11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Žádné náhody: Nevšímavé masy netuší, že jsou systematicky vyhlazovány sérií plánovaných katastrof

Plynová bomba naplněná chemickými zbraněmi, kterou zapálily vládní orgány amerického státu Ohio po známé vlakové havárii, byla samozřejmě aktem úmyslného terorismu, jakož i zločinem proti lidskosti a životnímu prostředí.

Akreditovaný odborník na nouzové situace zahrnující nebezpečné materiály uvedl, že chemikálie, které se ve vlaku nacházely, neměly úřady nikdy zapálit.

Spalování vinylchloridu samozřejmě uvolňuje fosgen, chemickou bojovou látku z První světové války, která při kontaktu mrzačí nebo zabíjí biologické bytosti.

Vlakové neštěstí poskytlo genocidním vládním agentům dokonalý krycí příběh, aby v podstatě odpálili bombu s chemickými zbraněmi nad prvotřídní zemědělskou půdou, nedaleko hustě obydlených míst.

Celé povodí řeky Ohio bude v následujících letech zasaženo spadem, přičemž se již objevuje masivní vymírání živočichů.

Půda i listí budou zasaženy skutečným kyselým deštěm (kyselinou chlorovodíkovou), která vzniká jako další produkt spalování vinylchloridu. Kyselina chlorovodíková se v atmosféře smíchá s vodní párou a na zem následně dopadá jako kyselý déšť.

Média o tom všem mlčí a předstírají, že skutečnou hrozbou pro lidstvo je oxid uhličitý . Není potom divu, že většina lidí věří, že to všechno byla jen nehoda. Rovněž věří, že i „laboratorní únik“ covidu byla nehoda. A že i zranění způsobená očkováním jsou jen nehoda a nešťastná náhoda.

Pokud jde o globální genocidu, neexistují žádné nehody ani náhody. Všechny tyto věci se dělají záměrně se stanoveným cílem globální genocidy a depopulace obyvatelstva.

Jen před měsícem vybuchla velká chemická továrna v La Salle, v americkém státě Illinois (nedaleko Chicaga), přičemž se uvolnil obrovský toxický oblak manganistanu draselného.

Tento vzorec chemických „nehod“ se začíná podobat sabotážím potravinové infrastruktury, u nichž za posledních 18 měsíců shořelo více než 100 potravinářských zařízení. Šlo o cíle jasně zaměřené vládními agenty – přesně jako nedávno varoval Dr. Andrew Huff.

(On to ví, protože dříve pracoval s vládní bezpečnostní agenturou DHS na infrastruktuře potravinové bezpečnosti.)

Probíhá masové vyhlazování lidstva… a většina lidí je slepá vůči tomu, co se děje

Snižování dodávek potravin sabotážemi… Snaha o vyprovokování Putina do Třetí světové války… Záměrná demontáž energetické infrastruktury… Depopulace biologickými zbraněmi (covidovými vakcínami)…

To vše se provádí s cílem vyhubit lidskou rasu a zkolabovat civilizaci. Přesto 99% těch, kteří jsou aktivně vyhlazováni, nadále nevnímá, co se děje, a mnozí z nich vyhlazovatelů aktivně podporují!

V nedávném podcastu Situation Update stránky Natural News se Mike Adams mnohem podrobněji věnuje následujícím tématům:

– Hromadný střelec ve státě Michigan byl progresivním prokurátorem zbaven předchozího obvinění ze zločinu.

– Záznamy ze stíhacího letadla potvrdily, že sestřelené záhadné objekty nad USA byly jen obyčejné narozeninové balóny.

– Bylo odhaleno více nebezpečných chemikálií při havárii vlaku v Ohiu a úmyslné zapálení vinylchloridu.

– Pokračuje masivní mediální krytí událostí v Ohiu, protože ryby a zvířata umírají a lidé jsou vystaveni karcinogenům.

– Jsou ovlivněny tisíce farem, produkce potravin bude trpět roky.

– Administrativa Joea Bidena tlačí na banky, aby přerušily všechny finanční vazby na celý kryptoprůmysl.

– Kryptoměna stablecoin (BUSD), kterou vydala kryptoburza Binance, byla ukončena ze strany regulátorů. Miliardy dolarů jsou stahovány z Binance.

– U studentů veřejných škol v Chicagu byla demonstrována nulová gramotnost.

– Dokonce i Švýcarsko trpí vysokou inflací, protože náklady na energie prudce rostou.

– Evropa utratila téměř 1 bilion eur (1000 miliard) na dotování nákladů za elektřinu pro své občany.

– Francouzský historik: Třetí světová válka již začala a vymyká se kontrole.

– Rusko rozmisťuje lodě s jadernými zbraněmi do Baltského moře.

– Demokraté z amerického státu Illinois vyžadují montování nabíjecích stanic elektromobilů ve všech nových domech. Ale vám zakážou vlastnit plynový sporák.

– Demokraté nemají ani ponětí, jak funguje elektrická síť.

– Starověcí příbuzní lidí před 1,2 milionu let provozovali obchody s nástroji. (No věda hlavního proudu tvrdí, že člověk homo sapiens existuje jen 200 tisíc let.)

– Vznikla seznamka čistokrevných lidí s názvem „nezabodnutí“ (neočkování), která slouží i jako banka čisté nekontaminované krve pro transfuze a také jako spermobanka.

– Větrné turbíny neustále padají, protože libtardi (progresivní liberálové), kteří jsou zastánci zelené energie, nerozumí fyzice.

Celý podcast (v angličtině) si můžete poslechnout zde:


Autor: Mike Adams

Zdroj: naturalnews.com 

 

 

 

 

Sdílet: