11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Zvyšování úrokových sazeb povede k řízené demolici majetku většiny lidí

Podle finančního analytika Francise Hunta prudký nárůst úrokových sazeb povede k řízené demolici majetku lidí. Toto varování vydal 24. února 2023 během vysílání podcastu „Liberty and Finance“ (Svoboda a finance), který moderoval Elijah K. Johnson.

„Jejich (rozuměj globalisty) zamýšleným cílem je odejmout majetek široké veřejnosti – a řízeným demoličním nástrojem bude dluh a pákový efekt úroků. Protože, pokud zvýšíte úrokovou sazbu, můžete lidi zbavit jejich majetku, který již více nebudou zvládat splácet. Jen majitelé hotovosti přežijí velký nárůst úrokových sazeb,“ řekl Hunt.

„Chcete-li zatřást stromem a přimět většinu lidí, aby spadli dolů, úroková sazba je jedním z klíčových nástrojů, jak toho dosáhnout.“

Hunt – obchodník na burze a technický analytik, který je také přezdívaný “Kryptoměnový ostelovač” – dodal, že s klesajícími ekonomikami Západu, agresivní centrální banky zavedly opatření, která mají na lidi uvalit takzvaný měnový reset.

(Související: Zvýšení úrokových sazeb FEDu činí život v předražené Americe ještě dražším.)

„Vyhlásí nějakou vyšší moc nebo použijí nějakou geopolitickou událost jako omluvu na další výrazné zvýšení úrokových sazeb. Spotřebitelé dostanou nějaký přechodný čas na přizpůsobení se zvýšeným úrokům nebo na splacení dluhu. Pokud to dlužníci nedokážou, majetky jim zabaví.“

Hunt lidem doporučuje, aby snížili úroveň svých dluhů, protože řízená demolice světové ekonomiky je v plném proudu.

Kola řízené demolice majetku se hýbou již nyní

Podle Hunta je úrok z hlediska osobních financí člověka v podstatě stále se obnovující dluh v čase.

Johnsonovi také řekl, že ačkoli největší majetek mají lidé vázáni v nemovitostech, hodnota jejich nemovitostí může výrazně klesnout – a lidé tak zůstanou nájemníky ve svých domech, jejichž skutečnými vlastníky jsou buď BlackRock, nebo Vanguard (investiční fondy, které vlastní téměř všechny banky).

Hunt dále dodal, že je to velmi znepokojující, zejména kvůli agendě globalistických elit vytvořit společnost závislou na univerzálním základním příjmu (UBI).

No a v takové společnosti nebudou lidé nic vlastnit  – dokonce ani své domovy, které se brzy pro ně stanou nedostupné.

Lidé v dluzích budou tvrdě přitlačováni ke zdi, přitom jim budou odebrány možnosti zaměstnání a příjmu. Hunt řekl, že průměrný člověk v zemích Západu v tomto scénáři „přežije jen několik měsíců“.

Jak se mohou lidé chránit

Hunt nedoporučuje žít nyní život na vysoké noze a předvádět své bohatství, protože v podstatě si takto člověk lepí cíl na vlastní záda.

Vysvětlil, že společnost a komunita budou nabroušeny proti „bohatým“ lidem, kteří budou během krize označeni jako „kapitalisté“ (buržuji) za to, že předvádějí své bohatství.

„Takže držte se při zemi, zbavte se dluhů a vlastněte fyzický majetek.“

Johnson souhlasil a dodal, že kromě vyhýbání se dluhu a vlastnění skutečných aktiv je velmi dobrým nápadem i být v této době opatrným. (Poznámka redakce: Dobré je také nabýt různé dovednosti, které může člověk v době nouze nebo ztráty zaměstnání využít k získání nového příjmu.)

Celý podcast „Liberty and Finance“ (Svoboda a finance) s rozhovorem Elijaha K. Johnsona a Francise Hunta si můžete (v angličtině) poslechnout zde:

Autor: Kevin Hughes, Zdroj: Natural News

 

 

 

Sdílet: