11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Německá velvyslankyně v Budapešti nezná maďarskou vlajku

Plate si jí s holandskou a tadžikistánskou. To je úroveň západních kádrů, kam prý Češi chtějí patřit

Německá velvyslankyně v Budapešti Julia Gross je kádr nových časů. Tu se musí věnovat podpoře LGBT++ agendy, támhle boji za klima a pak pochopitelně nemůže mít čas, aby si zjistila, jakou vlajku vlastně má země, kde zrovna pracuje. Současně musí o všem psát na sociální sítě, aby bylo vidět, jak je angažovaná a snaživá.

Po setkání s maďarským ministrem pro rozvoj  Tiborem Navracsicsem se schůzkou pochlubila na sociálních sítích a k postu přidala i dvě vlaječky. Německu a holandskou Když jí uživatelé sociálních sítích upozornili na chybu, tak se omluvila, prý jela v tmavém autě a holandskou vlajku vyměnila za vlajku Tádžikistánu.

Německá velvyslankyně má k dispozici tiskový aparát a v něm několik zaměstnanců a přesto dělá podobné kopance?! Jak je to možné?

Jedná se o novou generaci západních kádrů, které do politiky, žurnalistiky, ekonomiky atd, vnesly politickou angažovanost, které má nahradit znalosti a odbornost. Výsledek? Starostové velkých měst neřeší skutečné problémy občanů jako kriminalita, kolabující doprava atd. ale věnují se aktivistickým nesmyslům jako koloběžky a farmářské trhy… Diplomaté neznají vlajky zemí, kde pracují, ale v gay pochodech zaujímají přední pozice. Politici si pletou Afriku s Ukrajinou….ale válčit chtějí až do posledního Ukrajince.

To vidíte i u nás doma. V době korona teroru si vzal pražský primátor Hřib volno a šel dělat pomocníka do nemocnice. Praha zjevně jeho řízení a vedení v době krize nepotřebovala. Mladí politici v parlamentu (Decroix ODS, Jákob TOP 09 atd.) povykují o podpoře green dealu a Ukrajiny na twittrech a fb účtech, ale o skutečném stavu země nemají ani páru. Všichni jen očekávají příkazy svých zahraničních pánů, co a jak mají rozhodnout. Mezitím se snaží pánovi zalíbit angažovaným aktivismem.

Ti lidé nebyli k řízení dosazeni náhodou, je to strategie globálních finančních elit přivést západní s bílý svět k chaosu a zániku. To se má stát díky diletantství nainstalovaných „elit“. Jenže občas nastanou problémy jako při válce proti Rusku, které zahájilo preventivní válku dříve než Západ. Pak se kvalita kádrů podepíše na kvalitě řízení velmi negativně a je potřeba nainstalovat nové výkonné kádry nejlépe z vlastních řád. Příkladem toho budiž vytvoření „zmocněnců“ pro cenzuru (Klíma/Kauders – již odvolaný) a „bezpečnost“ (válku s Ruskem) Pojar (Pojar převzal zavádění cenzury po Klímovi/Kaudersovi). Mezi současnými angažovanými gojskými kádry asi nebyl nikdo, kdo by se dal nasadit na podobných „problémů“. Kde nic není, ani čert nebere.

 

 

 

Sdílet: