani počítače Lenovo a výrobce pracích prážků Henkel.

Všichni normální Slováci, Maďaři a Cikáni žijící na Slovensku by si měli položit otázku, zda podobné korporace rozvracející jejich tradiční rodiny, budou podporovat svojí peněženkou! Američané nedávno udělili tvrdou lekci pivovaru Budweiser a řetězci Target, vyhlásili jim bojkot za jejich transgenderové reklamy a propagandu. Dají Slováci stejnou lekci Bille a Zlatému bažantovi?‘

Noro L., Bratislava

Sdílet: