29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Plán elit: Do roku 2025 mají být lidé transgendeři konzumující hmyz a napojeni na superpočítač

Jak bude svět vypadat za dva roky? Odpověď je, že mnohem méně lidský než dnes.

Součástí plánu je přeměnit talíře každého člověka na hromady brouků a „rostlinných“ laboratorních výtvorů namísto masa a vajec, které lidstvo konzumuje po celá tisíciletí.

Těla všech lidí mají být také přeměněna na transgenderové hybridy a připojena k transhumanistickému superpočítači.

Již nyní jsme svědky trans-ifikace mladé generace pod hlavičkou LGBT. Toto je však jen předehra ke kompletní transhumanizaci celého zbývajícího lidstva poté, co se naplno rozjede takzvaný Velký reset .

Momentálně se agenda Velkého resetu zaměřuje zvýšení cen tradičních potravin prostřednictvím inflace a vyvolání problémů v dodavatelských řetězcích tak, že se stanou běžným lidem nedostupné.

Součástí tohoto mixu je také energetická krize, která způsobuje, že výroba hnojiv je příliš drahá.

Inflace cen vajec as ní spojený nedostatek jsou dalším dílkem v plánech „elity“ na vyhlazení milionů lidí. (poznámka redakce: Právě teď je v NR SR návrh zákona o úplném zákazu klecového chovu slepic, což ještě více zvýší cenu vajec.)

Nejprve to bylo maso, teď jsou to vejce a nakonec to budou všechny přirozené potraviny. Dobré a zdravé má zaniknout a být nahrazeno globalistickou dystopií, která se formuje přímo před našima očima.

„Ptačí chřipka“ je fraška. Ceny vajec jsou vysoké kvůli „tajné dohodě mezi lídry v tomto odvětví“

Nejnovější údaje Organizace spojených národů pro výživu a zemědělství (FAO) ukazují, že světové ceny potravin dosáhly v roce 2022 historického maxima. Dosáhli toho navzdory devíti po sobě jdoucím měsícům poklesu cen potravin od dubna do prosince.

Ceny masa, mléčných výrobků a rostlinných olejů jsou v současnosti na nejvyšších úrovních, odkdy FAO poprvé začala vést záznamy v roce 1990. Předchozího rekordu bylo dosaženo v roce 2011.

Existuje mnoho výmluv, které se snaží vysvětlit zejména vysokou cenu vajec tím, že jde primárně o výsledek „ptačí chřipky“. Reální chovatelé vajec však říkají něco jiného.

Ptačí chřipkou bylo postiženo jen asi šest procent hejn slepic, které snášejí vejce, což však nestačí k vysvětlení dramatického nedostatku a zvyšování cen, které v současnosti pozorujeme v obchodech s potravinami.

Globalisty ovládaná mediální mašinérie ale tvrdí , že vejce jsou stejně nezdravá a že lidé by je měli dobrovolně přestat jíst a místo nich přejít na laboratorně vyrobené náhrady vajec a jiné falešné potraviny.

Jakmile mRNA „vakcíny“ proti covidu vyhubí značnou část lidské populace a zbytku přeprogramují DNA, pak ti, kteří zůstanou jako hybridy člověka a stroje, budou připraveni konzumovat všechno toto falešné jídlo. Na druhé straně „elita“ bude žrát všechno dobré, co se dnes systematicky omezuje nebo zdražuje pro běžné lidi.

Evropská unie je lídrem v prosazování agendy omezování reálného masa a protlačování konzumace hmyzu. Četné druhy hmyzu byly totiž nedávno schváleny pro lidskou spotřebu a média jsou nyní zaneprázdněna jeho propagováním mezi spotřebiteli.

4 mantry propagandy zaměřené na konzumaci hmyzu

„Forbes zopakoval čtyři klasické mantry obsažené ve vší mainstreamové propagandě zaměřené na konzumaci hmyzu,“ uvádí The Covid Blog .

 „Je to přesně ta samá metoda, kterou použil ruský psycholog Ivan Pavlov při pokusech se psy, které přimět slintat už při zvukech spojených s podáváním pokrmu.“

Čtyři klasické propagandistické mantry pro konzumaci hmyzu jsou:

  • hmyz je bohatý na bílkoviny
  • hmyz je pochoutkou v mnoha částech světa
  • pojídání hmyzu zastavuje klimatické změny
  • jedení hmyzu zlepšuje globální potravinovou bezpečnost

Cílem je přimět lidi, aby při slově „hmyz“ slintali namísto projevování přirozené nevolnosti či potenciálního zvracení.

Evropané jsou jednoznačně předurčeni k tomu, aby byli první v řadě naplňování globalistické agendy požírání hmyzu. Následovat budou Spojené státy americké, které jsou epicentrem globalistického programování a vylidňování.

Závěr

Dnes probíhá také trend „transmaxxing“ vylidňování, který zahrnuje vymývání mozků mladým mužům, aby se vzdali svého mužství a změnili se na „ženy“. Toto jsou ty typy „lidí“, které globalisté programují, aby se stali jejich budoucími otroky požírajícími brouky v jejich dystopickém Novém světovém řádu.

To se jim samozřejmě nepodaří, jelikož stále více lidí na celém světě se probouzí a prokoukává je zvrhlou agendu. No a globalisté z toho začínají být v poslední době pořádně nervózní.

Další související novinky naleznete na stránce Collapse.news .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com

 

 

 

Sdílet: