4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

UKRAJINSKÉ SÍLY POUŽÍVAJÍ CHEMICKÉ ZBRANĚ A KOLEKTIVNÍ ZÁPAD SE DRŽÍ NA NOHOU

„UFO“ hysterie v USA je zjevně zamýšlena nejen jako kouřová clona pro odhalující příběh vítěze Pulitzera „Seymoura Hershe“ Nord Stream, ale také pro válečné zločiny Zelenského režimu.

Už to nejsou zločiny, které Amnesty International před několika měsíci odsuzovala , jako je metamorfóza civilní infrastruktury a civilistů s konečným výsledkem vytváření legitimních vojenských cílů. Ne, jde o použití chemických zbraní.

V průběhu ukrajinské války jsme opakovaně poukazovali na to, že ultranacionalistické excesy ukrajinských ozbrojených sil se jen málo liší od metastáz al-Káidy v Sýrii. Zejména pokud jde o nutnost komunikace na internetu.

Stejně jako džihádisté ​​podporovaní NATO, i kanonizovaní ukrajinští nacisté mají obsedantní nutkání sdílet své válečné zločiny se světovým společenstvím. Místem pro šíření vizuálně zachyceného barbarství par excellence jsou určitá sociální média. Vše záleží na tom, do kterého tábora patříte. Tým America může projevovat nerušený expresionismus. Zatímco druhá strana nezíská odpovídající carte blanche.

V poslední době se na internetu objevují explicitní videa, která ukazují ukrajinské vojáky, jak hromadí zásoby a používají improvizované chemické zbraně, které si sami vyrobyli.

Podle vojenských expertů může každý laik se správnými komponenty vytvořit toxické látky připravené k boji. První video níže údajně ukazuje desítky již dokončené chemické bojové munice. Soudě podle obrázků fungují kvadrokoptérové ​​drony jako dolů katapultující odpalovací zařízení. Pozorovateli jsou předkládány stovky očíslovaných válců, zbarvených jak červeně, tak černě. Ve vertikálním mrazáku jsou také uloženy plastové láhve na pití obsahující nedefinovatelné nálevy. Scenérií doprovází ukrajinsky mluvící hlas, který se občas nemůže přestat smát. Bohužel jsme během našeho výzkumu narazili pouze na verze bez přeložených titulků. Ale čistě z pocitu Vypravěč jistě spustil nejrůznější kompromitující věci. V kombinaci s obrazovým materiálem jde o záležitost, kterou lze jen stěží revidovat.

Další video, které patří do té nejrušivější kategorie, má ukázat, jak se ty kanystry používají. Můžete vidět dva uniformované jedince, údajně ruské vojáky, jak si razí cestu vodním kanálem. Když dva vojáci nevědomky procházejí vodním živlem, objeví se kvadrokoptéra, která nejprve shodí nálož, která vybuchne v těsné blízkosti těch dvou. Člověk je zatím stále při plném vědomí a snaží se svým již kolabujícím spolubojovníkům pomoci přes vodu. Ale neuplynou sotva vteřiny a oba bojují o přežití. Přestože se Grim Reaper již vznáší nad oběma hlavami jako Damoklův meč, přibyl další projektil, jehož obsah podle těžko snesitelných obrázků přináší smrt během pár vteřin. Nic pro slabé nervy!! Grafické zobrazení. (21+!!!!)

Kdyby byli chudáci členy ukrajinských ozbrojených sil, Rada bezpečnosti OSN by svolala nespočet mimořádných schůzí. Neúspěch s výsledkem kvůli ruskému vetu. Nicméně mlčení kolektivního Západu je odhalující roubík, který by pro znalé neměl přijít jako překvapivá zpráva. Jak bylo uvedeno výše, džihádisté ​​v Sýrii podporovaní NATO byli schopni hrát svou volnou ruku podle libosti nikým neobtěžovaný. Bez jakýchkoli tabu. Zelená pro válečné zločiny a zvěrstva. K dnešnímu dni nebyl žádný z dalších 98 % odstřelených bojovníků Al-Káidy postaven před soud, kromě ukázkových teroristů ISIS. Američtí zástupci nikdy nepřistanou v Haagu. Ať se stane cokoliv. A OPCW jejich Syrský debakl jednou provždy potvrzuje, že nejde o důvěryhodnou instituci. Takže jako obvykle.

A pokud se ukrajinská vláda již nestydí veřejně požadovat zakázané zbraně, mělo by to být podnětem k zamyšlení. ARD Tagesschau informuje online :

„Na mnichovské bezpečnostní konferenci se ukrajinský místopředseda vlády Olexander Kubrakov přimlouval za použití kazetové munice a fosforových zápalných zbraní na svém území. Rusko už takové zbraně proti Ukrajincům používá.”

Arogance inspirovaná Západem, tento postoj sám sobě nadává. S ohledem na to je tady dlouhá válka, která Evropu nejen otřese v jejích základech, ale také ji ukončí.

Auto.RR

Sdílet: