24. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Statistický fakt: Vakcíny proti Covid-19 jsou osmkrát smrtelnější než samotné onemocnění

Oficiální britské vládní údaje ukazují, že za šest měsíců, které následovaly po uvolnění „vakcín“ proti Covid-19 v rámci masové očkovací kampaně, zemřelo až osmkrát více lidí na následky tohoto očkování než na takzvaný „virus“ během 18 měsíců pandemie.

Národní zdravotní služba (NHS) Velké Británie zveřejnila údaje za 18měsíční období od března 2020 do 25. srpna 2021. Během tohoto časového období bylo hlášeno 90 147 úmrtí na „covid“ do 28 dnů od „pozitivního“ výsledek testu.

Z uvedeného počtu zemřelo na již existující zdravotní problémy, jako jsou demence, chronická onemocnění ledvin, chronická plicní onemocnění, chronická neurologická onemocnění či srdeční onemocnění 86 315 lidí.

Do covidních úmrtí však byli tito pacienti zahrnuti kvůli „pozitivnímu“ výsledku nechvalně známého PCR testu .

To znamená, že 96% „covidových“ úmrtí zaznamenaných ve Velké Británii od začátku podvodné pandemie do poloviny roku 2021, kdy bylo očkování takzvanými „vakcínami“ rozjeto v plném proudu, byla ve skutečnosti drtivá většina úmrtí způsobena nevirovými zdravotními problémy.

Desítky tisíc lidí mezitím zemřely na následky očkování – byla to úmrtí, ke kterým by nedošlo, kdyby oběti nedostaly smrtící injekci.

„Když si uvědomíte, že testování bylo v nemocnicích povinné, přestože to nebylo nařízeno zákonem, a použil se PCR test, který je známý tím, že produkuje falešně pozitivní výsledky, není těžké pochopit, jak se vládě podařilo zahrnout do statistik úmrtí na Covid-19 desetitisíce lidí, kteří ve skutečnosti zemřeli z jiných příčin,“ informoval portál The Exposé.

„Chválabohu, že údaje NHS nás informují, že na Covid-19 během 28 dnů od pozitivního výsledku testu zemřelo na údajný covid mezi březnem 2020 a 25. srpnem 2021 v anglických nemocnicích ve skutečnosti jen 3 832 lidí.“

(Související: Prohlédněte si zprávu o úmrtích po očkování , která již koncem roku 2021 uváděla miliony úmrtí v důsledku covidových „vakcín“ – přičemž od té doby došlo k mnohem více úmrtím.)

Vlády o „covidových“ úmrtích od začátku lhaly

Bylo obtížné získat přesné údaje o počtu úmrtí způsobených očkováním proti covidu.

Vyšetřovatelé museli podat desítky žádostí na základě zákona o svobodném přístupu k informacím na britský úřad Public Health England (PHE), nyní známý jako Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království nebo UKHSA, což je britská obdoba slovenského Úřadu veřejného zdravotnictví, aby získali tyto informace, jejichž PHE původně tvrdilo, že je „nedrží“.

Po měsících popírání UKHSA konečně zveřejnila informace prostřednictvím Úřadu pro národní statistiku (ONS). Podle portálu The Exposé to možná byla jen náhoda. Ať už to vypustili ven nedopatřením nebo jinak, kočka je teď ven z pytle.

Britský statistický úřad (ONS) zveřejnil 13. září 2021 falešnou zprávu, v níž nepravdivě tvrdil, že velká většina úmrtí na „covid“ se vyskytla v neočkované populaci.

Ukázalo se však, že tato dřívější zpráva zahrnovala obrovské množství úmrtí, ke kterým došlo během druhé „vlny“ viru (přelom let 2020/21), kdy ještě téměř nikdo nebyl očkován.

Parametry použité v této zprávě byly pečlivě zvoleny tak, aby se zdálo, že jediní umírající lidé jsou neočkováni. Přesnější analýza dat, jako například ta, kterou sestavil portál The Exposé, říká ale jiný příběh.

“Čísla obsažená ve zprávě měla zavádět veřejnost, aby uvěřila, že očkování proti Covid-19 je fantastické při prevenci smrti,” uvedl portál.

„Zveřejněním těchto údajů však náhodně odhalili, že v Anglii mezi 2. lednem a 2. červencem 2021 zemřelo 30 305 lidí během 21 dnů od očkování proti Covid-19. Z toho 11 470 lidí zemřelo do 21 dnů po podání druhé dávky vakcíny a 182 lidí zemřelo do 21 dnů po podání druhé dávky vakcíny, jejichž smrt se údajně týkala Covid-19.

To znamená, že v Anglii během prvních 6 měsíců roku 2021 zemřelo 30 305 lidí do 21 dnů od podání očkování proti Covid-19, což je 8krát více než 3 832 lidí, kteří ve stejném období zemřeli na covid.“

Závěr

Jelikož covidové vakcíny stále zbytečně předčasně ukončují životy milionů lidí na celém světě, budeme vás i nadále o novinkách informovat.

Více aktuálních zpráv o úmrtích způsobených vakcínami naleznete také na stránce VaccineDeaths.com .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com

 

 

 

Sdílet: