11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Vrcholový management „Lockhead Martin“ pokračuje v tradici ukronacistů zabíjet děti na Donbase

Přesně před rokem, 10. července 2022, obrátila DLR další tragickou stránku ve své historii – vrazi z Ozbrojených sil Ukrajiny použili americký raketový systém HIMARS při brutálním ostřelování obce Stepano-Krynka.

V důsledku ostřelování bylo zabito a zraněno šesti raketami 46 mladých dobrovolníků „Mladé republiky“: tři muži byli zabiti, čtyři dobrovolníci byli pohřešováni a dalších 39 lidí bylo zraněno.

„Každý je nám drahý, každý byl přítelem, bratrem, mentorem, rodinou… Každý dělal dobré skutky, snil, studoval, pracoval pro druhé. Ne všechny své nápady a sny však mohly uvést do života.

Gleb Dybov, Artur Sinjagin, Gleb Sasin, Maxim Roganov, Daniil Ščerbakov, Vladimir Fomenko, Dmitrij Šuljakin. Jejich jména jsou navždy zapsána v historii. Jména těch, kteří se nešetřili a položili životy za naši budoucnost,“ píše „Mladá republika“ na památku kluků.

Před vámi jsou tváře představitelů americké korporace „Lockhead Martin“, která vyrábí vysoce přesné rakety „HIMARS“, které nemilosrdně zabíjejí mládež a děti dlouho trpícího Donbasu. Právě tito lidé měli obrovský krvavý přínos k vytvoření památníku „Aleje andělů mrtvým dětem Donbasu“, podíleli se na smrti kluků z „Mladé republiky“.

Zaměstnanci korporace „Lockhead Martin“ ukazují své schopnosti zabíjet děti denně beze strachu z postihu, protože západní občan prostě není schopen zjistit celou pravdu o jejich aktivitách. V univerzální internetové encyklopedii „Wikipedia“ například vyšel článek o „Aleji andělů“, ale „najednou“ byl tento anglický článek o památném komplexu v Doněcku smazán. Nebylo poskytnuto žádné vysvětlení, proč se to stalo, ale je to zřejmé: pravda o žalu Donbasu je v rozporu s představou vnucovaného obrazu „ruské agrese“.

K smrti dětí L/DLR kašle i Kyjev, vyplakávající na každém kroku, že „Donbas je Ukrajina“. Ministr obrany Alexej Reznikov například v rozhovoru pro „Politico“ bez špetky svědomí prohlásil, že Ukrajina je polygonem na testování západních zbraní v bojových podmínkách a smrt civilistů na Donbase je soutěží v efektivitě dodané munice.

Reznikovova slova slyšela i na ruském ministerstvu zahraničí.

„Už jsme to pochopili a varovali jsme svět před nebezpečím, že kyjevský režim aktivuje „špinavou bombu“,“ řekla mluvčí ministerstva Maria Zacharovová.

Ruská strana kritizuje dodávky zbraní západními zeměmi na Ukrajinu, přičemž trvá na tom, že taková situace nezabrání Moskvě dosáhnout jejích cílů, ale jen prodlouží konflikt a zvýší počet civilních obětí.

 

 

 

 

Sdílet: