4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

OSN požaduje neomezené nouzové pravomoci v případě „komplexních globálních šoků“

OSN nastínila dalekosáhlý plán na převzetí moci v rámci nouzového stanného práva na celém světě v případě různých „komplexních globálních otřesů“.

Pomocí tohoto plánu chce zajistit, že každá vláda a instituce bude plně dodržovat jejich příkazy v případě jakékoli krize, kterou by svévolně vyhlásily elity.

Podle OSN musí mít globalistická elita zákonné právo potrestat jakoukoli vládu, instituci, firmu nebo jednotlivce na světě, kteří by nesouhlasili s oficiální jednotnou reakcí na jakoukoli krizi vyhlášenou OSN.

Ve zprávě z března 2023 OSN uvádí několik příkladů toho, co by mohlo spustit nouzové pravomoci, včetně:

  • závažné klimatické události
  • budoucí pandemie
  • globálního přerušení digitální konektivity
  • velké události ve vesmíru
  • a všeobecná nepředvídaná rizika (událost nazývaná jako „černá labuť“)

Portál Federalist uvádí, že plán má být dokončen na „Summitu budoucnosti“ v září 2024, kde OSN přijme Pakt pro budoucnost , který bude zahrnovat politiky, které byly načrtnuty ve zprávě OSN s názvem Naše společná agenda .

Jednou z takových politik je „nouzová platforma“ během jakýchkoli událostí, které mají globální dopad. To by OSN poskytlo pravomoc aktivně podporovat a řídit mezinárodní reakci, která klade principy rovnosti a solidarity do centra její práce.

Stránka IT Guy na Twitteru publikovala status s následujícím zněním:

„Mezičasem… OSN by získala bezprecedentní pravomoci nad veřejným a soukromým sektorem obrovských oblastí světa, a to vše ve jménu boje proti zatím neznámé krizi. Co by se asi tak mohlo pokazit? https://t.co/fCGcTcrTsO – IT Guy (@ITGuy1959) 4. července 2023

 

 

Ve zprávě se uvádí, že některé podrobnosti o zmíněné „Nouzové platformě“ byly načrtnuty v dokumentu , ve kterém generální tajemníkem OSN uvedl:

„Navrhuji, aby Valné shromáždění poskytlo generálnímu tajemníkovi a systému Organizace spojených národů stálou pravomoc automaticky svolávat a provozovat Nouzovou platformu v případě budoucího komplexního globálního šoku značného rozsahu, závažnosti a dosahu.“

Dokument dále navrhuje, aby taková pravomoc „zajistila, aby všichni zúčastnění aktéři přijali závazky, které mohou smysluplně přispět k reakci, a aby byli bráni na odpovědnost za plnění těchto závazků“.

Podle OSN musí každá vláda a instituce na světě fungovat v souladu s globální agendou. Každý, kdo nepodpoří globalistickou reakci, bude brán na zodpovědnost.

Uvádí se v něm také, že zatímco orgán pro mimořádné situace by měl nejprve pouze dočasné pověření, OSN by ho mohla prodloužit na neurčito, pokud by to považovala za vhodné.

Zpráva portálu Federalist poznamenává, že Bidenova administrativa podpořila tento návrh OSN při několika příležitostech. Reportér Justin Haskins proto vydal varování, že „pokud bude Nouzová platforma OSN schválena, státy, jak je známe, mohou přestat existovat“.

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv 

 

 

 

 

Sdílet: