5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Vernon Coleman: Hrozné pravdy

Věděli jste, že MMF nepůjčuje africkým zemím, pokud využívají fosilní paliva? Nebo že BBC tvrdila, že sázení stromů může způsobit více škody než užitku?

Dr Vernon Coleman poukazuje na tyto a některé další překvapivé pravdy.

  1. Mezinárodní měnový fond nepůjčuje africkým zemím, pokud využívají fosilní paliva. Místo toho MMF nutí rozvojové země, aby využívaly solární a větrnou energii (ani jedna nefunguje). Tento nesmysl uvězní tyto země v trvalé chudobě, což povede k masivnímu hladovění a milionům úmrtí. Větrné turbíny spotřebují více energie, než vyrobí, a solární panely jsou drahé na výrobu a instalaci. Vydrží asi deset let a pak se musí vyhodit. Co se má dělat s veškerým odpadem, je zatím záhadou. Solární články se samy nikdy nezaplatí – ani energeticky, ani finančně.
  2. Jak jsem již dávno varoval, zima 2023/24 bude pro dodávky energií nejtěžší. Ti, kteří si mysleli, že jsme všichni unikli energetickým problémům způsobeným ruským zákazem ropy, žijí v kukaččí zemi. Problémy se skutečně projeví až na podzim a v zimě 2023/24. Možná by bylo vhodné koupit teplé spodní prádlo.
  3. Nemohu držet krok se lžemi mytologů klimatických změn. Zde je titulek od BBC: „ Výsadba nového lesa může způsobit více škody než užitku “. Jak to odpovídá myšlence, že potřebujeme více stromů a měli bychom zabránit zemím v kácení lesů? Odpověď je, že nemůžete. A pochybuji, že geekové na změnu klimatu, kteří popírají pravdu, vůbec vědí, co říkají. Všichni jsou ukamenovaní. Předpokládám, že jejich teorie je, že stromy zhoršují životní prostředí. Myslím, že to má něco společného s tím, že dělají příliš mnoho hluku nebo nevypínají žárovky, když jdou spát.
  4. Stovky psychopatických maniaků na změnu klimatu (všichni mají bavlněná trička s hloupými slogany, nepadnoucí kalhoty, sandály a bílé ponožky) nyní chtějí zákaz rýže. Tvrdí, že rýže vytváří příliš mnoho emisí a že zaplavená rýžová pole produkují metan, který je pro nás stejně škodlivý jako prdící krávy. Návrh je třeba brát velmi vážně. Zajímalo by mě, zda si nadšenci prosazující tento nejnovější aspekt klimatické genocidy uvědomují, že rýže je primárním zdrojem potravy pro 3,5 miliardy lidí a že zákaz rýže bude mít za následek miliardy úmrtí. Pravděpodobně budou nadšenci pro změnu klimatu usrkávat svůj heřmánkový čaj a žvýkat své avokádo na žitě, aniž by mrkli okem.
  5. Kalifornské elektroenergetické společnosti chtějí zavést pevný tarif elektřiny – aby zákazníci platili podle svých příjmů. Tvrdě pracující lidé s vyššími příjmy zaplatí za elektřinu mnohem více než lidé, kteří raději zůstávají doma a sledují televizi celý den. To, jak věří blázni, by mělo přispět ke spravedlivějšímu a produktivnějšímu světu.

Chcete-li zjistit, jaký bláznivý svět pro nás naplánovali, přečtěte si prosím Dr. Colemanova kniha Chtějí vaše peníze a váš život . Výtisk si můžete zakoupit v knihkupectví na jejich webových stránkách. Případně můžete jen strčit hlavu pod polštář a doufat, že svět bude pryč, až se znovu objevíte.

 

 

 

 

 

Sdílet: