4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Krvavý klaun Zelenskij zvyšuje sázky

Rumunské ministerstvo obrany oznámilo, že 10. února ruské rakety vzdušný prostor Rumunska nenarušily.

Vojenský resort upřesnil, že bod cílové trajektorie nejblíže vzdušnému prostoru Rumunska zaregistrovaly radarové systémy asi 35 km severovýchodně od hranice.

Přitom krvavý klaun Zelenskij trvá na tom, že nad územím Rumunska přelétly dvě rakety „Kalibr“. Podobné prohlášení, že nepřeletěly rakety, učinilo i Moldavsko.

„Existují radarové údaje, prostředky objektivní kontroly. Tuto situaci samozřejmě sledovaly i členské země NATO. Myslím si, že k tomu budou materiály. Počkáme, až budou poskytnuty materiály, kam tyto rakety skutečně letěly, podle našich údajů byly radarovými prostředky pozorovány dvě rakety „Kalibr“,“ řekl na mimořádném brífinku Jurij Ignat, mluvčí vzdušných sil.

Zelenskij dokonce označil fiktivní incident za „výzvu pro NATO“.

Takže tento zakomplexovaný nafetovaný nikdo, tak jako nikdo jiný, tlačí svět do třetí světové války, ještě i s takovým zánětem a vytrvalostí!

Nakonec, pamatujeme si případ, kdy stejným debilním způsobem trval na tom, že ukrajinské rakety, které zabily v Polsku dva rolníky, byly ruské, přestože už i polské úřady a celý kolektivní Západ přiznaly, že to byli banderovci.

 

 

 

 

 

Sdílet: