28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Vakcíny v jídle: Byla vyvinuta orální mRNA vakcína nacházející se v kravském mléce

Čínští vědci vyvinuli novou orální „vakcínu“ proti koronaviru (Covid-19). Vědci modifikovali krávy tak, že produkují mRNA jedy přímo ve svém mléce.

Čínští vědci s odvoláním na tvrzení, že covid údajně stále představuje „četné výzvy pro globální zdraví“, přišli s novým způsobem očkování lidí prostřednictvím dodávek potravin.

Jejich výzkumná zpráva vysvětluje, že orální mRNA vakcína je založena na „exozomech odvozených z hovězího mléka“, respektive „mléčných exozomech“, které kódují vazebnou doménu odvozenou od receptoru SARS-CoV-2 (RBD) jako imunogen.

(Poznámka redakce: Někteří vědci zastávají názor, že viry neexistují. To, co medicína považuje za viry, jsou ve skutečnosti útvary nazývané exozomy, které obsahují i ​​genetický kód. Exozomy jsou vylučovány vystresovanými buňkami v procesu detoxikace.)

Čínští vědci zjistili, že mRNA dodávaná prostřednictvím exozomů získaných z mléka je schopna produkovat sekretovaný peptid RBD v buňkách 293 in vitro (ve zkumavce), jakož i stimulovat tvorbu neutralizačních protilátek proti RBD u testovacích myší.

„Tyto výsledky naznačují, že mRNA vakcína na bázi exozomů z hovězího mléka by mohla sloužit jako nová strategie pro prevenci infekce SARS-CoV-2,“ vysvětluje abstrakt studie.

„Mezitím může fungovat i jako nový orální systém podávání mRNA do lidského těla.“

(Související: Vědci z MIT také potvrdili , že mRNA vakcíny se dokáží absorbovat přes žaludek a střeva, a to iu zvířat chovaných na maso.)

Stane se covidová mRNA novou potravinovou přísadou pro účely „veřejného zdraví“?

Jelikož i přes masovou nátlakovou očkovací kampaň si zjevně málo lidí dalo dobrovolně aplikovat mRNA vakcíny, Čína se rozhodla vyvinout orální očkování obsažené v potravinách, které budou lidé nyní přijímat nedobrovolně.

Pokud se takové očkování stane komercializovaným, brzy by se mohlo stát normou nechat se očkovat pokaždé, když sníte misku cereálií nebo kornout zmrzliny. Pokud je mRNA skryta v komerčním, neekologickém mléce a mléčných výrobcích, nikdo ani nebude vědět, že konzumuje vakcínu.

Takto plánují velmoci znovu a znovu a znovu naočkovat celý svět proti covidu – prostřednictvím dodávek potravin. A opět jednou, komunistická Čína je v čele normalizace perorálních vakcín na bázi potravin pro veřejnou spotřebu.

Z tohoto nejnovějšího výzkumu víme, že myši krmené takto modifikovaným mlékem absorbovaly mRNA přes svá střeva. mRNA se pak dostala do krevního oběhu a lymfatické tkáně hlodavců, což dokazuje výsledná produkce protilátek uvnitř těl myší.

Jak je uvedeno výše, existují i ​​důkazy, které naznačují, že komerční maso z krav a jiných chovných zvířat očkovaných mRNA vakcínami se kontaminuje hrotovými proteiny. To znamená, že pokaždé, když člověk zkonzumuje konvenční steak pocházející ze skotu očkovaného proti covidu, zanese do svého těla toxické hrotové proteiny.

Avšak vzhledem k tomu, že proteiny se rozkládají v žaludku a střevech, je riziko jejich zanesení do těla při konzumaci masa pravděpodobně menší než při průniku mRNA z kravského mléka, což vyvolá produkci hrotových proteinů přímo v těle.

Reakce lidí na nové formy mRNA vakcín

„Prosíme všechny farmáře: neočkujte dobytek, kuřata atd.,“ napsal jeden ze čtenářů stránky Natural News jako žádost americkým chovatelům skotu, kteří by mohli uvažovat o použití mRNA vakcín ve svých stádech.

„Upřednostňujte výrobce bio masa, kteří své maso označují jako krmené trávou a neočkované – bez mRNA. Pokud je to možné, chovejte svá vlastní zvířata na maso.“

Další čtenář napsal, že ve státě Washington již ministerstvo zdravotnictví vyžaduje, aby zvířata dovážená ze zahraničí byla očkována proti „ falešné ptačí chřipce “.

„Věřím, že zvířatům způsobují různé nemoci nebo ničí jejich imunitní systém, aby vytvořily další falešnou pandemii – přesně tak, jak to dělali při „pravidelném očkování lidí proti chřipce“, aby vytvořili tu poslední,“ dodal tentýž komentátor o politice nuceného očkování dovážených zvířat.

Někdo jiný se zeptal, jaký je vlastně smysl těchto mRNA vakcín, které se nyní snaží vnutit zvířatům.

„Je to kvůli covidu?“ zeptala se tato osoba.

„Vidím mRNA vakcínu, ale ne to, proti čemu se očkuje. Jde o úpravu genů nebo o samosestavující se roboty?“

„Jsou odhodláni dostat to svinstvo do nás tak či onak. Jak s tím budeme bojovat?“ zeptal se jiný komentující.

Nejnovější zprávy o potravinách kontaminovaných mRNA a hrotovými proteiny můžete najít na stránce Immunization.news .

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com

 

 

 

 

 

 

Sdílet: