29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Michael Svatoš: Nová ruská taktika PSYOPS děsí Ukrajince

Nová ruská taktika PSYOPS děsí Ukrajince. Za 2 minuty s ní Rusové zlikvidují bez jediného výstřelu 20 Ukrajinců. Tajemné заманчивыйe окопы!

Rusové začali na bojišti úspěšně používat novou taktiku – заманчивый окоп ! Jen při jediném použití návnadového zákopu včera úplně zbytečně padlo 20 Ukrajinců za 2 minuty! K události došlo v obci Пятихатки, proti které kyjevská soldateska už 14 dní vrhá bezúspěšně jednu sebevražednou vlnu pěchoty za druhou, aby ji dobyla. Rusové ale před vesnicí na Ukrajince připravili skutečně hororové pasti, kterým říkají – návnadové zákopy – заманчивыйe окопыNa tomto videu si můžete prohlédnout, jak účinná je tato ruská nová taktika.

Návnadový zákop je zdánlivě opuštěné ruské postavení, které má za cíl nalákat Ukrajince, aby do něj naskákali a vylétali na připravených minách. Tato ruská taktika úspěšně využívá psychologii ukrajinských vojáků. Ti jsou totiž svými atamany bez potřebného výcviku neustále hnáni do sebevražedných ztečí ruských zákopů, a jakmile po nich při tom začne střílet ruské dělostřelectvo, zpanikaří, jako zajíci na poli, když myslivci začnou hon, a bezmyšlenkovitě se rozeběhnou ukrýt do prvního zákopu, který vidí!

Na tomto videu, elitního ruského praporu generála Pavla Sudoplatova, v čase 1:40 krásně uvidíte, jak panika funguje, a jak ji Rusové využívají. Ukrajinci z druhé sebevražedné vlny zopakují chybu první sebevražedné vlny, přestože na vlastní oči před 40 vteřinami viděli, jak jejich předchůdci dopadli. A bezmyšlenkovitě se opět rozeběhnou, skrýt se před ruskou dělostřelbou, do návnadového okopu, ve kterém už miny roztrhaly členy první sebevražedné vlny, která se tam chtěla ukrýt.

Tzv. Batalion Sudoplatova je elitní ruská žoldnéřská jednotka financovaná vlasteneckými podnikateli. Její bojová taktika je považována za excelentní. Jednotka je vybavena nejmodernějšími drony a poskytuje podporu ruským armádním jednotkám v oblasti vesnice Пятихатки, kterou si Zelenskyj umanul, že ji dobude, ať to stojí cokoli. Zelenskyj a jeho soldateska asi nikdy nečetli originál deníku maršála Ervína Rommela z druhé světové války. Kdyby četli, věděli by, že v každé válce platí, že:  Sweat saves blood, blood saves lives, but brains saves both. Což se dá volně přeložit do češtiny, že největší nebezpečí pro všechny ve válce představuje Idiot ve velení!

Michael Svatoš

 

 

 

 

Sdílet: