24. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Lékaři a sestry po celém světě potvrzují, že rouška nefungují. Byl to podvod od samého začátku!

Co se stalo s heslem „důvěřujte vědě“? Vstupte do mnoha ambulancí, klinik nebo nemocnic a už ani tak moc nevyžadují, aby všichni nosili roušky nebo respirátory.

Pokud se jich zeptáte proč, řeknou vám: „Protože ve skutečnosti nefungují.“ Podle amerického Národního institutu zdraví (NIH) a obrovské mezinárodní recenzované studie o rouškách, téměř všechny roušky a respirátory jsou nepoužitelné proti infekcím a přenosu virů.

Všichni to nyní přiznávají. No a protože se všichni mýlili u roušek, nemohli se mýlit iu vakcín?

Kovidový kult ustoupil svým vlastním vykonstruovaným konspiračním teoriím. Pro mnohé je však už příliš pozdě, protože už dostali několik dávek experimentální genové terapie nesprávně označené jako „vakcína“, která jim mohla definitivně zničit zdraví.

Bylo to celé jen o politice a ovládání obyvatelstva?

Submisivní zdravotnické masy dělají jen to, co jim nacisté a globalisté řeknou. Jak daleko jsou ale schopni zajít?

Fauciho kult (u nás kult Mikase, Krčméryho, Krejčího, Lengvarského, Matoviče či Hegera) plně prosazoval celou zvrácenou agendu, včetně lockdownů, sociálních odstupů, rouškování, očkování, posilujících dávek, smrtelného remdesiviru ( Jarčučových ) beránků za každou nemoc a úmrtí.

Bylo to jako novodobý holocaust, ale ironicky, oběťmi jsou tentokrát pronásledovatelé.

Uvědomují si, co udělali? Uvědomují si, že celá ta věc s rouškami byla podvod? Uvědomují si, že i „vakcíny“ produkující toxické hrotové proteiny a priony byly podvod? Pamatujte, kde je kouř, tam je oheň.

Nedávno publikovaný recenzovaný komplexní výzkum více než 75 studií o rouškách, jako součást metaanalýzy s randomizovanými kontrolovanými studiemi, dokazuje, že rouška a respirátory byly vždy téměř zbytečné.

Zastánci přirozeného zdraví a pravdivá (alternativní) média to tvrdili od prvního dne.

Vždy, když něco říkají média hlavního proudu (falešné zprávy), sociální sítě, medicínský průmyslový komplex a očkovací průmyslový komplex, člověk si může být téměř na 100% jistý, že je to celá lež, která má zničit životy, odebrat vás o lidská práva a dále rozbít republiku.

Navíc teď, když západní země ovládají liberální fašisté, je zřejmé, že rouška byla součástí totalitního manifestu, kde všichni lidé musí vypadat stejně, nemajíce žádnou kulturu, žádnou osobnost, žádné peníze, žádné podnikání, žádnou zdravotní svobodu.

Takže místo toho, aby se postavili za svá práva a svobody, většina lidí ustoupila nebo si nechala vymýt mozky, aby nosily roušky, ve kterých se jim rozmnožovaly bakterie, houby a plísně.

Pak jim z toho vycházely falešně pozitivní PCR testy, které dále krmily pandemický podvod a čísly poháněly ještě větší katastrofu.

Jsou nyní lékaři, sestry a pacienti naštvaní, že byli oklamáni, když jim „autority“ říkali, aby „důvěřovali vědě“, která neexistovala?

Nejironičtější částí celého podvodu je, že lidé zodpovědní za zdravotní péči si nyní uvědomují, že byli oklamáni falešnou vědou a Fauciho lži, ale nezdá se, že by je to nějak rozčilovalo nebo znepokojovalo (poznámka redakce: mnozí věděli pravdu od začátku, ale zaprodali svou duši ďáblovi).

Jen se opráší a označí to za malou chybičku, kterou někdo někde udělal a vše se vrátí zpět do starých kolejí.

Počkejte, co? Toto není nějaká malá kosmetická chybička, když dermatolog odstraní nesprávné mateřské znaménku nebo, když zdravotní sestra dá někomu nesprávný lék proti bolesti.

Toto je plnohodnotná humanitární krize, kde byli lidé nesprávně diagnostikováni na údajný „kovid“, léčeni smrtícími léky, udušení k smrti ventilátory a injekčně napumpováni nejnebezpečnějšími „vakcínami“, jaké byly kdy vytvořeny.

Stovky milionů lidí na celém světě přišly o práci kvůli fingované pandemii. Miliony zdravotnických pracovníků odsoudily každého, kdo se nepodvolil neužitečným rouškám, kdo si nedal píchnout smrtelné injekce produkující v těle toxické hrotové proteiny a kdo nedodržoval od ostatních 2 metrový odstup (falešná teorie stáda také postavená na vodě).

Měli bychom nyní akceptovat jejich omluvu typu: „Jejda, promiňte?“ Ne! Nadešel čas na soudní procesy a pronásledování viníků.

Hitlerovým přisluhovačům nebylo po holocaustu umožněno vyváznout bez trestu s výmluvami, že „jen plnily rozkazy“. V čem je tohle jiné? Jak se ukazuje, „důvěřovat vědě“ znamená podvolit se snižování populace prostřednictvím očkování.

Závěr

Na stránce Vaccines.news naleznete další zprávy a aktuální informace o vakcinačním holocaustu, který zachvátí celý svět.

Autor: SD Wells, Zdroj: naturalnews.com

 

 

 

 

Sdílet: