29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Chorvatský europoslanec označil Světovou zdravotnickou organizaci za teroristickou organizaci

Poslanec Evropského parlamentu veřejně prohlásil, že Světová zdravotnická organizace (WHO) je TERORISTICKÁ ORGANIZACE.

Chorvatský poslanec Mislav Kolakušic na tiskové konferenci s Dr. Robertem Malonem a dalšími politiky kritizoval WHO a poukázal na nebezpečná lži organizace během probíhajícího skandálu s Covidem-19.

Po zavádění celého světa ohledně původu nákazy, lockdownech, testování, toxické léčbě a vakcínách, nyní WHO arogantně tlačí své 194 členských zemí, aby podepsaly novou pandemickou dohodu, která zaváže dříve suverénní národy plně respektovat jejich falešnou autoritu a neustále se rozšiřující .

Tato nová dohoda chce dát nikým nevolenému sboru lhářů jako jedinému orgánu pravomoc vyhlásit budoucí pandemie, uzamknout populaci ve svých domovech, rozdělovat rodiny a masově distribuovat takzvané vakcíny a jiné farmaceutické produkty bez informovaného souhlasu lidí.

Chorvatský poslanec vzdoruje WHO a poukazuje na jejich lži

Chorvatský poslanec Mislav Kolakušic kritizoval WHO následujícími slovy:

„Rád bych stručně upozornil lidi na blížící se nebezpečí pro lidstvo. Světová zdravotnická organizace chce, aby všechny země podepsaly dohodu o předání svých pravomocí vyhlásit pandemii a pořídit si vakcíny a léky.

Pro lidstvo by bylo zdravější a bezpečnější podepsat dohodu s kolumbijským drogovým kartelem, který o drogách ví určitě všechno.“

Kolakušic obvinil WHO ze šíření lží v každé fázi skandálu nazvaného „pandemie Covid-19“. Řekl, že organizace zaváděla veřejnost tím, že původně prohlásila SARS-CoV-2 za „nový a neznámý“ virus.

Řekl také, že WHO nepravdivě deklarovala účinnost vakcín a učinila zavádějící prohlášení o jejich schopnosti zastavit šíření a chránit před vážným průběhem onemocnění a smrtí.

“Během pandemie covidu Světová zdravotnická organizace jen lhala,” odvážně prohlásil Kolakušic.

„Měla by být prohlášena za teroristickou organizaci. Klamaly, že existuje nový a neznámý virus, že lze vyrobit účinnou vakcínu, že vakcína je účinná na 82%, čili chrání před vážným průběhem onemocnění a úmrtími. To všechno byly samozřejmě hlouposti a lži.“

Vlády se vzdávají své vlastní suverenity a předávají moc teroristické organizaci

Kolakušic také tvrdí, že WHO je nebezpečnější hrozbou pro lidstvo než Světové ekonomické fórum (WEF), které se také snaží o úplnou kontrolu nad lidstvem s nekonečnými lékařskými experimenty, očkovacími pasy, nezákonnými karanténami, lockdowny a jiným porušováním lidských práv.

Obě globální teroristické organizace nadále argumentují za nejvyšší možnou kontrolu nad budoucí reakcí na pandemii.

To znamená větší cenzuru lékařů, kteří ve skutečnosti léčí pacienty antivirovými léky. To znamená více povinného testování, které podporuje další medicínské podvody a způsobuje ekonomickou sabotáž. To znamená více povinného očkování, které ničí lidské životy a živobytí.

Začátkem roku destruktivní síly působící ve vládě USA nařídily loutkovému Bidenovu režimu, aby potvrdil své odhodlání k „právně závazné“ dohodě s WHO.

Dohoda podřídí 50 států USA autoritářským nařízením WHO, která přikáží všem Američanům, aby se podřídili škodlivým lékařským experimentům a zrušení jejich osobních svobod. Samozřejmě totéž platí io Evropě a evropských státech.

Podle nové pandemické dohody WHO by obyvatelstvo podléhalo povinnému univerzálnímu systému digitálních pasů (občanských průkazů). Návrhy očkovacích pasů během skandální pandemie Covid-19 byly jen začátkem.

Účastí na těchto schématech zrady se vlády mají vzdát své vlastní suverenity, předat moc teroristické organizaci a spojit se s globálním policejním státem biologické bezpečnosti a dohledu, který bude svou moc uplatňovat prostřednictvím kontroly mysli, cenzury a pozastavení občanských svobod.

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com 

 

 

 

 

Sdílet: