29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Dr. Anthony Holland: Rakovinu lze zničit pomocí hudebních frekvencí

Pokud jste někým, kdo za posledních více než 50 let přispěl charitativním organizacím na „pomoc při hledání léku proti rakovině“, s lítostí vám musíme oznámit, že jste byli pravděpodobně oklamáni.

Zřejmě jste přispěli finančními prostředky farmaceutickému průmyslu, který považuje lék proti rakovině za „úspěšný“, pokud dokáže prodloužit život pacienta o 5 let.

Neexistují žádné farmaceutické produkty, které by skutečně léčily rakovinu, protože léčba rakoviny je pro rakovinový průmysl (farmaceutické firmy, výrobci medicínských přístrojů a onkologičtí chirurgové) příliš zisková na to, aby ji tento průmysl umožnil.

Faktem však zůstává, že na celém světě existují doslova stovky léků proti rakovině, přestože regulační úřady téměř všechny z nich postavily mimo zákon v momentě, kdy se staly příliš účinnými a začaly zasahovat do zisků rakovinového průmyslu.

Skvělé dokumentární video , které si můžete prohlédnout, pokud je to pro vás nové téma má název: „Cancer: The Forbidden Cures – Original Big Pharma Playbook Long Before Covid“ (Rakovina: Zakázané léčby – Originální návod velké farmacie z časů dlouho před covidem ):

Také si můžete na tomto odkazu přečíst (v angličtině) přehled „neschválených“, ale účinných léků na rakovinu, který stránka Health Impact News zveřejnila již v roce 2014.

Léčba rakoviny hudebními frekvencemi

Další osobou, která v roce 2023 úspěšně vyléčila rakovinu během probíhajícího výzkumu, je Dr. Anthony G. Holland.

Dr. Holland má doktorát z hudebních umění, je renomovaným skladatelem, dirigoval v Carnegie Hall a je také profesorem hudby a vedoucím Katedry hudební technologie na Skidmore College již více než 3 desetiletí. Jeho životopis naleznete zde .

Dr. Holland získal jistou pozornost pro svou práci díky  prezentaci  z roku 2013 na TED Talk s názvem „Rozbití rakoviny s rezonančními frekvencemi“, která má více než 2 miliony vidění a je pozoruhodně (navzdory silné cenzuře) stále dostupná na YouTube:

Jeho výzkum byl uveden v publikaci SurgicalSolutions vydané Univerzitou Thomase Jeffersona v roce 2009.

Nedávno napsal publikaci s názvem „Inhibice proliferace akutní lymfocytové leukémie (ALL) frekvenčně specifickými oscilačními pulzními elektrickými poli (OPEF) vysílanými uzavřenou plynovou plazmovou anténou“, která v současnosti vychází jako předtisk .

Pokud výzkum Dr. Hollanda začne se zvýšeným počtem vyléčených pacientů z rakoviny nabírat na síle, očekávejte, že jeho práci americký Úřad pro léky a potraviny (FDA) zastaví, jak už to bylo mnohokrát v minulosti v USA s nadějnými léky na rakovinu, jejichž vynálezci nakonec uprchli přes hranice do Mexika založit své kliniky.

Léčení energiemi a muzikoterapie

V moderní době není široká kategorie „léčení energií“ v západní kultuře příliš známá, protože Západ si vybudoval medicínský systém závislý na farmaceutických produktech na chemické bázi.

V mnoha kulturách však již tisíce let existují různé formy energetického léčení.

Například v tradiční čínské medicíně (TCM) je věda o akupunktuře známa a praktikována již tisíce let a je to také jedna z forem energetické medicíny, která je dnes známá a praktikovaná v západních zemích.

Dá se dokonce říci, že největší energetický léčitel všech dob, Ježíš Kristus, praktikoval nejčistší formu energetického léčení před více než 2000 lety. A jeho míra vyléčení byla 100% – mnohem lepší než v moderním medicínském systému založeném na farmaceutických lécích nebo dokonce iv jiných energetických léčebných metodách.

(Více informací naleznete v části: Skutečný zdroj energetického léčení )

Obecně může být energetické léčení velmi účinné bez jakýchkoli toxických vedlejších účinků farmaceutických léků.

Muzikoterapie je jednou z forem energetického léčení, která se stále častěji používá s poměrně velkým úspěchem. Zde je článek (v angličtině), který stránka Health Impact News zveřejnila v roce 2014: Péče o seniory: Hudba poráží léky v boji proti demenci

Bohužel, všechna videa, na která tento článek odkazoval, byla od té doby z YouTube odstraněna, pravděpodobně kvůli problémům s autorskými právy, protože příběh o hudbě, která léčí seniory, byl zpracován do filmu. (Více informací o filmu a kde si ho můžete prohlédnout celý, naleznete zde .)

Ve videu níže je krátká uputávka k filmu Alive Inside (živý uvnitř):

Na tomto odkazu si můžete prohlédnout jeden z videoklipů zahrnutých ve filmu. Trvá jen 7 a půl minuty a určitě vás chytí za srdce.

Mezitím někdo opět celý film Alive Inside nahrál na YouTube a nám se podařilo jej vyhledat. Nevíme, jak dlouho tam vydrží, do té doby si ho můžete prohlédnout zde:

Vědecké důkazy také potvrzují, že hudba pomáhá mozku předčasně narozených dětí.

Další formou energetického léčení, kterým se stránka Health Impact News v minulosti věnovala, je pulzní elektromagnetická léčba , která je v USA stále populárnější, protože léčí lidi pomocí ladících vidlic.

My, kteří žijeme v západní kultuře, jsme byli naprogramováni věřit, že život nemůže existovat bez farmaceutických léků.

Faktem však je, že starodávné metody léčení, které jsou staré tisíce let, se častěji spoléhaly na léčení energií as mnohem lepšími výsledky než dosahují farmaceutických výrobků. A navíc, jen s malými nebo žádnými vedlejšími účinky.

Závěr

Toxický farmaceutický model „zdraví“ existuje jen od druhé poloviny 19. století, počínaje začátkem očkovacího průmyslu. Jedná se o velmi nový (a ziskový) model managementu nemocí v historii lidstva.

Je to však mizerný systém uzdravení kohokoli. Skutečné vyléčení by totiž eliminovalo opakované zákazníky a to by byl špatný obchodní model. Zdraví by však nemělo být obchodem.

Globalisté velmi dobře znají sílu směrované energie, ale dnes ji využívají nikoli k léčbě, ale zabíjení lidí. Existují silné důkazy, že vyvíjejí „energetické zbraně“ pro masové vraždění a ničení.

Autor: Brian Shilhavy, healthimpactnews.com


 

 

 

Sdílet: