29. 5. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

„Vietnamci zaplavili Prahu drogami“, hipsterské duo ohromilo novým videem

Policii a politiky to nezajímá. Bojí se obvinění z rasismu, nebo si je platí asijské drogové mafie?

Hipsterské duo „kluci z Prahy“ natočilo reportáž o dostupnosti marihuany a opiátových produktů v centru Prahy. K jejich překvapení jim většina majitelů obchodů prodávající „weed“ (trávu) tvrdila, že se podle obsahu THC jedná o běžnou marihuanu, která je v ČR považována za drogu a její prodej je trestný čin. Nepochybně se také o prodej marihuany jedná, při síle dnešních sociálních sítí by si turisté brzy vzájemně sdělili, že se jedná o podvod.

Co v reportáži přímo nezaznělo, ale je to jasně vidět, je skutečnost, že se jedná o prodejce Vietnamce. Pro lidi pracující s drogově závislými to překvapení není, protože Vietnamci dnes ovládají skoro 80% celkového trhu s drogami v ČR a velmi aktivní jsou i v přehraničním exportu do Německa, Rakouska, Polska a i Slovenska a Maďarska.

Vietnamci v reportáži mluví o marihuaně zcela otevřeně a to mě přivádí k zásadní otázce. Proč si to mohou dovolit? Proč je policie nestíhá, proč na policii netlačí čeští politici atd. ? Vždyť dnes máme v ČR skoro 100 tisíc narkomanů v plné závislosti, vesměs zákazníci vietnamských večerkářů a majitelů asia bister – drogových dealerů.

Bojí se policie obvinění z rasismu? Nebo se snad policie bojí politiků, kteří vietnamské (ale i arabské, čínské, černošské atd) drogové mafie kryjí? Vždyť podle politiků je do narco obchodů zapojená celá vietnamská komunita a známí policisté mi to potvrzují. Vietnamské drogové mafie a jimi placení „čeští“ politici představují bezpečnostní riziko prvního řádu, ale nic se neděje. Někteří politici vládních stran se dokonce veřejně obklopují vietnamskými „asistentami“ a některé státní instituce ovládané politiky vládních stran instalují ostentativně Vietnamce do mediálně viditelných funkcí. Politici se promanádují na multikulturních show Miss Vietnam, kde sedí vedle pochybných vietnamských podnikatelů, Výsledkem je ostentativní demonstrace beztrestnosti vietnamské kriminální komunity, jako ve výše uvedeném videu. To video vidělo 600 tisíc lidí, je plné přímých důkazů a svedky -autory videa také mají (a jistě ho viděli i nějací policisté), které by stačily na zahájení trestního řízení s drogovými dealery (včetně zakoupení produktů). Jenže neděje se nic!

Europoslanec J. Zahradil z ODS na Miss Vietnam, Zahradil patří dlouhodobě mezi hlavní bojovníky za zájmy vietnamské menšiny

Vládě je to jedno, mediím, policii je to jedno…. veřejnost be se měla nahlas začít ptát proč?! Je snad cílem přeměnit Česko na narco stát a mít tu značnou část populace na drogách jako v době v Číně v 18. a 19. století? Tehdy za importem a podporou konzumace opia stála globalistická Velká Británie (podíl měli i portugalští a holandští obchodníci) a s drogovou pohromou zatočili až čínští komunisté po roce 1949, mezi jiným tím, že popravili bez rozdílu všechny drogové dealery. Snaha vlády o legalizaci marihuany tímto směrem jde. Legalizace „trávy“ povede k větší sptřebě a k dalšímu nárůstu drogově závislých a rozvratu jejich rodin a tím i celé společnosti, V sázce je česká mladá generace a její budoucnost. Chceme mít z mladých Čechů huliče a feťaky? Skoro to vypadá, že si to Fialova vláda dala za jeden ze svých cílů.

Česká věc

 

 

 

 

Sdílet: