10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

13 států se dohodlo, že vyvolají globální hladomor prostřednictvím zničení zemědělství

Říkají nám, že výroba potravin je prý špatná pro planetu. Globalisté trvají na tom, že na „záchranu“ planety musí být farmy na celém světě zavřené.

Pod rouškou snižování „emisí metanu“ podepsalo třináct zemí příslib uměle vytvolat globální hladomor pomocí odstranění zemědělské výroby a zavření farem.

Těchto třináct zemí, které začátkem roku 2023 oznámilo založení Globálního metanového habu sdružujícího krizové inženýry, kteří využívají veřejnou paniku ke zničení světových zásob potravin, jsou:

Argentina, Austrálie, Brazílie, Burkina Faso, Chile, Česká republika, Ekvádor, Německo, Panama, Peru, Španělsko, Spojené státy americké a Uruguay.

Představte si, že v Austrálii, Brazílii a USA neexistuje žádá masný výroba. Toto přesně je cíl globalistů. Navíc připouštějí, že toto vše je součástí klimatického podvodu , o kterém je prokázáno, že jde o šarlatánský vědecký nesmysl.

Jak říká Luis Planas, španělský ministr zemědělství, rybolovu a výživy:

„Společný závazek mezinárodního společenství snížit emise metanu ze zemědělství vnímám jako prostředek k dosažení cílů, které jsme podepsali v Pařížské dohodě o klimatu.“

„Potravinové systémy jsou zodpovědné za 60% emisí metanu,“ varuje Marcelo Mena, generální ředitel Globélního metanového habu.

Dále říká, že zemědělství ničí planetu. Proto ta jejich požadavek na zavření farem. Bez farem však nemáte jídlo. A bez jídla dostanete přesně to, po čem o víkendu volala Kamala Harrisová (viceprezidentka USA): „Snížená populace.“

Agenda depopulace už není ani tajemstvím. Dokonce se jí chlubí.

Tady je jejich logika: JÍDLO = GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ. Takže útočí na jídlo a dělají ho nedostupným.

Krávy a kuřata mají být nahrazeny cvrčky a larvami hmyzu

Připravte se na pochutnávání si na křupavých plackách s falešným masem a cvrčkových McNuggets. Brzy budete jíst brouky, protože maso bude zcela nedostupné, protože vlády zavírají farmy a ranče.

Jak vysvětluje novinář Leo Hohmann:

„Z tohoto jejich jazyka můžeme předpokládat, že mezi praktiky, o kterých se uvažuje, patří nahrazení velké části skotu i vepřového a kuřecího masa, na které dnes populace spoléhá kvůli bílkovinám. Namísto nich mají být na jídelním lístku larvy hmyzu, moučné červy, cvrčky atd.“

OSN, Světové ekonomické fórum (WEF) a další nevládní organizace už léta propagují bezmasé stravování a konzumaci hmyzích bílkovin.

Globalističtí miliardáři investovali velké peníze do budování masivních továren na hmyz ve státě Illinois (USA), v Kanadě a v Nizozemsku, které produkují moučné červy, cvrčci a jiné brouky. Ty jsou zpracovávány na přísady, které se mají přimíchávat do potravin. Děje se tak často bez jasného označení na obalech, které by měly lidi přesně informovat o tom, co jedí.

Hohmann se odvolává také na předpověď organizace Deagel Corporation, která předpokládá snížení populace USA do roku 2025 téměř o 70%, přičemž říká:

„Neexistuje účinnější způsob vylidnění než válka, hlad a mor (nebo epidemie jiných chorob). Není zajímavé, že právě teď jsou ve hře všechny 3 roky ověřeny způsoby genocidy?“

souvisejícím článku Michael Snyder z blogu The Economic Collapse píše:

„Globální zásoby potravin se stále zužují a celosvětový hlad stoupl na mimořádně alarmující úroveň. Podle OSN téměř 30% světové populace nemá právě teď stálý přístup k jídlu a existuje přibližně 900 milionů lidí, kteří čelí závažné potravinové nejistotě.“

Autor: Mike Adams, naturalnews.com

 

 

 

 

Sdílet: