29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Amiši odmítli covidové vakcíny, lockdowny i roušky. Výsledek? 30krát míň úmrtí

 Komunity Amišů odmítly vakcíny proti covidu, odmítly nosit roušky a věnovaly se běžným každodenním činnostem, zatímco zbytek světa byl převrácen vzhůru nohama.

Centrum pro kontrolu a prevenci onemocnění (CDC) a mainstreamová média předvídaly, že mezi Amiši nastane nadměrná úmrtnost kvůli covidu. Ve skutečnosti se však stal přesný opak.

Mainstreamová média se tohoto příběhu dnes ani nedotknou, protože by to úplně rozložilo celý narativ establišmentu. Zkušenost s Amiši totiž ukazuje, že všechna protipandemická opatření byla naprosto zbytečná.

Zatímco většinová populace trpěla lockdowny, zavíráním škol a šílenstvím souvisejícím s rouškami, Amiši se v květnu 2020 vrátili do normálu. Přečtěte si to ještě jednou. Amišové dosáhli stádové imunity ještě předtím, než byly vakcíny vůbec dostupné!

I kdyby vakcína fungovala a byla bezpečná, prostě nebyl důvod, aby ji brali, protože 90% již bylo infikováno v roce 2020. Naočkovat se poté, co už máte přirozenou imunitu, je nesmyslné a kontraproduktivní.

Ostatní obyvatelstvo však bylo vybízeno, aby se očkovalo, i v případě, kdy už covid překonalo. No a mnoho lidí přišlo o živobytí, pokud tento příkaz nedodrželi.

Jak dosáhli Amiši tak rychle stádové imunity?

Jednoduše tak, že udělali přesný opak toho, co úřady doporučovaly. Nedívali televizi (to je to nejhlavnější), pokračovali v běžném životě, měli dostatek slunečního záření (vitamin D) a zinku, ale av případě nemoci užívali léky jako ivermektin.

Amiši chtějí, abyste věděli, že jste byli oklamáni. Podívejte se na jejich video:

Ani dnes, po více než 3 letech, je stále obtížné najít více než malou hrstku Amišů, kteří zemřeli na covid.

Přesto většinová společnost stále odmítá poslouchat moudrost Amišů a upřednostňuje svou důvěru ve farmaceutické společnosti a mainstreamová média.

K prokázání pravdivosti svých tvrzení nabízí Steve Kirsch 2 500 dolarů prvnímu člověku, který dokáže najít více než hrstku nezlomných Amišů, kteří zemřeli na covid v Lancasteri, Pensylvánii, během celé pandemie.

„Je velmi jednoduché dokázat, že reakce vlád na pandemii covidu byla naprosto nevhodná. V Lancasteri, Pensylvánii, je více než 50 000 neočkovaných Amišů. Zaplatím 2 500 dolarů první osobě, která dokáže, že více než 5 z nich zemřelo na covid od roku 2020 do současnosti. Pište pod tento status… pic.twitter.com/zq9NJER9zd “ – Steve Kirsch (@stkirsch) 22. května 2023

Steve Kirsch mezitím hlásí, že zatím nikdo nedokáže přijít s více než 5 jmény, protože na covid skutečně nezemřelo více než 5 Amišů.

 

„Zajímalo by mě, jestli mnozí z nich si ani nevšimli, že zde byla pandemie. Žili svůj život stejně jako jindy. Normálně mám chuť stát se Amišem.“ – DrHankMD (@DrSHankMD) 22. května 2023

Média hlavního proudu stále zveřejňují o Amiších hoaxy

Navzdory všem důkazům establišment stále trvá na falešných zprávách, že komunity Amišů žijící tradičním způsobem byly „zdecimovány covidem“.

Dobře, takže pokud je tolik nadměrných úmrtí, jako to, že nikdo nezná více než pár lidí v celé komunitě Amišů, kteří zemřeli na covid? To chci vědět!

Amiši dosáhli kolektivní imunity v březnu 2021. Takže, pokud existuje dokument, který tvrdí, že v březnu 2021 a později došlo k nadměrným úmrtím, můžeme to nyní použít jako důkaz, že vakcíny nefungují.

Důvod je jednoduchý: Amišové jsou „nejlepším možným kontrolním vzorkem“. V roce 2020 byli zcela „očkováni“. Pokud tedy lidé tvrdí, že v roce 2021 byla  nadměrnou úmrtnost , znamená to, že vakcíny musí být horší než přirozená imunita.

Úspěšný příběh Amishů dokazuje důležitý fakt:

Všechna pandemická opatření byla naprosto zbytečná, zničila naše podniky a ekonomiku pro nic za nic, posunula vzdělání našich dětí o několik let zpět bez žádného přínosu, lékařská komunita je hloupá, zdravotnické úřady jsou hloupé a neměli bychom věřit vládě ani parlamentu, kteří s tím všem souhlasili, zatímco lidé křičeli na odpor.

Závěr

Až na vzácné výjimky mezi politiky nikdo z nich nemá zájem připustit možnost, že by se mohli mýlit.

To vše se stalo proto, že hlasy rozumu byly umlčeny. Svobodný projev, debata, argumentace atp. – to vše bylo vyhozeno ven oknem. Každý lékař, který se postavil proti „konsenzu“, upadl do nemilosti systému.

Lidé musí přestat poslouchat ty, kteří zklamali jejich důvěru a začít poslouchat ty, kteří byli označováni za „šiřitele dezinformací“. Pravda je přesně opačná.

Už nikdy byste neměli důvěřovat úřadu veřejného zdravotnictví, ministerstvu zdravotnictví, mainstreamovým médiím ani poslancům, dokud nepřiznají své chyby, slíbí, že už nikdy více nepodpoří cenzuru a vždy před přijetím rozhodnutí vyslechnou lidi na obou stranách problému.

Poznámka redakce: Podle nás je to příliš mírný požadavek. My bychom všechny jmenované okamžitě odstavili od moci a za pandemické zločiny je uvěznili na desetiletí, některé i na doživotí.

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv

Sdílet: