1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jak argumentovat proti citovému vydírání…

Jak argumentovat proti citovému vydírání ohledně přítomnosti Ukrajinců v ČR a jejich zvýhodňování na úkor českých občanů?

Liberálně demokratický režim se neštítí nejhoršího citové vydírání, které má ospravedlnit ukrajinizaci naší vlasti. Češi se mají radovat z masy často movitých imigrantů z Ukrajiny a jejich vyjídání českého sociálního systému, likvidace školství a zdravotnictví.

Když se Češi ozvou, okamžitě jsou vystaveni obratnému citovému vydírání a moralizování ze strany služebníků ukrajinizace naší vlasti. Ukážeme si to na příkladu. Když se například český pracující ozve, že nechápe, proč má přispívat na doktora zdarma lidem, kteří mají auta za miliony korun, pak obvyklý argument „lepšo lidí“ je, že dotyčný Čech Ukrajinci ono auto závidí a nevidí, že nebohý Ukrajinec údajně musel narychlo prchat před ruskými bombami. Cílem je donutit dotyčného, aby se stal cílem veřejného opovržení a příště už držel pusu. Když si odmyslíme nesmysl onoho argumentu „prchání před bombami v drahém autě na poslední chvíli se všemi kufry a často z oblastí, kde se nikdy nebojovalo“, tak hlavní nejlepší odpověď je asi tato. „Já onomu Ukrajinci nezávidím drahé auto, naopak to auto ukazuje, že se jedná o velmi bohatého a movitého člověka a bylo by tedy správné, aby ho prodal a z prodeje financoval svůj pobyt zde včetně plateb za lékaře a školného pro děti. Až mu peníze dojdou, tak si může žádat o tu pomoc válečným uprchlíkům, ale ani o minutu dřív! Připadá vám snad správné, aby chudá důchodkyně vdova z českého venkova živila bohatého Ukrajince? Mě ne!“ Tak nějak by měla znít naše odpověď v podobných situacích“!

Musíme si uvědomit, že lidé, kteří za ukrajinizací Česka stojí mají staleté zkušenosti s rozvracením a rozeštváváním různých národů a po roce 1945 i bohaté zkušenosti s citovým vydíráním jiných národů. Mají na to dokonce rozsáhlé manuály a jejich děti se to od mala učí! Tak pozor na ně!

Aroon G.

 

 

 

 

 

Sdílet: