2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Globalisté finalizují poslední kroky ke spuštění Velkého resetu a nastolení celosvětové totality

Jednou z nejdůležitějších věcí, které se právě teď dějí a které si kvůli mnohým rozptýlením uvědomuje příliš málo lidí, je globalistické úsilí umlčet veškerou pravdu, odstranit veškerou hotovost a zavést globální systém digitální identifikace pro všechny lidi.

Organizace spojených národů (OSN) tvrdě tlačí na vytvoření globálního systému tyranie, ve kterém globalisté kontrolují úplně všechno. Plánují to učinit konsolidací všech vlád, peněžních systémů a potravinových dodavatelských řetězců.

Pokud jde o finanční složku, Banka pro mezinárodní platby (BIS) nedávno představila „návrh“ vyzývající k vytvoření „ jednotné účetní knihy “, která má jednoho dne zaznamenávat vlastnictví veškerého majetku na celé planetě.

„Tento návrh představuje plán budoucího měnového systému, který využívá potenciálu tokenizace ke zlepšení starého a umožnění nového,“ uvádí se v části tohoto návrhu, který je převzat přímo z oficiální webové stránky BIS.

„Klíčovými prvky plánu jsou digitální měny centrálních bank (CBDC), tokenizované vklady a jiné tokenizované nároky na finanční a reálná aktiva.“

Návrh počítá s tím, že tyto prvky se spojí v novém typu infrastruktury finančního trhu (FMI) – „jednotné účetní knize“.

Úplné výhody tokenizace se mají ve sjednocené evidenci aktiv využít díky finálnímu potvrzování transakcí s penězi centrální banky, které se mají nacházet na stejném místě jako ostatní evidence majetku (katastr, akcie, dluhopisy a podobně).

(Související: Hlavním prvkem globalistického spiknutí Velkého resetu je eliminace přístupu lidí k masu a zároveň jejich přinucení k tomu, aby místo masa jedli hmyz .)

Kdo by vlastně chtěl žít v takovém novém světovém řádu?

V podstatě bude nový globální finanční systém poháněn a řízen umělou inteligencí (AI). BIS poznamenává, že „prostřednictvím programovatelnosti“ se sníží, ne-li zcela odstraní, potřeba ručních zásahů reálných lidských bytostí.

Pokud budou globalisté schopni dosáhnout takové moci a kontroly nad penězi pomocí své „jednotné účetní knihy“, budou také schopni kdykoli zrušit vlastnictví majetku komukoli pouhým stisknutím tlačítka.

„Vlastnictví veškerého majetku na celé planetě by se určovalo podle jejich „jednotné účetní knihy“, a pokud byste byli špatným chlapcem nebo dívkou, mohli by jednoduše převést vlastnictví všeho, co je vaše, na někoho jiného,“ vysvětluje jedna zpráva .

V případě „nouzových“ situací, které mohou nastat, tak i na to má OSN již připravené řešení.

Na nadcházející akci „Samit budoucnosti“ konaném v září 2024 bude OSN tlačit na převzetí globálních „nouzových“ pravomocí, které poskytnou Světové zdravotnické organizaci (WHO) úplnou kontrolu nad zvládnutím další „pandemie“.

Falešný prezident Joe Biden za USA plně podporuje udělení tohoto typu pravomocí OSN – což se má stát jen dva měsíce před dalšími prezidentskými volbami.

„Pakt pro budoucnost obsahuje ustanovení, které má vytvořit „nouzovou platformu“ pro Organizaci spojených národů vždy, když se usoudí, že nastal velký globální šok,“ vysvětluje zpráva .

„Takže, pokud dojde k další globální pandemii, světové válce, ekonomickému kolapsu nebo jinému druhu celosvětové nouzové situace, Organizace spojených národů by najednou každému nařizovala, co má dělat.“

Potom je zde i tlak globalistické organizace s názvem Arup Group, aby se eliminovalo veškeré soukromé vlastnictví aut.

Organizace napojená na Světové ekonomické fórum (WEF) se chce také zbavit všech rodinných domů a přimět všechny obyvatele Země žít v kompaktních „15minutových“ městech.

„Obyvatelé měst si také budou muset osvojit převážně rostlinnou stravu, nahradit cestování méně energeticky náročnými formami dálkové dopravy než jsou letadla, změnit způsob spotřeby oděvů a textilií a déle uchovávat elektroniku a domácí spotřebiče,“ požaduje skupina Arup .

Závěr

Snaha o globalistické ovládnutí světa se děje jen proto, že to lidé dovolují. Více o tom, jak proti tomu bojovat, se dozvíte na stránce Globalism.news .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com 

 

 

 

 

Sdílet: