4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Tisíce demonstrantů obléhají sídlo společnosti Pfizer a požadují zatčení za „zločiny proti lidskosti“

Tisíce demonstrantů vtrhly v sobotu do sídla společnosti Pfizer v New Yorku a požadovaly zatčení nejvyšších představitelů společnosti za “zločiny proti lidskosti”.

Video zveřejněné na sociálních sítích ukazuje demonstranty, kteří protestují proti „lékařské tyranii“ elit, přičemž někteří přinášejí znamení připomínající poškození vakcínou.

Infowars.com uvádí: Demonstrant byl viděn rapovat o povinném očkování a recitovat: “Nejsem neočkovaný, nebudu vám ukazovat své papíry!”

Později demonstranti pochodovali do sídla OSN a skandovali „Norimberk!“, což je odkaz na Norimberský proces, který vedl nacistické Německo k odpovědnosti za svá zvěrstva během druhé světové války.

Toto není první protest, který se koná před sídlem společnosti Pfizer.

Začátkem tohoto měsíce Project Veritas zaparkoval billboard před sídlem společnosti Pfizer World, na kterém byly skryté záběry vedoucího pracovníka společnosti Pfizer, který hovořil o tom, jak je společnost zapojena do funkčního výzkumu.

Došlo dokonce k protestům mimo mezinárodní kanceláře společnosti, například v Paříži ve Francii, kde demonstranti označili výrobce vakcín proti COVID za „vraha“.

Poslední protest přišel několik dní poté, co floridský generální chirurg zveřejnil usvědčující údaje VAERS ukazující masivní nárůst zranění souvisejících s očkováním od doby, kdy byla experimentální vakcína představena. (Dnes jsme informovali zde .)

„Samotná Florida zaznamenala 1700% nárůst hlášení VAERS po zavedení vakcíny COVID. Hlášení život ohrožujících stavů vzrostla o více než 4 400 %,“ stojí v prohlášení.

Pfizeru se minulý týden dostalo špatné publicity také za sponzorování uctívání ďábla uctívání cen Grammy, kde zpěvák Sam Smith tančil v zaříkávacím kruhu.

Nečekejte, že mainstreamová média – rovněž silně sponzorovaná společností Pfizer – budou pokrývat tuto demonstraci proti lékařské tyranii.

Sdílet: