29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Co šíří rakovinu rychleji: chemoterapie, ozařování nebo vakcíny proti covidu?

Ve světě je dnes už dost různých příčin rakoviny a určitě nepotřebujeme, aby ještě samotná medicína způsobovala nekontrolované mutace, dělení a množení našich vlastních buněk, které se svrhnou a zaútočí na naše tělo.

Spotřebitelé musí často prověřovat každý produkt, který si koupí, včetně potravin, nápojů, předmětů osobní péče a čisticích prostředků, a hledat v nich chemikálie, které způsobují rakovinu.

Pokud to neudělají, snadno skončí jako jeden ze tří lidí, který v současné době dostane rakovinu a má asi 50procentní šanci, že přežije 5 let od diagnózy.

Na Západě panuje smutný stav, že když pacient jde k lékaři kvůli lékům, léčbě jiného onemocnění či dokonce jen kvůli diagnostickým testům, má vysokou šanci, že mu objeví rakovinu nebo způsobí rychlejší šíření jeho stávající rakoviny díky „moderní medicíně“.

Alopatická medicína je neslušné slovo a pokud nevíte, co způsobuje rakovinu a co lékaři falešně doporučují jako „bezpečné a účinné“, pak je to jako kráčet v noci naslepo po lese. Stanete se kořistí predátorů a mohou se vám přihodit špatné věci.

Co šíří rakovinu rychleji – chemoterapie, lékařská zobrazovací vyšetření (rentgeny, CT-čka), radioterapie nebo covidové vakcíny?

Lékaři, vědci a onkologové rádi říkají, že vše, co doporučují nebo předepisují, je „vědecké“.

Tak se tedy pojďme podívat na vědu, která stojí za některými léčbami, léky a testováním, kde výzkum založený na důkazech jasně ukazuje, že rizika dalece převažují nad jakýmikoli výhodami.

Začneme to výzkumem provedeným na Albert Einstein College of Medicine z Yeshivovy univerzity, který odhalil, že chemoterapie šíří rakovinu po celém těle, což způsobuje alarmující vysoký nárůst rakovinových buněk, které cirkulují po celém těle a zamořují nové oblasti, které do té doby rakovinou postiženy nebyly.

To znamená, že lékaři najdou rakovinu někde v těle a jejich první linií léčby je zaplavení těla chemikáliemi, které vytvářejí nové druhy rakoviny a šíří je po těle vysokou rychlostí.

Jak toto může být léčba „založená na vědě“?

Pokud by existoval přírodní lék, který by skutečně dokázal léčit rakovinu, určitě by jej úřady jako FDA, CDC a AMA, zda u nás ŠÚKL zakázaly používat.

Zde je citát ze shrnutí studie:

„Autoři zjistili, že několik typů chemoterapie může zvýšit množství komplexů TMEM a cirkulujících nádorových buněk v krevním oběhu.“

A další citát:

„Chemoterapie, navzdory zmenšování velikosti původního nádoru, zvyšuje riziko metastatického šíření rakoviny“.

Jde jen o byznys a vytvoření „stálých zákazníků“ pro rakovinový průmyslový komplex. A o několik měsíců později můžete slyšet, jak onkolog řekne: „Rakovina se vrátila, pane/paní, vypadá to, že potřebujete silnější chemoterapii.“

Věděli jste, že nejméně 25 000 Američanů dostane každý rok rakovinu ze záření z diagnostických přístrojů?

Představte si, že jdete k lékaři nebo do nemocnice, aby vám provedli lékařská vyšetření na rakovinu, ale ve skutečnosti tato vyšetření jsou přesně tím, co tu rakovinu způsobí, i když ji ještě nemáte.

Záření z lékařských zobrazovacích přístrojů způsobuje poškození DNA, které vede k rakovině. Lékaři je ale stále bezhlavě masově používají. Zajímá je to vůbec?

Tato zdravotní rizika jsou krátkodobá i dlouhodobá. Ať už vám lékaři dali podstoupit počítačovou tomografii (CT), pozitronovou emisní tomografii (PET), zobrazování magnetickou rezonancí (MRI) nebo klasické rentgenové vyšetření, vaše tělo je vystaveno ionizujícímu záření.

Ve skutečnosti jeden jediný CT sken může vystavit tělo až 500násobku záření uvolněného jedním rentgenovým snímkem.

Podle údajů představuje radiační zátěž z lékařských skenů 1,5 procenta všech případů rakoviny ve Spojených státech a CT skeny (radiologie a biomedicínské zobrazování) jsou zodpovědné za většinu tohoto vysokého vystavení se záření.

A jaká je nejpřekvapivější příčina rakoviny? Covidové vakcíny!

Rakovinné buňky se živí toxiny v krvi. Živí se cukrem, alkoholem, nikotinem, GMO, dusičnany, umělými sladidly, léky na předpis, těžkými kovy, průmyslovými chemikáliemi, glyfosátem, pesticidy, fluoridem, chlorem a ano, viry napodobujícími bílkovinné prion.

Jelikož hrotové proteiny ucpávají cévní systém, do tkání celého těla se dostává méně kyslíku a živin.

Navíc hrotové proteiny mohou zabránit vašemu vlastnímu imunitnímu systému, aby rozpoznal mutace vašich buněk při jejich dělení, což umožní rakovinovým buňkám nekontrolovatelný růst a množení mimo pozornost vašeho přirozeného obranného systému.

Výzkum odhalil, že sraženiny způsobující covidové „vakcíny“ vypínají gen P-53, takže vaše tělo už potom nedokáže účinně bojovat proti rakovině. To katapultuje množení rakovinných buněk, včetně tvorby nádorů, což se označuje jako turbo-rakovina.

Závěr

Otázkou zůstává, co způsobuje a šíří rakovinu rychleji – chemoterapie, ozařování nebo „očkování“ proti covidu? Pouze čas ukáže. Dnes zatím neznáme odpověď na tuto otázku.

Na naší stránce v kategorii Rakovina však najdete velké množství článků věnovaných jak příčinám rakoviny, tak přírodním (netoxickým) způsobům její léčby místo toho, abyste podlehli propagandě farma firem a jejich toxické chemoterapii, ozařování či covidovým „vakcínám“, které způsobují šíření nových druhů rakoviny.

Autor: SD Wells, Zdroj: naturalnews.com 

 

 

Sdílet: