11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Každé 6. dítě nemá na školní obědy, 25% dětí nemá na mimoškolní aktivity, řada důchodců živoří…

Režim P. Fialy dává desítky miliard Ukrajincům, stovky miliard na nákup předražených zbraní z USA, EU a Izraele… Je to normální? Jak se zbavit věčných parazitů?

Podle údajů organizace ženy pro ženy nemají rodiče každého 6. dítěte peníze na pravidelné školní obědy – to je asi 150 000 dětí!. Celá čtvrtina českých dětí se neúčastní mimoškolních aktivit (školy v přírodě, kroužky, výlety atd.), protože jejich rodiče na to nemají peníze – to je asi 225 000 českých dětí. To jsou šokující čísla! Tohle už se nadá vysvětlit oblíbenou frází liberálně demokratických „expertů“ o „lemplech a líných rodičích“.

Asi 30% všech důchodců žije na hranici chudoby. Ani jim nepomohou rady, jak mají jít zase pracovat.

Ve skutečnosti to znamená, že velká část českých rodin a domácností se propadla do dříve nemyslitelné chudoby a finanční nouze. Ta nouze nevznikla náhodou a nevznikla sama od sebe. Liberálně demokratický režim se jim nádavkem posmívá a připravuje jim další zchudnutí. Tváří v tvář chudým dětem a důchodcům režim živí nejméně 750 000 Ukrajinců, posílá desítky miliard na válku s Ruskem a utrácí stovky miliard za předražené americké, evropské a izraelské zbraně.

Je to výsledem vítězství projektu liberální demokracie po roce 1989, kdy cílem západních elit se bylo zmocnit českého národního bohatství a vytvořit z ČR vysávanou kolonii. Aby kolonie mohla fungovat, tak bylo potřeba dosadit do vedení země antinárodní „elity“ bez špetky empatie k vlastním lidem.

Jak z toho ven? Základním předpokladem je prozření a nahlédnutí, kdo je skutečný nepřítel českého národa. Nemá smysl nadávat a chtít se zbavit loutek, když systém je nastaven tak, aby takové lidi-loutky generoval do čela. Zbavíte se Fialy ve prospěch Babiše, nebo naopak a co se změní? Nic. Fiala plní úkoly na likvidaci Čechů se svazáckým nadšením a Babiš se skuhráním, jak mu všichni ubližují. Výsledek je stejný.

Můžete kvůli válce na Ukrajině svrhávat Fialu, ale stejně o ní rozhodne nikým nevolený a neodvolatelný „zmocněnec pro zahraniční politiku a bezpečnost“ jistý T. Pojar – bývalý neziskovkář a velvyslanec v Izraeli, který jistě žádnými sentimenty k českým gojům trpět nebude.

Nemá cenu zbavovat se loutek, když loutkovodič bude dál sedět ve své židli. Stejně jako jeho zahraniční kumpáni a mecenáši.

Češi potřebují vyřešit loutkovodiče, bez nich se loutky sami ani nepohnou. Pak potřebují vytvořit nový systém společensko-politického uspořádání. Systém, který bude stát na národním principu. Systém, kde o o zahraniční politice nebude rozhodovat samozvaný vyvolenec, který Čechy považuje za zvířata, ale národně orientovaný Čech. Systém, kde pro samozvané vyvolence už nebude nikdy místo, aby mohli páchat svoje pletichy a okrádat dál český národ a stát.

Nebude to bez boje, protože naši nepřátelé se sami nevzdají a navíc rádi bojují cizíma rukama – jako dnes na Ukrajině. Ale takovému boji se Češi nevyhnou a je lepší se na něj připravovat a přijmout ho, protože je nevyhnutelný. Jinak nepřítel Čechy definitivně zničí, snaží se i o to už desítky let.

Mike Donák, Texas, USA

 

 

 

 

 

 

Sdílet: