11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Rumunská senátorka tvrdí, že zemětřesení v Turecku způsobila geologická zbraň, která je součástí genocidní agendy

Rumunská senátorka Diana Lovanoviciová nedávno vystoupila v rumunském parlamentu. Věří, že „globalisté“ využívají zprávy o pandemii, očkovací programy a globální cenzuru k provedení genocidy proti lidské rase.

Členové Světového ekonomického fóra (WEF) dlouhá léta tvrdí, že Země je přelidněná a že k dosažení planetárních cílů je třeba zredukovat lidskou populaci.

Senátorka Diana Lovanoviciová je přesvědčena, že tito „dementní a psychopatičtí lidé“ způsobují války, využívají přírodní katastrofy ve svůj prospěch a uměle vytvářejí různé krize, aby zabili co nejvíce lidí.

Tvrdí také, že tito psychopati používají „geologické zbraně“ k tomu, aby způsobily katastrofická zemětřesení a následné dotřesy.

“Je mi naprosto jasné, že v tomto bodě se věci na mezinárodní úrovni vymkly zpod kontroly, hlupáci si hrají na Boha a myslí si, že zápas vyhráli.”

Lovanoviciová dále uvedla, že “tito dementní a psychopatičtí lidé, kteří způsobují války a kataklismy pomocí nekonvenčních zbraní, považují lidi jen za čísla, kterých se mohou zbavit”.

Použití geologických zbraní v Turecku má za cíl potrestat prezidenta Erdogana za jeho neutralitu v ukrajinsko-ruské válce

„Vážení kolegové senátoři,“ začala svůj twit Lovanoviciová.

„Už tři roky zažíváme skutečnou kampaň masového zabíjení na celém světě, ať už prostřednictvím údajných pandemií a bezprostřední potřeby vstřikovat netestované vakcíny, které zabíjejí lidi, nebo prostřednictvím válek, které snižují světovou populaci, reorganizují mezinárodní politiku, přestavují póly moci a mění hranice.

Byli jsme svědky uměle vyvolaného zemětřesení, což je ve skutečnosti útok na Turecko ze strany největší mocnosti světa, které se absolutně nelíbilo, že ji prezident Turecka Recep Tayyip Erdogan neposlouchal.“

Prezident Turecka zůstal v ukrajinsko-ruské válce neutrální. Erdogan se namísto eskalace války a zvyšování počtu obětí pokusil zprostředkovat mír.

Jako druhá největší vojenská velmoc v rámci NATO je Turecko v pozici, že by mohlo eskalovat válku na Ukrajině, ale Erdogan znovu a znovu ukázal zdrženlivost. Odmítl rozšíření přítomnosti NATO na ruskou hranici a dokonce zablokoval vstup Švédska do NATO.

Nyní se zdá, že psychopati chtějí vést válku proti svým vlastním spojencům a přimět více světových lídrů, aby se zapojili do Třetí světové války.

Lovanoviciová tvrdí, že geologické zbraně existují již velmi dlouho, hlavně pro experimentální účely. Tvrdí, že je v současnosti začali využívat proti Turecku k odvetě proti prezidentu Erdoganovi.

Nejnovější zemětřesení s magnitudou 7,8 stupně Richterovy stupnice, které zasáhlo jižní Turecko a Sýrii, si vyžádalo životy již téměř 50 000 lidí. Desetitisíce dalších utrpěly vážná zranění po následných dotřesech, které byly pro lidi „jako Armagedon“.

Lovanoviciová také řekla, že zemětřesení způsobilo až „150 dotřesů… bez existence epicentra“ v oblasti, která byla „uměle stimulována geologickými zbraněmi“.

Tajná služba v Turecku v současnosti vede kriminální vyšetřování ohledně činů v řetězci událostí, které destabilizovaly tektonické desky v regionu.

„Tektonické zbraně byly nyní nasazeny do praxe. Pokud se pozorně podíváme na mapu Turecka, uvidíme, že je rozbrázděno plynovody a ropovody, což byl vlastně jeden z cílů sabotážní operace – jejich zničení,“ řekla Lovanoviciová .

„Nicméně 10 sekund před výskytem takzvaného zemětřesení Turci tato potrubí uzavřeli. Kromě toho 24 hodin před zemětřesením 10 zemí zavřelo velvyslanectví a stáhlo své velvyslance z Turecka.

Pět dní před výskytem zemětřesení vydalo rumunské ministerstvo zahraničí varování před cestováním pro rumunské občany do Turecka, i když žádné nebezpečí oficiálně nehrozilo. Podobně reagovaly i některé jiné země.

Zabíjení lidí slouží jejich zájmům. Mapy zobrazené na všech televizních kanálech ukazují, že tam nebylo žádné epicentrum, ale linie s tisíci zemětřesení.“

Rumunská senátorka požaduje trest smrti pro všechny psychopaty, kteří zabíjejí obyvatelstvo

Lovanoviciová se postavila za Rumunsko a za suverenitu, ochranu a mír lidí, aby je nepoužili jako potravu pro děla ve válce psychopatů (na Ukrajině).

„Je nezbytné, aby všechny národy světa společně povstaly a probudily se z každodenní pohodlnosti a bezstarostnosti tak, jak v roce 1848 začaly boj za osvobození zpod jho psychopatů a dementních lidí, kteří ukradli naše štěstí a krásný svět, ve kterém žijeme.

Proto vás všechny, kteří stále chcete žít ve světě Boha a ne Satana, vyzývám, abyste povstali do boje, do světové vzpoury za osvobození nás všech a zničení těchto nepřátel, protože v tuto chvíli máme právo na LEGITIMNÍ (NUTNOU) OBRANU.“

Na závěr dodala:

„Dejte vaše paprče pryč z Turecka! Dejte vaše paprče pryč z Rumunska! Dejte vaše paprče pryč ze všech dobrých lidí!

Varování všem psychopatům světa: Chcete-li, aby lidé umírali, pak my chceme, abyste zmizeli i vy! Buď všichni nebo nikdo. Oko za oko, zub za zub. Biblický zákon!“

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com

 

 

 

Sdílet: