11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Všude záhadná úmrtí: 16letý dostane infarkt na sedačkové lanovce

Kdo to nezná? Jako mladý člověk jedete sedačkovou lanovkou a přijedete mrtvý. Promiňte sarkasmus, ale jak jinak byste měli tuto zprávu brát? Samozřejmě, že před rokem 2021 v této věkové skupině k žádným takovým incidentům nedošlo – nebo s takovou vzácností, která nemá konkurenci. Každému, kdo věří mainstreamovým lžím, že můžete dostat infarkt ze „zapomenutého dýchání“, už nelze pomoci při nejlepší vůli na světě.

5. března nastoupil 16letý Ital do gondoly sedačkové lanovky v Prali ve Valle Germanesca u Turína. Během cesty mladík dostal infarkt. Záchranná technika se rozjela na horské stanici do příjezdu profesionálních záchranářů, umělé dýchání převzal další lyžař. Poté policisté použili masáž srdce a defibrilátor.

Záchranářský vrtulník ho po pouhých 35 minutách převezl do nemocnice v Turíně. Tam mu už moc pomoci nemohli, životodárná opatření byla se souhlasem rodičů vypnuta 9. března. Podle italských médií se dohodli , že zbývající orgány budou darovány.

Záhadné infarkty u mladých lidí, které jsou často smrtelné, jsou hlášeny z mnoha zemí světa, zejména z těch, které podlehly západnímu očkovacímu šílenství. Některé články Report24 z posledních týdnů se tímto problémem zabývaly:

Existuje podezření, že nové experimentální mRNA vakcíny mají něco společného s úmrtími. Mainstreamová média, zdravotnické úřady a politici zde však nadále odmítají zahájit vyšetřování a obvykle je odsuzováno, když se o problému dokonce mluví.

Report24

 

 

Sdílet: