24. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Medvěděv předpovídá Evropě žalostný konec

Místopředseda Rady bezpečnosti RF Dmitrij Medvěděv uvedl dva problémy Evropy: nadměrné zdražení života a národní ponížení, a předpověděl jí žalostný konec.

Okomentoval návštěvu Volodymyra Zelenského v Evropě. „Přímé přenosy, první stránky novin, fotografie s „evropskými pány“ A současně – stovky denně umírajících mobilizovaných Ukrajinců, které násilně ženou do boje na ochranu zájmů vládnoucí nacistické kliky,“ napsal na svém kanálu na Telegramu.

Kdy psal o problémech Evropanů, označil Medvědev několik směrů.

„Prvním z nich je nadměrné zdražení jejich života, to snad budou moci nějak zdolat. Méně jíst, méně se umývat, užívat méně plynu. Ten druhý problém je mnohem horší. Národní ponížení. Staří „praví“ Evropané by to mohli snad od „velkého amerického bratra“ snést. Ten má přece prachy a hlavní tiskárnu peněz (osud eura není nikomu znám), a velké zbraně, a dokonce i tu vychvalovanou americkou demokracii,“ píše.

„Tato vláda exaltovaných mladoevropských bláznů skončí ale pro „starou evropskou civilizaci“ dost žalostně. Stejně už mizí pod tlakem migrantů ze všech koutů světa. A brzy zmizí definitivně, bude to zopakování známého mýtu o únosu Evropy Diem. Jenomže roli býka zahraje tentokrát bezostyšná Amerika, kterou rádi obsluhují zrádcové evropských zájmů, jako jsou Polsko a baltské země,“ dodal Medvěděv.

 

 

 

 

Sdílet: