24. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jakov Kedmi předpověděl občanskou válku v USA v důsledku štěpení americké společnosti na ultraliberály a neokonzervativce!

Jakov Kedmi předpověděl občanskou válku v USA v důsledku štěpení americké společnosti na ultraliberály a neokonzervativce! Právě v této fázi pádu imperiální velmoci dojde k největší válečné expanzi amerických ozbrojených sil podle tzv. efektu supernovy! V Gdaňsku jsou shromážděny tisíce kusů americké techniky z Iráku ve staré pouštní kamufláži určené pro Ukrajinu, ale Ukrajinci tu techniku ovládat nebudou! Válka na Ukrajině jako nástroj Londýnských kanceláří na změnu vlastníků Ruska!

Bývalý šéf izraelské tajné služby Nativ Jakov Kedmi v pořadu Solovjev Live prohlásil, že USA v příštích dekádách čeká občanská válka v důsledku štěpení společnosti na dvě části, na levicové ultraliberály a na pravicové neokonzervativce, mezi kterými je tak obrovská nenávist, že když v prezidentských volbách v listopadu 2024 vyhraje kandidát druhé strany, tak polovina Američanů se s tím nesmíří a budou volby považovat za nelegitimní.

Po zfalšovaných volbách v roce 2020 se tomu už ani nelze divit. Americké volby jsou parodií na volby a rozpad americké unie povede k tomu, že část amerických států pod liberály se připojí k socialistické Kanadě, která se drtivě liberalizuje a proměňuje na neomarxistickou zemi se všemi projevy ultraliberalismu, které k tomu patří, jako je umlčování opozice, střelba do protestujících řidičů kamionů atd.

 

 

K podobnému štěpení společnosti jako v USA dochází i v zemích Evropy od roku 2014 po událostech na Majdanu v Kyjevě. Bylo to poprvé po II. sv. válce, kdy se špičky zemí Evropy podílely aktivně na státním převratu v jiné zemi v Evropě a právě Ukrajina jako předsíň Ruské federace je roznětkou III. sv. války, která právě začala na Ukrajině, ale zatím v nepřímé formě proxy války mezi kolektivním západem a Ruskem. Dnes vidíme, jak jsou národy zemí Evropy rozštěpené, kdy část populace chce mír v Evropě a spolupráci s Ruskem a druhá část chce přesný opak, válku s Ruskem a jeho porážku a následný rozpad do menších států.

Štěpení společností v USA i v Evropě vede k občanským válkám

Toto štěpení vidíme i v ČR a na Slovensku, kde se vlády v rolích demokraturních junt staví do rolí válečných štváčů a chystají mobilizace pro své občany. Proti nim stojí obyčejní lidé ve hnutích vnitřního odporu, která se v blízké době transformují do politických hnutí. Pád americké moci v Evropě přijde zezdola v důsledku vysokých ztrát ukrajinské armády na Ukrajině. Ochota jít do války proti Rusku klesne v následujících měsících na hodnotu blízkou nule, a to i mezi politiky. To však nemusí mít vliv na snahu politiků zatáhnout Evropu do války skrze vyhlášení válečných stavů, kterými budou chtít vlády donutit obyvatelstvo k válečnému úsilí.

Jakov Kedmi v pořadu Solovjev Live

Když se hroutí jakékoliv velké impérium, pokaždé v samotném závěru je tento pád zarámován do masivní a obrovské válečné expanze v samotném závěru existence impéria, do tzv. efektu exploze supernovy. Právě tento fenomén teď vidíme v případě USA, které ve snaze zabránit změně světového řádu ze systému unipolárního řádu Pax Americana na multipolární světový řád se snaží prostřednictvím největší a nejnákladnější americké proxy války v celé historii zastavit procesy globální transformace světové moci a způsobit kolaps Ruska, který by zopakoval pád Sovětského svazu a tentokrát na druhý pokus by uspěl s rozbitím Ruska na menší samostatné útvary s cílem získání kontroly nad všemi těmito malými státy.

Válka mezi ž a Ž o ruský nerostný paleát

Tím by Londýnské kanceláře získaly exkluzivní kontrolu nad nerostnými surovinami celého Ruska, v té době již rozkouskovaného na desítky malých a slabých států, které by potřebovaly zoufale finanční pomoc Mezinárodního měnového fondu a Světové banky, úplně stejně jako to potkalo země Východního bloku po roce 1989, kdy země byly nejprve vytunelovány, rozprodány, privatizovány a nakonec bezvýchodně zadluženy. Přesně jako je dnes Česká republika, přičemž v roce 1989 bylo Československo jednou z mála zemí bez dluhů. Zadlužení zemí rozpadlého Ruska by vedlo k převedení kontroly nad těmito zeměmi do účetního oddělení Londýnských kanceláří Domu Rothschild, úhlavního nepřítele Ruského židovského kongresu.

Konfiskace a zmrazení majetků ruských oligarchů (všichni jsou přitom ruští Chasidé!) v Evropské unii po vypuknutí ruské invaze na Ukrajinu je tak důkazem, že jde o drsnou a brutální majetkovou válku mezi ž a Ž, vzájemně si jdou po majetcích, drsně a nelítostně, až lítají cáry na všechny strany. Sionističtí z Londýna tak obstavili majetky ruským Chasidům po celé Evropě a v USA, a výsledkem je totální válka mezi ž a Ž. Chápu, že pro goyim je tohle nepochopitelné, ale konceptuální výklad této války je nezbytný ve chvíli, kdy hrozí zatažení Evropy do války. Válka na Ukrajině je tak mamutí válečnou konfrontací mezi londýnskými Rothschildy a ruskými Chasidy.

Moskevské Business City jako obraz růstu ruské ekonomické moci po nástupu Vladimira Putina od funkce prezidenta v roce 1999

Válka se vede o mamutí ruský paleát, tedy o ruský kontinent naplněný nerostným bohatstvím prakticky celé Mendělejevovy tabulky od A do Z. Rozškubat Rusko na menší části je nezbytné pro přežití tzv. tržního kapitalismu západního střihu založeného na nekonečném růstu HDP. Růst HDP je obchodní značkou Londýnských kanceláří, je to to prototyp uchvácení moci nad celým světem skrze zadlužení všech států na této planetě.

Úplně všech, s výjimkou hrstky zemí, které se tomu plánu vzepřely. Severní Korea, Írán, Kuba a Venezuela. Všechny ostatní země spravují své ekonomiku na Rothschildově prototypu nekonečného růstu HDP, který trvale a neustále převádí kontrolu nad jednotlivými státy a národy do rukou Londýnských kanceláří, které potom nutí zadlužené národní vlády ke krokům a zákonům namířeným proti vlastnímu lidu.

Zadlužení národních států u Londýnských kanceláří vede k trvalému vazalství

Takže to potom vypadá, že vlastní vlády své občany nenávidí, pohrdají jimi, terorizují vlastní lid, a to třeba tak, že vlastním důchodcům vláda šlape po krku a snižuje jim valorizace, takže důchodci budou trpět a snášet dopady mamutí inflace. To je důsledek zadlužení ČR v Londýně, odkud si české vlády skrze evropskou kapitálovou burzu půjčují na své schodkové a deficitní rozpočty již od počátku 90. let, takže česká vláda už nemůže dělat suverénní a nezávislou politiku, ale pouze takovou, kterou určí Londýnské kanceláře. A to buď přímo, nebo skrze své dcery a vnučky, skrze ECB, Evropskou komisi atd.

Rothschildovy londýnské kanceláře

Jenže růst HDP vyžaduje jednu zásadní komponentu, a to jsou levné suroviny na vstupu průmyslové výroby. Levné suroviny by k dispozici byly na světě, ale Londýnským kancelářím vadí efekt taženého vozu. To je popis situace, kdy západní svět s cílem vyšší produkce a vyššího HDP bude od Ruska nakupovat suroviny a tím bude Rusko posilovat takovým způsobem, že jednoho dne se Rusko stane tak bohaté a mocné, že tyto zisky budou uplatněny k obrovské moci Ruska, jeho průmyslu a logicky i armády.

Jinými slovy, pokud by pokračovalo to, co běželo v Evropě do konce roku 2019, Rusko by nadále rostlo a brzy by se transformovalo do pozice ekonomického hegemona. A to nelze z pohledu Londýnských kanceláří dopustit. Proto na povel a na rozkaz se Evropa od ruských zdrojů “dočasně” odpojila, ale pouze s jediným cílem, a to svržení Vladimira Putina v Kremlu v důsledku války, kterou na Ukrajině prohraje, pokud to půjde podle plánu Londýna.

VIDEO: Američané navezli do přístavu v Gdaňsku tisíce kusů techniky pro Ukrajinu, se kterou ale Ukrajinci nebudou umět zacházet

To má vést k rozpadu Ruska a k tomu, že Londýnské kanceláře získají ruské suroviny prakticky zadarmo, za úvěry poskytnuté maličkým republikám, které vyrostou po rozpadlém Rusku. V takovém okamžiku kolektivní Západ již nebude muset platit peníze Kremlu za suroviny a tím posilovat ruskou moc, ale bude si ty suroviny těžit sám a prakticky zadarmo na těžebních polích Sibiře. To je přesně ten plán, který Londýnské kanceláře sledují tou proxy válkou na Ukrajině.

Svrhnutí Putina v Kremlu v důsledku porážky na Ukrajině a nastartovat tím rozpad Ruska s cílem dostat se prakticky zadarmo ke zdrojům na Sibiři. Jenže na Ukrajině se tento plán zrovna nevyvíjí pro Londýn podle představ, a proto britští poslanci už vykřikují [1] hesla, že je potřeba zavést válečný stav a vstoupit do války na Ukrajině přímo z pozice NATO. Tyto nápady jsou tlumočeny přímo z Londýnských kanceláří.

 

 

A právě proto Američané dostali povel z Londýna a nasunuli do přístavu v polském Gdaňsku tisíce kusů válečné techniky v pouštní kamufláži z Iráku. Jedná se o zbraně, které mají jít na Ukrajinu, ale s touto technikou nepojedou ukrajinští vojáci, kteří tyto stroje a tanky na seřadišti v Gdaňsku nikdy neřídili a neobsluhovali, snad jen s výjimkou terénních aut Humvee a houfnic. Do této techniky nasednou vojáci z amerických základen v Evropě a rovněž veteráni z Iráku ze zemí NATO, kteří se s touto technikou již setkali během misí.

A právě k tomu budou sloužit tzv. Asistenční mise EU pro Ukrajinu. Vybraní vojáci armád zemí NATO brzy obdrží povolánky do těchto misí s tím, že budou cvičit ukrajinské vojáky. Ve skutečnosti jim bude nabídnuta bojová mise na Ukrajině za odpovídající plat. Rozmístění NATO na Ukrajině přitom bude mít za úkol vytvořit bariéru proti dalšímu postupu Ruské armády a první takovou linii bychom mohli vidět na Ukrajině už během jara.

-VK- Šéfredaktor AE News

 

 

 

 

 

Sdílet: