11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Klaus Schwab prohlásil, že elita musí ovládnout umělou inteligenci, jinak lidstvo „unikne naší moci“

Notoricky známý globalista Klaus Schwab vyzval elity shromážděné na „Samitu světové vlády“, aby se globálně spojily a „ovládly“ pokročilé technologie umělé inteligence. Účastníky také varoval, že pokud nebudou jednat rychle, lidstvo „unikne naší moci“.

Zakladatel Světového ekonomického fóra (WEF) řečnil během únorového summitu v Dubaji, který se letos věnoval tématu „Formování budoucích vlád“.

Schwab poukázal na „technologie čtvrté průmyslové revoluce“ a uvedl: „Kdo ovládá tyto technologie – nějakým způsobem – bude pánem světa“.

„O deset let budeme úplně jiní,“ řekl Schwab a dodal:

„Mojí hlubokou obavou je, že s technologiemi 4. průmyslové revoluce, pokud nebudeme spolupracovat v globálním měřítku, pokud společně nenaformulujeme nezbytné politiky, (lidé) uniknou z naší moci vyplývající z ovládání těchto technologií.“

Známý podcaster Patrick Henningsen zveřejnil na Twitteru video se Schwabovým vystoupením, ke kterému přidal komentář:

„Tón Schwabova hlasu se v poslední době změnil. Je v silné panice z toho, že svět se nebude přidržovat strategické mapy jeho Světového ekonomického fóra a že nebude schopen přeměnit planetu na globalistickou utopii“.

Twít s předmětným videem si můžete (v angličtině) prohlédnout zde:

Schwab chce zneužít technologie k zotročení lidstva

Schwab je posedlý umělou inteligencí a dalšími pokročilými technologiemi a již dříve předpověděl, že „čtvrtá průmyslová revoluce povede ke splynutí naší fyzické, digitální a biologické identity“.

Schwab také otevřeně podporuje něco, o čem mainstreamová média stále tvrdí, že je to konspirační teorie, konkrétně „aktivní implantabilní mikročipy, které překonají kožní bariéru našich těl“.

Program Světového ekonomického fóra, jehož cílem je přimět lidi živit se falešným masem a hmyzem, byl také odhalen jako globalistické spiknutí proti lidskosti.

Pokud si globální elita prosadí své a všichni se vzdají masa a začnou jíst brouky a cvrčky, pak se lidé doslova stanou chodícími parazity. Vědecký výzkum totiž zjistil, že hmyz obsahuje „dokonalé látky“, které parazity a patogeny používají k infikování lidí a zvířat ak šíření nemocí v jejich nitru.

Pokud byste začali pravidelně jíst hmyz, protože věříte, že to zachrání Zemi před globálním oteplováním nebo „změnou klimatu“, nejenže si uškodíte zdravotně, ale můžete sebe i své děti ohrozit přímo na životě, protože byste tím napomáhali zlověstné agendě globalistů, v rámci které chtějí vylidnit planetu.

Závěr

Na závěr, pokud víte anglicky, si můžete prohlédnout video od alternativního média The People’s Voice (Hlas lidu) o tom, jak chce Klaus Schwab přimět lidstvo přejít na konzumaci hmyzu:

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: newspunch.com 

 

 

 

 

Sdílet: