1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Stovky YouTuberů, kteří propagovali vakcíny proti covidu, mají nyní turbo rakovinu

Pamatujete si všechny ty influencery na YouTube, kteří během pandemie tlačili experimentální vakcíny proti Covid-19? Mnozí z nich byli placeni vládou a farmaceutickými firmami na ovlivnění svých následovníků, aby si mysleli, že očkovat se proti covidu je super nápad.

Bohužel, stovkám těchto mladých a zdravých YouTube influencerů byla nyní diagnostikována rakovina. Mnozí z nich přiznali, že trpí vzácnými a agresivními turbo rakovinami.

Mnoho nezávislých alternativních médií také informuje o desítkách zdravých jedinců, včetně profesionálních sportovců, kteří od zavedení vakcíny náhle zemřeli.

Pokud by měla mainstreamová média v sobě alespoň trochu etiky, tak by upozorňovala na tato úmrtí na titulních stranách a snažila by se vyšetřit, co se přesně děje. Namísto toho média propousťají každého redaktora, který se odváží promluvit.

Vlády zakrývají obrovský skandál nadměrných úmrtí. Momentálně žijeme už ve velmi odlišném světě, než byl kdysi.

Tady je malá ukázka populárních influencerů na YouTube, kterým byla nedávno diagnostikována agresivní turbo rakovina:

A tento seznam se každým dnem prodlužuje. Jde přitom jen o YouTubery, nezahrnuje množství influencerů na TikToku a Twitteru, kterým byla diagnostikována rakovina, ani mnoha influencerů na různých dalších platformách, kteří trpí srdečními problémy včetně myokarditidy a náhlých infarktů.

„Kdo z těchto influencerů jako první přizná, že jim lhali a zneužili je? pic.twitter.com/WaJles8LWk “ – Jennifer Jablunovsky (@JenniferJablun1) 31. května 2023

Bohužel, uvedené případy představují jen špičku ledovce.

Největší zločin a genocida v celých dějinách lidstva

„Globalistická elita využívá farmaceutický průmysl ke spáchání největšího zločinu v dějinách světa,“ tvrdí bývalý viceprezident Pfizeru Dr. Mike Yeardon, který varuje, že to bude zahrnovat smrt milionů, ne-li miliard lidí.

Dr. Yeadon odhalil, že vakcíny proti covidu jsou biologické zbraně , které stínový stát (Deep State) používá jako součást programu depopulace.

V minulosti působil Dr. Yeadon jako viceprezident a hlavní vědecký pracovník společnosti Pfizer.

Dnes v mnoha svých prohlášeních vysvětluje, že pandemie covidu a následná očkovací kampaň vektorovými a mRNA vakcínami byla „nadnárodní operací“, která se připravovala celá léta a byla navržena tak, aby „poškozovala lidi, úmyslně mrzačila a zabíjela“.

Dospěl také k závěru, že pandemie covidu byla depopulačním spiknutím globalistů. Stalo se tak poté, co viděl své bývalé kolegy ze společnosti Pfizer vystupovat v televizi a mluvit masám lidí nehorázné lži, o kterých je přesvědčen, že jim nevěří ani jejich samotní šiřitelé.

Prohlédněte si následující video stránky The People’s Voice o tomto tématu (v angličtině):

Autor: Baxter Dmitrij

Zdroj: thepeoplesvoice.tv 

 

 

 

 

 

 

Sdílet: