24. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Z laboratoře do plic: Skutečná chronologie covidových událostí ve zkratce

Špinavé „vakcíny“ nebyly nikdy špinavější než ty, které byly vytvořeny pro onemocnění Covid-19. Virus SARS-CoV-2 byl vyroben v laboratoři a následně uvolněn, aby spustil pandemii. A toto už není žádná konspirační teorie a ve skutečnosti ani nikdy nebyla.

Podívejte se na historii této plandemie a uvidíte les namísto stromů. Od laboratoře až po plíce to byl podvod naplánován tak, aby vlády a velké farmaceutické společnosti mohly převzít kontrolu nad obyvatelstvem, vyvraždit miliardy lidí a zavést tvrdý dohled na zbylém.

Všechny přesvědčovali, že sraženinové „vakcíny“ jsou spásonosnou záchranou, přičemž ve skutečnosti to byly zbraně hromadného ničení. Dnes vám v chronologickém sledu ukážeme, kde to všechno začalo a jak jsme se dostali tam, kde jsme dnes.

Prosinec 2004

Bylo zdokumentováno poškození jater vakcínou proti SARS-CoV-1 (předchůdcům SARS-CoV-2).

Laboratorní zvířata (fretky) očkovaná rMVA-S vakcínou a poté vystavená SARS-CoV-1 utrpěla poškození jater v důsledku zvýšených hladin specifického enzymu. Zjištění učinili výzkumníci z Kanady 16 let předtím, než byl virus SARS-CoV-2 záměrně uvolněn z laboratoří v Číně.

Jak se uvádí v časopise Journal of Virology , kanadští vědci vyvíjeli vakcínu proti SARS a začali ji testovat na fretkách v laboratořích. Po očkování však u fretek byla nalezena hepatitida, proto začala naléhat na extrémní opatrnost u ostatních výzkumníků pracujících na vakcínách proti SARS.

Září 2007

Kniha Virus Mania , vydaná dávno předtím, než vůbec začala podvodná koronavirová pandemie, podrobně vysvětluje, jak medicínský průmysl vymýšlí epidemie a pandemie , aby mohl vydělávat miliardové zisky na úkor pacientů.

Kniha je velmi důkladná a založená na faktech, s více než 800 poznámkami pod čarou a vědeckým výzkumem založeným na důkazech, které podporují všechna tvrzení uvedená v knize.

Září 2010

Bill Gates oznámil, že by dokázal snížit světovou populaci o několik miliard lidí pomocí nových vakcín a potratů.

Listopad 2015

Studie SARSu od vědců z Univerzity v Severní Karolíně doslova varuje svět před virem z netopýrů, který „by se mohl stát zdrojem budoucího propuknutí u lidí “.

Leden 2018

Anthony Fauci (americký Mikas) zahájil masivní financování výzkumu ve Wuhanské laboratoři ohledně přidávání nových funkcí koronavirům, aby se infekce mohla šířit z netopýrů na lidi (a zjistili, že to funguje).

Prosinec 2020

Americký úřad pro léky a potraviny (FDA) podvodně vydává nouzové povolení „ Emergency Use Authorization “ (EUA) pro nebezpečné a netestované „vakcíny“ proti Covid-19, které ve skutečnosti nejsou vakcínami, ale spíše injekcemi genových terapií pozměňující DNA, které šíří miliony hrotových proteinů (prionů) do cévního systému, detoxikačních orgánů, srdce a mozku.

Srpen 2021

Falešný (podvodně dosazený) prezident Joe Biden as ním všichni západní politici lžou a tvrdí, že „vakcíny“ proti Covid-19 jsou „ bezpečné a účinné “, i když jsou ve skutečnosti nebezpečné a neúčinné , protože klinické studie Pfizeru a Moderny byly zfalšovány.

Listopad, 2022

Dr. Robert Malone, jeden z klíčových tvůrců technologie mRNA, upozorňuje na to, jak hrozné to může být pro lidské zdraví, a dává světu na známost, že sraženinové „vakcíny“ proti covidu mohou ochromit lidský imunitní systém ve stylu AIDS.

Únor 2023

Interní informátorka Sasha Latypova odhaluje původ plandemie covidu a biologické mRNA „vakcíny“ na americkém ministerstvu obrany. Odhaluje okamžitou cenzuru léků na Covid-19, které skutečně fungovaly, včetně ivermektinu a hydroxychlorochinu, ze strany farmaceutických firem a Centra pro kontru onemocnění (CDC).

Lékařům byly pozastavovány licence a byli pronásledováni za to, že léčili lidi přírodními prostředky. Byly provedeny falešné studie na potlačení fungující léčby a na podporu smrtících sraženinových mRNA injekcí .

Americká vláda je v tomto na samém vrcholu a řídí celou podvodní plandemickou apokalypsu v Americe i jinde ve světě.

Bill Gates nahlas hovoří o vylidňování planety pomocí potratů, léků a „nových vakcín“

Vraťme se zpět v čase. Psal se rok 2010 a Bill Gates nahlas vyzradil svůj temný plán na konferenci TED a vysvětlil, jak by se světová populace mohla snížit o několik miliard lidí, pokud bychom… „udělali opravdu skvělou práci na nových vakcínách, zdravotní péči a reprodukčních službách“.

Pod pojmem „zdravotní péče a reprodukční služby“ myslel potraty a vakcínami myslel, že místo toho, aby způsobovaly jen extrémní alergie, astma či autismus, tak aby navíc doslova vyhlazovaly lidi.

Přesně to nyní dělají sraženinové injekce proti covidu tím, že spouštějí produkci miliard hrotových proteinů v životně důležitých orgánech, což ucpává cévní systém a dále způsobuje turbo-rakoviny, infarkty a mrtvice.

Co jiného mohl myslet, kromě možná smrtelnějších léků na předpis? Nechte si to na chvíli uležet v hlavě.

Bill Gates to všechno naplánoval: Jak vylidnit planetu potraty a „novými vakcínami“. Poslechněte si, jak mluví o plánované genocidě během  přednášky TEDu :

Dále, od roku 2018 do roku 2019, podle amerického National Institutes of Health (NIH), Fauci řídil masivní financování, včetně grantů pro výzkum biologických zbraní v laboratořích.

V těchto laboratořích vytvářeli nový virus využívající „nové získané funkce“, jelikož původní virus nikdy nepřeskočil ze zvířat na lidi.

Nový virus SARS-CoV-2, který takový mezidruhový přenos již dokázal, byl vytvořen v laboratoři ve Wu-chanu ve spolupráci s čínskou armádou, kde testovaly, zda „hrotové proteiny z přirozeně se vyskytujících netopýřích koronavirů cirkulujících v Číně byly schopny vázat se na lidský receptor ACE2 na myším modelu.“ No a právě takto se zrodila pandemie.

Pak přišla konspirační teorie o původu koronaviru na trhu s živými zvířaty ve Wuhaně, která říká, že někdo v Číně snědl infikovaného netopýra a nyní musí celý svět jít do karantény, dát se očkovat a věčně nosit roušku, aby se zabránilo vymazání celé světové populace z povrchu Země.

Právě tehdy připluli na západní pobřeží Spojených států amerických výletní lodě z Číny plné nakažených lidí. No a zanedlouho mohly začít „hry“ masové depopulace vyvolané očkováním.

Autor: SD Wells, Zdroj: naturalnews.com

 

 

 

 

Sdílet: