1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Od roku 2050 už nebude povoleno létání

“Podívejte se pozorně na tento graf, toto je totalitní agenda za Net Zero”!

Výraz “netto nula” má na rtech každý. Čistá nula se rychle stala základem politických a ekonomických scénářů. Evropské členské státy se dohodly, že chtějí jít do roku 2050 na nulové emise.

Profesor Norman Fenton zveřejnil graf ze zprávy UK FIRES Absolute Zero. Co se tedy můžeme z tohoto grafu naučit? Všechna letiště kromě Heathrow, Belfastu a Glasgow budou do roku 2030 uzavřena. Do roku 2050 nebude letecká doprava vůbec. Do roku 2030 budou zakázána nová benzinová a naftová vozidla a do roku 2050 se provoz na silnicích sníží o 60 %.

Potřeba energie na výrobu potravin a vytápění bude do roku 2050 také omezena na 60 procent dnešní úrovně. To znamená hladovějící populaci vysedávající v mrazu nebo připravovanou masivní depopulaci, předpovídá profesor Fenton.

Připomenutí toho, co „net zero“ skutečně znamená. Tato grafika je z projektu FIRES vlády Spojeného království. Klíčové body: Všechna letiště kromě Heathrow, Belfast a Glasgow mají být uzavřena do roku 2030. Do roku 2050 už nebude létání vůbec. Žádná nová benzinová/dieselová vozidla do roku 2030; do roku 2050 omezit používání silnic na 60 % současné úrovně.

Graf v odkazu:

Důležitou součástí jsou 15minutová města, která jsou všude propagována. Fenton již v roce 2020 řekl, že Covid je předchůdcem klimatických šoků.

Komentátorka Eva Vlaardinerbroek všem radí, aby se na grafiku podívali blíže. “Toto je totalitní agenda za čistým nulovým podvodem a je 100 procent reálná,” řekla.

“Probuďte se, než umřete hlady, zmrznete, zamknete se ve svém domě a bude vám zakázáno létat,” varuje Vlaardinerbroek.

Zdravotní vědkyně Yvonne Simonsová dodává: “WEF diktuje agendu, dokonce i v ‚brexitu‘ Británii.”

Poslanec EP Pepijn van Houwelingen (FVD) se odvolává na dopis ze dne 3. dubna, ve kterém se uvádí: Na summitu eurozóny ve dnech 23. a 24. března Evropská rada (ER) „znovu potvrdila svou podporu Agendě 2030 a znovu potvrzeným cílům udržitelného rozvoje“:

Sdílet: